Mobile-review.com Огляд фітнес-трекера Xiaomi Mi Band 2

 1. Комплектація
 2. Зовнішній вигляд
 3. Дисплей і кнопка
 4. можливості
 5. Автономна робота
 6. висновок
 7. Посилання по темі

Я б хотів вибачитися за затримку цього огляду, прекрасно розумію, що про Mi Band 2 розповіли вже всі кому не лінь. Однак пристрої від Xiaomi завжди доводилося діставати через китайські або російські інтернет-магазини, а це не так просто.

Зараз ситуація змінилася, ми працюємо з російським представництвом і поступово скорочуємо проміжки між анонсом пристроїв і появою їх оглядів у нас на сайті. В якості підтвердження моїх слів можу відзначити, що огляд Mi6 вийде вже наступного тижня.

Комплектація

 • браслет
 • Кабель для зарядки
 • документація

Нагадую, в трекері використовується свій власний роз'єм для зарядки, тому цей маленький проводок рекомендую берегти і не втрачати.

Нагадую, в трекері використовується свій власний роз'єм для зарядки, тому цей маленький проводок рекомендую берегти і не втрачати

Зовнішній вигляд

Знаєте, на фотографіях браслет виглядає якось занадто просто і дешево, я навіть морально був готовий до того, що він мені зовні не сподобається, однак наживо Mi Band 2 виглядає набагато краще. Такі собі звичайні недорогі електронні годинники.

Такі собі звичайні недорогі електронні годинники

Ремінець зроблений з силікону, у нього велика довжина, вистачило навіть на моє широке зап'ясті.

Ремінець зроблений з силікону, у нього велика довжина, вистачило навіть на моє широке зап'ясті

Капсула (мені чомусь хочеться називати основу браслета саме так, втім, вона і за формою схожа) виймається з браслета з внутрішньої сторони. У Xiaomi врахували скарги користувачів, у яких перший Mi Band міг випасти з ремінця.

У Xiaomi врахували скарги користувачів, у яких перший Mi Band міг випасти з ремінця

Браслет тонкий і легкий, він майже не відчувається на руці.

Дисплей і кнопка

Головна відмінність Mi Band 2 від першої версії - наявність дисплея. Це простенький OLED-екранчик з діагоналлю 0.42 дюйма. На ньому за умовчанням відображається час, якщо натискати на кнопку, потім буде з'являтися інформація про пройдені кроки, відстані, заряді батареї або пульсі. До речі, клавіша сенсорна, а не фізична.

До речі, клавіша сенсорна, а не фізична

Дисплей невеликий, але зі своїм завданням справляється на 100%: він не сліпне на сонці, відображає основну інформацію, а головне, завжди можна подивитися, який зараз година.

можливості

Мені подобається, що, незважаючи на невисоку ціну, у Mi Band 2 є практично вся функціональність більш дорогих трекерів. Але про все по порядку.

 1. Крокомір. Mi Band 2 досить точно вимірює кроки, похибка не перевищує 5%. Коли ви перебуваєте в машині або громадському транспорті, трекер «розуміє» і не реагує на поштовхи при русі.
 2. Трекер сну. Mi Band 2 також вміє відслідковувати ваш сон, проте робить це не дуже добре. Наприклад, якщо перед сном ви довго лежите і дивіться телевізор, то він може прийняти ваше становище за легку фазу сну. До речі, розумний будильник в останніх версіях програми відключили.
 3. Повідомлення. В налаштуваннях можна включити вібрацію при повідомленнях від конкретних додатків. Текст на дисплеї не показаний, але ви побачите іконку програми. А ще можна налаштувати Mi Band 2 на нагадування про те, що пора б розім'ятися після довгого сидіння за комп'ютером.
 4. За допомогою трекера також можна міряти пульс. За моїми спостереженнями, його цифри близькі до реальності, у всякому разі, на моєму прикладі.
 5. Трекер захищений за стандартом IP67, його можна мочити, деякі навіть примудрялися в ньому плавати.

Вся інформація знаходиться в додатку Mi Fit, програма акуратна і вже русифікована, доступна для Android і iOS, є синхронізація з Google Fit і Apple Health. При бажанні можна подивитися графіки сну або кроків. До речі, дані від ваг Mi Scale також завантажуються в цей додаток.

Автономна робота

Заявляється, що Mi Band 2 може працювати до десяти днів від одного заряду. У вряди-годи офіційні дані і реальне використання збігаються! У мене трекер рівномірно розряджався по 10% за день. Звичайно, на тлі місяця роботи у першого Mi Band ці дані засмучують, але така плата за невеликий екранчик. Час зарядки складає близько двох годин від будь-якого USB-порту.

висновок

Знаєте, я завжди виступав за покупку саме сертифікованих версій аксесуарів і гаджетів, але у випадку з Mi Band 2 ціна у серовозов настільки приваблива (від 1 200 рублів), що у мене просто рука не піднімається радити, щоб ви купували браслет за офіційною ціною в 2 990 рублів.

На мій погляд, принадність Mi Band 2 ще і в тому, що це така недорога пігулка від фітнес-трекерів. Більшості моїх друзів набридає їх носити через пару місяців, а тут ніби як не особливо багато і заплатив, зате зміг зрозуміти, потрібен тобі такий аксесуар чи ні. А навіть якщо потрібен, то можливостей Mi Band 2 вистачає позаочі для більшості користувачів.

UPD: Власники Mi Band 2 діляться своєю статистикою часу роботи. У деяких з них браслет протримався до 30-40 днів. Також читачі рекомендують додаток Mi Band Tools для розширення можливостей трекера.

Посилання по темі

Поділитися:

Ми в соціальних мережах:


Є, що додати ?! Пишіть ... eldar@mobile-review.com