Чоловічі прикраси: чи варто носити браслети, кулони, підвіски чоловікові?

  1. Чоловічі прикраси: декілька простих порад
  2. Чоловіча біжутерія: стилі та напрямки

Привіт, шановні читачі блогу про чоловічому стилі Привіт, шановні читачі блогу про чоловічому стилі. Пропоную обговорити сьогодні тему чоловічих прикрас. Давайте відразу визначимося з термінами і розмежуємо поняття прикраси та аксесуари. До перших відносяться кільця, браслети, кулони, підвіски та інше - те, що носить суто декоративну функцію і не несе на собі ніякої практичної навантаження. Крім цього, вони надягають безпосередньо на тіло: кулон на шию, браслет на руку, кільце на палець.

Такі чоловічі атрибути, як годинник, запонки, затиск для краватки призначені в першу чергу для того, щоб впоратися з якоюсь утилітарною завданням, як то: скріпити манжети сорочки, знерухомити краватку або просто повідомити час. І тільки в другу чергу ми думаємо про те, щоб даний предмет виглядав стильно і гармонійно вписався в загальний ансамбль, іншими словами - прикрасив би нас. Сьогодні мова не про них, а саме про чоловічих прикрасах.

Головним завданням, яке виконує одяг, не рахуючи очевидною функції збереження тепла, є задоволення нашого бажання продемонструвати оточуючим свою індивідуальність; послати певний меседж про те, хто ми є, який наш смак і ціннісні орієнтири. Те ж саме можна сказати і про прикраси. Все, що ви захочете висловити за допомогою біжутерії або ювелірних виробів, неодмінно помітить очей спостерігача - будь то колега або дівчина. Головне, зробити це правильно.

Абсолютно нормально, що більшість чоловіків взагалі не використовують прикрас. їм досить стильно підібраного гардероба , Цікавих аксесуарів і сучасної стрижки, щоб заявити про себе. У тій же мірі нормально, що частина чоловіків прикрашають себе тим чи іншим чином. Це їх спосіб самовираження, і він безумовно має право на життя. Головне, знати міру.

Чоловічі прикраси: декілька простих порад

Основне правило полягає в тому, що прикрас не повинно бути занадто багато. Краще менше - та краще. Інакше перетягнуть вся увага на себе. У той час як завдання будь-якого комплекту одягу або аксесуара - підкреслювати і бути обрамленням свого власника.

Доречність. Звичайно, не варто носити браслети і підвіски в офіс, якщо ви працюєте в досить серйозній організації. Я б навіть не рекомендував це робити в стилі смарт-кежуал (Щодо вільна альтернатива строгому дрес-коду). Чоловічі прикраси можна використовувати тільки в повсякденних ситуаціях. Виняток становить обручку.

Сполучуваність Сполучуваність. Подбайте про те, щоб браслет або кулон гармоніювали з рештою одягом. Наприклад, якщо матеріал - шкіра, то нехай вона по відтінку і фактурою поєднується з іншим шкіряним аксесуаром - ременем або сумкою. Якщо є металеві елементи, то бажано того ж кольору, що і пряжка ременя ( види чоловічих ременів і пряжок ). Знову ж зі списку випадає обручка - його поєднувати зовсім не обов'язково.

З іншого боку, якщо ви все-таки хочете привернути увагу саме до прикрас, дайте їм говорити самим за себе. Підберіть нейтральний фон: непомітні джинси або чінос і просту білу футболку.

Підберіть нейтральний фон: непомітні джинси або чінос і просту білу футболку

Якщо говорити про тематику і настрої, то серед прикрас для чоловіків можна умовно виділити три основні групи. Всі вони в чомусь схожі між собою, але все-таки можна виділити певні стилістичні нюанси, які їх характеризують.

У число прикрас, гідних стильного чоловіка, я не включаю такі вульгарні предмети, як золоті печатки, ланцюги та інші атрибути лихих дев'яностих. Залиште їх любителям шансону і тюремної романтики.

Зверніть увагу на такі матеріали, як шкіра, текстиль, а також вироби зі сталі.

Чоловіча біжутерія: стилі та напрямки

Отже, ось основні види чоловічих прикрас, актуальні в 2013 році. Всі їх об'єднує чудовий дизайн і почуття стилю.

Так звана чоловіча біжутерія для серферів. Девіз: як можна ближче до природи. Відповідно до такого принципом виробляються чоловічі прикраси даного типу. Дерево, кераміка, природний камінь, черепашки, текстиль, штучно зістарені металеві вставки - всі ці матеріали використовуються при виготовленні кулонів на шнурку і браслетів на руку. Віє свободою і відчайдушністю. Чудовий стиль для весни і літа. Найчастіше така біжутерія в ходу серед досить молодих людей, тим більше що основні виробники, що задають тон цього напрямку - відомі молодіжні американські бренди Hollister і Abercrombie & Fitch. Але не обмежуйте себе віковим фактором. Все це умовно, тому підбирайте свій гардероб відповідно до внутрішнього світовідчуттям. Ідеальний комплект одягу - шорти і футболка.

Ідеальний комплект одягу - шорти і футболка

Патрік Суейзі у фільмі «На гребені хвилі»

Наступна група досить близька по духу до попередньої, але все ж має відмінності. Браслети зі шкіри, текстилю, декоративні елементи з різних металевих сплавів, все та ж морська романтика, проте всі екземпляри досить стримані і асоціюються насамперед з молодими багатими любителями морських прогулянок на власній яхті.

Браслети зі шкіри, текстилю, декоративні елементи з різних металевих сплавів, все та ж морська романтика, проте всі екземпляри досить стримані і асоціюються насамперед з молодими багатими любителями морських прогулянок на власній яхті

Оптимальним поєднанням буде білі підсукані чінос ( як правильно підвертати штани ), Поло і топсайдери (палубні туфлі). Тут, як ви розумієте, віковий діапазон набагато ширше, а точніше - практично безмежний.

І нарешті, третє велике напрямок, яке також знайде гарячих прихильників - чоловічі прикраси кілька зниженого стилю І нарешті, третє велике напрямок, яке також знайде гарячих прихильників - чоловічі прикраси кілька зниженого стилю. Зниженого - не в сенсі гірше, а більш грубі і брутальні. Ну якщо ви уявляєте дух стилю таких фірм, як Diesel або All Saints, то зрозумієте, про що я говорю. Кілька більш незграбні форми, більше заліза і грубо оброблених матеріалів. Такого роду чоловічі прикраси просякнуті духом бунтарства і розкріпачення. Найкраще сусідство - красива татуювання.

Найкраще сусідство - красива татуювання


На якому зап'ясті носити браслети, чи варто їх надягати на одну руку з годинником? Немає нічого поганого в сусідстві годинників та браслетів на одній руці. Більш того, часто це виглядає привабливіше, ніж коли у вас прикрашені обидва зап'ястя. Судіть самі:

Як бачите, все цілком гармонійно. Немає ні натяку на поганий смак. До речі, на прикладах вище ми бачимо ще одне досить популярний напрям - етнічний стиль. Який цілком поєднується навіть з костюмом.

Купити чоловічий кулон, підвіску або браслет в наш час не складе труднощів. Інше питання, якої якості ви зробите покупку. Ось такими примітивними виробами, які претендують на стиль, завалені більшість інтернет-магазинів.

Справа в тому, що реально хорошу, стильну, що містить в собі цікаву дизайнерську ідею, біжутерію в Росії знайти досить важко - пристойні виробники такого роду прикрас для чоловіків поки не завоювали російський ринок. Тому поки що доводиться задовольнятися шопінгом в зарубіжних інтернет-магазинах або на ebay, тим більше що зробити це дуже легко. Так, доводиться чекати, та й не всі магазини здійснюють доставку до нас (спасибі Пошті Росії), однак головний плюс переважує - задоволення від користування якісним товаром.

Це був огляд актуальних чоловічих прикрас. Будьте стильними та удачі!

Ще більше цікавих матеріалів в наших групах:
ВКонтакте
Facebook
Twitter
Канал в Телеграма