Чоловічі прикраси | Чоловічі браслети Bico, NOPROBLEM, чоловічі браслети зі сталі, титану, вольфраму, срібла, шкіри, каучуку, парні браслети для закоханих, подарунок до дня святого валентина, Москва

 1. Історія чоловічих браслетів
 2. Чоловічі браслети, які вони бувають
 3. Мужской браслет - стиль і мода
 4. Колекція чоловічих браслетів Bico
 5. Колекція чоловічих браслетів Orocreato зі сталі, срібла і каучуку
 6. Колекція чоловічих браслетів NPB (NOPROBLEM)
 7. Колекція браслетів для чоловіків і хлопців зі срібла 925 проби
 8. Колекція браслетів для чоловіків і хлопців з натуральних каменів, бус
 9. Колекція браслетів виживання або плетені браслети
 10. Колекція чоловічих браслетів зі сталі та титану з неодимовими магнітами
 11. Колекція чоловічих браслетів з бус з натуральними каменями Karmonia
 12. Колекція чоловічих браслетів зі сталі і шкіри Police
 13. Як визначити розмір чоловічого браслета?
 14. Купити браслет в інтернет-магазині BICOstyle- модна добірка браслетів!Чоловічі браслети Bico (шкіра, каучук, олово, покрите пластинами срібла)
всього 100


Чоловічі браслети з титану, кераміки з магнітамівсего 34Чоловічі браслети Orocreato (cталь, срібло, каучук)
всього 35Чоловічі браслети срібло 925 всього 34Чоловічі браслети з срібла з силіконом
всього 15Чоловічі браслети зі сталі Rochetвсего 40Чоловічі браслети зі сталі з магнітамівсего 36Браслети з кожівсего 29Чоловічі в'язані браслетивсего 36Чоловічі браслети з сталівсего 29Чоловічі браслети "Здоров'я" зі сталі з магнітамівсего 10Браслети з силікону і сталівсего 5Чоловічі браслети з бус з натуральними камнямівсего 14


Браслети зі сталі і шкіри Police всього 34


Браслети Numero 3 срібло, шкіра всього 44


Браслети Rico la Cara сталь, шкіра, каміння, нітівсего 34


Браслети SJW сталь, шкіра, каучук, кераміка, вольфрамвсего 44

Історія чоловічих браслетів

Історія чоловічих браслетів

Чоловічі браслети корінням глибоко йдуть в старовину. Стародавні римляни, вікінги, русичі як справжні чоловіки прикрашали себе браслетами. У вікінгів, браслет означав зрілість чоловіка, що він готовий до боїв, воєн. Церемонія посвяти вікінгів в чоловіка, воїна полягала в надягання на зап'ясті руки браслета. Тільки воїни носили браслети, в отсновном зі сталі, срібла і шкіри.

У стародавніх римлян також була сильна традиція браслетів - наручей. На сильну руку з купою м'язів браслети превносят особливий шарм виглядом чоловіки, доповнюючи образ стильним браслетом.

У стародавній Русі браслети були популярними. Спочатку браслетами захищали зап'ястя, на які наносилися символи- обереги. Браслети робили з тканини, шкіри, заліза, міді, золота, срібла і бронзи. Все залежало від гаманця його власника, володаря браслета. Браслети називалися обручами або наручнів, які носили як поверх одягу, так і всередині, на лівій або правій руці або на обох руках. У 19 столітті були популярні браслети античної форми зі сталі, їх виготовляли на Тульському збройовому заводі.

У давнину були популярні браслети з головами звірів на кінцях, плетені з дроту або шкіри, литі, які відливалися в глиняних формах і пластинчасті.

Таким чином можна сказати, що історія браслетів - історія чоловіча, військова, жрецька, царська.

Чоловічі браслети, які вони бувають

У сучасному світі людини складно уявити без прикрас, а тим більше без браслета на зап'ясті. Чоловік, який піклуватися про свій вигляд, про подання себе в суспільстві носить браслет на зап'ясті. На даний момент браслети різноманітні: браслети з тисненим шкіри, браслети з плетеної шкіри, браслети з срібла, браслети зі сталі, браслети з каучуку, а також браслети, які поєднують в собі різні матеріали, браслети з оздоровлюючими мінералами, які допомагають нам жити в техногенному світі, заповнювати необхідний нам баланс, браслети з магнітами.

На даний момент ювеліри пропонують три види браслетів:

- глідерние браслети- браслет складається з м'яких ланок, з'єднані між собою рухомим шарніром. Найбільш часто застосовуються браслети - ланцюгові браслети- браслет з ланцюга, якірного плетіння або іншого - плетені браслети- браслети з ажурним плетінням з тонкого металевого дроту або зі шкіри

Мужской браслет - стиль і мода

На сайті Бікостайл ми можете підібрати стильний чоловічий браслет як говоритися на будь-який колір і смак. Це чоловічі браслети зі сталі Rochet (Франція), браслети для чоловіків і хлопців зі сплаву олова, покритого пластинами срібла Bico (Австралія), браслети зі сталі Південна Корея, браслети зі сталі NPB (NOPROBLEM) з германієм, турмаліном, магнітами, браслети зі шкіри - плетених і тисненою.

Колекція чоловічих браслетів Bico

пропонуємо Колекція чоловічих браслетів Bico - п'ять видів браслетів для чоловіків і хлопців: шкіряні з татуюванням на кнопках прямокутної форми в двох цветах- чорного і коричневого, шкіряні з металевими вставками з різьбленими візерунками в двох кольорах - чорного і коричневого, класичні чоловічі браслети (серія Stylus bracelets) з олова, покриті пластинами срібла, каучукові (серія чоловічих браслетів Bead) з срібними вставками (аналогічна серія мається на каучукових Чокер) чоловічі браслети серії Links (така ж серія і в ланцюгах) плетені в двох цветах- коричневого і чорного (така ж серія імеетс я в Чокер)

Довжина в браслетах- класичних, каучукових і плетених - 18,21, 23 см. Тому замовляючи чоловічий браслет, обов'язково вкажіть розмір.

Колекція чоловічих браслетів Bico виготовлена ​​зі сплаву олова, покритого пластинами срібла. На кожному виробі є логотип фірми Bico.

Колекція чоловічих браслетів Orocreato зі сталі, срібла і каучуку

пропонуємо Італійську колекцію чоловічих браслетів зі сталі, срібла і каучуку Orocreato . Це нова колекція, яка тільки входить на наш ринок. У ній представлені стильні, модні тренди чоловічих браслетів з найбільш затребуваних матеріалів нашого часу - стали, срібла і каучуку. З стали, каучуку запропоновані браслет з поєднанням трьох кольорів - срібла, золота і PVD- напилення чорного кольору. Якщо комусь подобаються браслети тільки зі срібла 925 проби, то в цій колекції є стильні, з оригінальним, популярним плетінням чоловічі браслети із срібла. Всі вироби гіпоалергенні, не вимагають додаткового догляду. Дивіться, насолоджуйтеся італійської колекцією чоловічих браслетів зі сталі, срібла, каучуку.

Колекція чоловічих браслетів NPB (NOPROBLEM)

Колекція чоловічих браслетів NPB (NOPROBLEM) характерна оздоравливающим ефектом, їх ще називають браслети «здоров'я». Дизайн браслетів розроблений з урахуванням світових тенденцій з використанням таких модних матеріалів, як каучук, сталь, біокераміка. За рахунок турмаліну, германію, магнітів створюються негативно заряджені іони, які захищають від шкідливої ​​екології, шкідливого випромінювання, знімають втому, підвищують працездатність, знімають нервову напругу, допомагають відновлюватися при фізичних навантаженнях.

Колекція браслетів для чоловіків і хлопців зі срібла 925 проби

Колекція браслетів для чоловіків і хлопців зі срібла 925 проби виробництво Болгарія. Всі вироби виготовляються на виробництві в Болгарії, колекція ексклюзивна і не має аналогів на російському ринку. Браслети з срібла виконані дизайнерами в європейському стилі і користуються популярністю в Європі, в Італії. Браслети з срібла 925 проби високої якості і модного дизайну.

Колекція браслетів для чоловіків і хлопців з натуральних каменів, бус

Колекція браслетів для чоловіків і хлопців з натуральних каменів, бус виконана відповідно до вимоги і віяннями моди з таких модних каменів як агат, яшма, обсидіан, кахалонг, лава, шунгіт в поєднанні з елементами вставок зі сталі. Браслети зручні в носінні, так як браслети виконані на гумці і не вимагають замку. Вставки зі сталі різноманітні - черепа, хрести, перо птиці, якір, слон - все що модно в цьому сезоні.

Колекція браслетів виживання або плетені браслети

Колекція браслетів виживання для чоловіків, хлопців, дівчат також стали модними в цьому сезоні. Завдяки практичності браслетів. Браслет в скрутну хвилину можна розплести в мотузку і скористатися нею в міру необхідності. Також в браслет вплетений компас, завдяки якому ви ніколи не зіб'єтеся з маршруту.

Колекція чоловічих браслетів зі сталі та титану з неодимовими магнітами

Колекція чоловічих браслетів зі сталі та титану з неодимовими магнітами популярна колекція браслетів представлена ​​в цьому розділі. Титан - новий матеріал, який з'явився в нашому житті зовсім недавно. Чоловічі браслети з титану - оригінальні, міцні, стильні, легкі. Технологія виготовлення титанових браслетів складна. Дизайнери запропонували в браслети неодимові магніти, які створюють певне поле навколо зап'ястя, тим самим знімають важкість з руки. Браслети зі сталі з магнітами, дизайн браслетів з магнітами разнообразен- від матових відтінків до чорного напилення з елементами золотих вставок. Чоловічі браслети з титану і стали гіпоалергенні, не вимагають додаткового догляду. Подивіться колекцію і Ви залишитеся задоволені.

Колекція чоловічих браслетів з бус з натуральними каменями Karmonia

Натуральні камені в усі часи були популярними серед народів. І в наш час ми намагаємося придбати захист у вигляді браслетів з натуральних каменів. Камені завжди лікували, оберігали, захищали, надавали сил і впевненості, приносили щастя. Завдяки новим технологіям і віянням моди, камінь, який нам близький по духу і життєвим цінностям краще носити завжди з собою. І ще краще коли він зроблений у вигляді браслета. Браслети з каменів на гумці - це зручний варіант носіння браслетів для чоловіків і хлопців у наш час. Дизайнери не стоять на місці і пропонують вставки з модних матеріалів-стали: голови буйвола, перо птиці, черепа. Ми пропонуємо браслети для чоловіків і хлопців з чоловічих каменів: агат, аметист, кахалонг, чорна лава, обсидіан, яшма, пірит, Серафін, шунгіт, тибетські намистини з молитвою і т.д. Браслети з бус з натуральними каменями для чоловіків і хлопців в піку популярності, моди. У нашому розділі ви знайдете для себе красиві, стильні чоловічі браслети з бус з натуральними каменями.

Колекція чоловічих браслетів зі сталі і шкіри Police

В даному розділі пропонуємо увазі нову колекцію браслетів зі сталі і шкіри бренду Police. Марка давно на ринку, відома як виробник очок для молоді у віці від 20-45 років. Але, компанія пішла далі і вирішила запропонувати молоді одяг, туалетну воду, біжутерію. Що зробило її ще популярнішим і коханої. Біжутерія у вигляді браслетів зі сталі, шкіри дійсно не залишають байдужими чоловіків і хлопців. Біжутерія стильна, націлена на людей, що живуть в мегаполісі, що ведуть активний і вільний спосіб життя, що йдуть в ногу з моду. Поєднання шкіри і стали оригінальне: два матеріали такі різні з пластики і твердості, як ніби-то злилися в одне ціле. Потрібно віддати належне дизайнерам і технлогії, які змогли придумати новий стиль у виконанні браслетів для чоловіків і хлопців. Даний тренд буде відмінним доповненням до наступаючого нового 2015 році. І відмінним подарунком для чоловіка і хлопця. Для тих, хто хоче здивувати себе, хлопця або чоловіка відмінною якістю за недорогою ціною і відомою маркою Police тепер в Москві! Купуйте браслети для чоловіків і хлопців у нас в шоу-румі

Як визначити розмір чоловічого браслета?

Як визначити розмір зап'ястя? Візьміть в руку нитку, оберніть її навколо зап'ястя і закріпіть довжину нитки на бажану довжину браслета. Потім перенесіть довжину нитки на лінійку. Це і буде довжина бажаного браслета.

Пропоновані нами чоловічі браслети можуть носити як чоловіки, так і жінки різного віку. Вони стильні і оригінальні, підходять для різних тусовок і заходів: для рокерів, йогів, для клубного стилю, для дискотек, для паті, для туристичних поїздок, для спортсменів, для міста, для повсякденного способу життя, для корпоративного стилю.

Купити браслет в інтернет-магазині BICOstyle- модна добірка браслетів!

Браслети BICOstyle - це стильна добірка колекції, різних форм, матеріалів, стилю і смислового значення. Представляючи браслети різних стилів, матеріалів, в нашому інтернет-магазині, ми намагалися охопити переваги чоловіків і жінок, різного віку від 16- 60 років. У колекції браслетів, представлені дизайнерами різних країн, культур - Франція, Італія, Болгарія, Гонконг, Китай, Росія, Австралія, Іспанія та ін. Браслети, представлені в нашому інтернет-магазині різні по ширині - стандартні, вузькі, широкі, подвійні, одинарні , плетені, гладка рельєфна шкіра, в'язані, сталеві, срібні, позолочені, каучукові, екошкіра (пресована), коркове дерево, карбон, вольфран, титан. Асортимент широкий і різноманітний, на будь-якого цінителя моди і смаку. Всі матеріали - гіпоалергенні або мають гіпоалергенні покриття.

Браслети з каучуку - рекомендуємо для тих, хто любить цікаві матеріали і дизайн, а саме: поєднання каучуку і стали , каучуку і срібла , каучуку і стали з лікувальними магнітами , каучуку і олова, покритого сріблом Bico . Як відомо, каучук не боїться води, морської солі. Тому їх в основному купують для відпочинку, на пляж, у відпустку біля моря.

Браслети зі шкіри - рекомендуємо для тих, хто любить шкіряні вироби. Браслети зі шкіри в даний час представлені в широкому діапазоні - вузькі, стандартні, широкі, плетені, гладкі, круглі, плоскі, браслети комбіновані з сріблом Bico , браслети зі шкіри зі сталлю і браслети шкіряні на зав'язках , стильні браслети зі шкіри з сріблом Іспанія NUMERO3 . На шкіру наносяться тільки натуральні барвники, які при фізичних особливостях шкіри кожен раз змінюють свій колір. Тому іноді браслети мають різні відтінки.

Браслети з металу - рекомендуємо тим, хто любить важкі браслети, щоб так би мовити відчувати тяжкість або відчувати на руці. У цьому сенсі колекція браслетів різноманітна - браслети зі сталі , браслети з срібла , браслети зі сталі з магнітами NPB , браслети з титанової сталі , Браслети з карбону, браслети з вольфраму . Браслети також характеризуються шириною, довжиною і різними вставками. Можуть бути як жіночими, так і чоловічими, а також стиль унісекс.

Плетені браслети-ці браслети увійшли в моду зовсім недавно. Представлені вони з таких модних матеріалів-парашутний трос, плетені або в'язані браслети з вощеного нитки Bico , Паракорд. В'язані або плетені браслети з паракорд часто називають - браслети виживання. І звичайно, в'язані браслет шамбала і Chan Luu Rico la Cara - в тренді вже кілька сезонів. Стильні, брутальні, модні, молодіжні плетені браслети Rico la Cara. У поєднання з металами або пластиком виграшно смотряться на руці, зап'ястя як чоловіки, так і жінки. Стиль унісекс.

Браслети з срібла - браслети високого класу. Це дизайнерські прикраси ручної роботи. Рекомендуємо любителям прикрас із дорогоцінного металу-срібла. Браслети з срібла стануть дорогим подарунком для дорогої людини.

Браслети з кристалами Swarovski - браслети для слабкої половини людства - жінок, дівчат. поєднання австралійського дизайну з серферскіх акцентом і фірмових кристалів Swarovski найвищої якості, які поставляються офіційним виробником Swarovski з Австрії, браслет з керамікою і кристалами SJW - яскраві нарядні барвисті сподобаються будь-якій дівчині і жінці.

Браслети з натуральними каменями - рекомендуємо любителям каменів, бус в стилі Дмитра Нагіева- стильного модного шоумена російського телебачення. З давніх часів відома зв'язок людини з природою і каменем, як невід'ємної її частиною. Камені і мінерали - це не тільки дивовижні дари природи, а й матеріал для прикрас. Браслети Шамбала з вплетеними намистинами з каменів - мають лікувальні і магічними властивостями, що відомо з давніх часів. Камені лікують, приносять благополуччя, умиротворення і щастя.

Мужской браслет можна піднести в подарунок другу, подрузі, близькій людині, коханому, чоловікові, чоловікові, колезі по роботі, хлопцеві на день народження, на Новий рік, на 23 лютого, на 14 лютого, на день всіх закоханих, на день святого Валентина, на будь-яку спільну торжество, на десятиліття подружнього життя - браслети з олова. Головне, щоб він підходив під образ і стиль людини.

Щоб замовити товар, Ви завжди можете скористатися кошиком замовлень. Якщо виникли питання по браслетів, пишіть по e-mail: help@bicostyle.ru, а також телефонуйте 8-916-612-68-12, наш менеджер завжди відповість на Ваші запитання, надасть кваліфіковану допомогу. Тут же, Ви зможете зробити будь-яке замовлення. І найголовніше, унікальні та ексклюзивні дизайни чоловічих браслетів зі шкіри, срібла, каучуку, стали, олова тепер Ви можете придбати в Москві!

Телефонуйте, пишіть, замовляйте!

Як визначити розмір зап'ястя?