Купити Meizu Band H1 фітнес трекер браслет в Україні

  1. Уцінка! Браслет новий в упаковці, присутня вся комплектація Чи не працює сполучення зі смартфоном...
  2. функціонал
  3. Час автономної роботи
  4. Характеристики
  5. Відео огляд

Уцінка!

Браслет новий в упаковці, присутня вся комплектація

Чи не працює сполучення зі смартфоном (блютуз)

Можна використовувати як крокомір, пульсомір, годинник, підрахунок калорій, перевірений всі ці функції працюють коректно!

Про зовнішній вигляд фітнес браслета

Плавні форми браслета ідеально поєднуються з радикальним чорним кольором. Світлодіодний дисплей зручно відображає безліч параметрів, серед яких час, рівень серцевих скорочень, пройдену відстань в кроках, ступінь зарядки акумулятора і багато іншого.

Для кріплення браслета на руці є якісна засувка, яка витримує навантаження чудово, на відміну від конкурента з Xiaomi. Корпус браслета, як і дисплей, слід зазначити, відрізняються оригінальними вигинами і округленнями, що робить гаджет ще більш привабливим.

Не варто заводити персонального тренера з фітнесу, якщо можна купити купити Meizu Band. Ні в якого фахівця не вистачить сил і часу стежити за станом здоров'я і фізичною формою підопічного 24 години на добу, а у фітнес-браслета вистачить. Як вистачить і кваліфікації для того, щоб допомогти користувачеві розробити програму занять. Браслет буде постійно нагадувати про основні параметри, таких, як частота серцевих скорочень, про необхідність приступити до занять.

Кількість параметрів, які відстежує фітнес-браслет, вражає. Це не тільки частота серцевих скорочень, але і вимір кількості кроків, кількість витрачених калорій. Але це далеко не все. Пристрій уміє контролювати сон у всіх його фазах. Воно ж може служити будильником. Докучливий дзвінок замінений на вібрацію. І розбудить, і не потривожить різкими звуками. Більш того, будильник спрацює тоді, коли гаджет вважатиме, що всі необхідні для повноцінного відпочинку фази сну успішно пройдені.

Якщо у користувача проблеми зі сном, фахівці рекомендують купити Meizu h1 Band. Прилад допоможе нормалізувати нічний відпочинок, не доставляючи власнику зайвого клопоту і не змушуючи його самостійно проводити необхідні розрахунки. Гаджет без проблем підключається до мобільного пристрою через Bluetooth. За сталою зв'язку браслет може передавати, крім іншого, дані про параметри стану власника, оформивши їх у вигляді таблиць або графіків.

В основі конструкції фітнес-браслета лежить акселерометр. Це прилад, за допомогою якого можна контролювати рух. Рівень роботи акселерометра настільки високий, що фахівці рекомендують його до застосування не тільки любителям здорового способу життя, а й професійним спортсменам.

функціонал

З купленим Meizu h1 Band можна не боятися вологи, і навіть води. Захист корпусу від проникнення сторонніх середовищ відповідає вимогам стандарту IP67. Браслет без проблем синхронізується з мобільними пристроями на платформах iOS і Android. Що ж стосується функціональних можливостей, то вони відповідають всім вимогам до такого роду пристроїв: датчик пульсу, крокомір, можливість контролювати сон і пройдену відстань.

Meizu h1 Band вміє багато, він допоможе користувачеві:
· Контролювати нічний відпочинок, в тому числі фази і глибину сну;
· Контролювати час активного руху і час, проведений при обмеженій рухливості;
· Контролювати рівень пульсу практично цілодобово, як під час нічного відпочинку, так і в період денної активності;
· Відреагувати, коли рівень серцевих скорочень стане вище певного рівня.
Синхронізація зі смартфоном або планшетом відбувається з використанням спеціального додатку. Воно перетворює трекер в сповіщувач, який сигналізує про телефонні дзвінки, в будильник, в пошуковий пристрій і в безліч інших корисних пристосувань. Додаток російською мовою для фітнес браслета Meizu можна скачати на 4pda .

Час автономної роботи

Трекер, як повідомляють представники компанії-виробника, може працювати два тижні і більше, якщо відключити датчик серцевих скорочень. Якщо ж датчик не відключати, прилад буде працювати тиждень між двома черговими заряджаннями. Для повної зарядки акумулятора з використанням входить в комплект док-станції потрібно близько двох годин.

Характеристики

Високотемпературний поліуретан (TPU), пряжка з нержавіючої сталі;
Дисплей OLED монохромний;
Можливості: перегляд часу (при піднятті руки автоматично активується екран), вимірювання пульсу (фотоелектричний датчик від компанії AMS), крокомір, моніторинг сну, повідомлення про дзвінки та події, оповіщення при тривалому бездіяльності, підрахунок витрачених калорій, будильник, перемикання між показниками фізичної активності після натискання сенсорної кнопки;
Вага 20 грам;
Габарити 58 × 16.2 × 11.8 мм;
Автономність 15 днів (7 днів при активному вимірі пульсу), заряджається на спеціальній магнітній док-станції;
Вологозахист IP67;
Сумісність iOS / Android;
Синхронізація через Bluetooth до 10 метрів

Комплектація

  • 1 x MEIZU H1 Heart Rate / Sleep Monitor Smart Wristband
  • 1 x USB Magnetic Charging Cable
  • 1 x User Manual

Відео огляд

Відео огляд