Офіційно: NFC-версія фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 3 надійде в продаж 19 вересня, поки тільки в Китаї

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 3 був представлений ще   31 травня поточного року   і практично відразу надійшов у продаж, при цьому NFC-версію обіцяли почати продавати тільки в вересні

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 3 був представлений ще 31 травня поточного року і практично відразу надійшов у продаж, при цьому NFC-версію обіцяли почати продавати тільки в вересні. Сьогодні китайський виробник нарешті оголосив точну дату виходу третьої версії свого аксесуара на ринок.

Отже, в Китаї фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 3 NFC можна буде купити вже 19 вересня за ціною $ 29 (199 Yuan), що всього на $ 4 дорожче звичайної версії за $ 25 (169 Yuan). При цьому ніякої інформації про вихід NFC-версії на глобальний ринок все ще немає. На тому ж плакаті, на якому опублікована дата початку продажу NFC-версії браслета, виробник розповів, що сумарно продав понад 50 млн браслетів сімейства Xiaomi Mi Band.

На тому ж плакаті, на якому опублікована дата початку продажу NFC-версії браслета, виробник розповів, що сумарно продав понад 50 млн браслетів сімейства Xiaomi Mi Band

Єдиною відмінністю NFC-версії браслета є підтримка фірмового платіжного сервісу Mi Pay, який дуже поширений в Китаї. Наприклад, з його допомогою можна розплачуватися в POS-терміналах, оплачувати проїзд в громадському транспорті та виконувати інші оплати. У Xiaomi як і раніше не говорять, чи буде використовуваний в браслеті NFC-модуль працювати з іншими платіжними сервісами. Якщо виробник обмежить його тільки сервісом Mi Pay, то купувати NFC-версію браслета в Україні не буде ніякого сенсу.

Відзначимо, що Xiaomi Mi Band 3 відрізняється більшим і якісним екраном в порівнянні з попередником (0,78 дюйма, 128 × 80 пікселів проти 0,42 дюйма, 72 × 40 пікселів), що дозволяє відображати більшу кількість інформації (наприклад, прогноз погоди). Збільшилася ємність акумулятора (з 70 мАг до 110 мАг), а Bluetooth оновився до версії 4.2, при цьому автономність залишилася на колишньому рівні - близько 20 діб від повного заряду. Всі ключові функції попередника, включаючи підрахунок кроків, вимір частоти серцевого ритму і повідомлення смартфони додатків, також залишилися на місці .

Нагадаємо, що влітку браслет Xiaomi Mi Band 3 розійшовся в кількості більше 1 млн одиниць всього за 17 днів продажів.

джерело: Gizmochina