MP3 Player Creative - простий і «смачний» браслет

Бразильський дизайнер Дінард та Мата (Dinard da Mata) розробив гаджет, який незабаром може стати одним з найбільш модних аксесуарів на додаток до стилю нового покоління користувачів.

Названий MP3 Player Creative, портативний музичний плеєр оснащений гнучким OLED-екраном, який, крім відображення плей-листа так само дозволяє користувачеві вибрати пісню або регулювати гучність звуку за допомогою всього лише одного дотику пальця. Носиться на зап'ясті, як браслет, концептуальний плеєр забезпечує легкий доступ до призначених для користувача функцій.

Крім того, гладкий музичний програвач включає в себе бездротові навушники, що дозволяє слухати музику на ходу, при цьому залишаючи руки вільними. Такий гаджет не тільки дуже зручний у використанні, але і може стати дуже корисним людям, які цінують свободу руху, але, разом з тим, не можуть в буквальному сенсі і кроку ступити без музики.

Такий гаджет не тільки дуже зручний у використанні, але і може стати дуже корисним людям, які цінують свободу руху, але, разом з тим, не можуть в буквальному сенсі і кроку ступити без музики

за матеріалами