Браслети для неї і для нього: модні тренди-2018

Ювелірна мода-2018 порадує любителів браслетів - як жінок, так і чоловіків. Якщо вам подобаються ці стильні аксесуари, сміливо поєднуйте їх з будь-якими комплектами одягу. Сьогодні в тренді тонкі і об'ємні моделі, які можна носити як в варіанті solo, так і по кілька штук на одній руці.

Чоловічі браслети: багато - не означає без смаку
В цьому році чоловіки можуть забути про правила носіння браслетів і, нарешті, пуститися «в усі тяжкі». Більше ніяких обмежень з розряду «годинник на одній руці, браслет на інший» або «ніяких браслетів з діловими костюмами». Носіть все, що подобається. Поєднуйте прикраси так, як хочеться.

Сьогодні в тренді чоловічий срібний браслет , Нагадує функціональний елемент від годин. Варто звернути увагу на браслети-ланцюжки з об'ємним плетінням. Носіть кілька моделей з срібла на одній руці, віддаючи перевагу варіантам середньої товщини.
Широкі шкіряні «наручи» варто відкласти до кращих часів, замінивши одне масивне прикраса комплектом з декількох вузьких браслетів. Сьогодні особливим шиком вважається поєднання срібних моделей з так званими «фенечками», які носили хіппі в 80-і роки.
Зараз в якості «фенечек» використовуються яскраві браслети-чотки, шкіряні шнурки з підвісками і без, а також лаконічні мотузкові моделі. В тренді і варіант sailor's knot (матроський вузол), який можна купити або зробити самостійно. Припустимо поєднувати на одній руці до 3-5 тонких прикрас такого стилю. І так, тепер всі ці аксесуари можна вільно носити разом з годинником і костюмами.

Поради щодо вибору чоловічих браслетів в якості подарунка
1. Завдяки різноманіттю моделей у дівчини не виникне питання, який срібний браслет подарувати хлопцеві. Зверніть увагу, що зазвичай носить ваш обранець, і вибирайте прикраса по аналогії.
2. Намагайтеся уникати масивних виробів: віддайте перевагу браслетів-ланцюжках з класичним (якірним, панцирних) або оригінальним дизайнерським плетінням.
3. Перед покупкою визначте розмір прикраси: виміряйте обхват зап'ястя і додайте до отриманого результату пару сантиметрів.
Жіночі браслети: багатошаровість і незвичайні поєднання
Представниці прекрасної статі ніколи не страждали від жорстких обмежень по вибору і носіння браслетів. На відміну від чоловіків їм дозволялися практично будь-які вільності: аж до поєднання декількох великих моделей з об'ємними декоративними вставками. У 2018 року тенденція вседозволеності збереглася, причому в моду повернулися деякі призабуті тренди.

Так, знову на піку популярності тонкі жіночі срібні браслети , Які пропонується носити по кілька штук. Для створення багатошарового комплекту краще вибрати витончені ланцюжки з простим класичним плетінням і мініатюрними підвісками. Одна з прикрас може мати додаток у вигляді ланцюжка з кільцем на палець.
Зберігся тренд на велику біжутерію з металу і напівкоштовних каменів. Кольори вставок можуть бути будь-якими, головне, щоб каміння гармоніювали з одягом і аксесуарами. Правила підбору відтінку з урахуванням кольоротипу також ніхто не відміняв: при виборі варто співвідносити колір прикраси з кольором шкіри, очей і волосся.
Тенденції жіночого і чоловічого ювелірної моди 2018 року багато в чому схожі. У список актуальних жіночих прикрас потрапили браслети в стилі «хіппі», знайшли чимало шанувальників і серед чоловіків. У числі популярних аксесуарів також виявилися вироби зі шнурівкою і металевою фурнітурою, плетені «фенечки» з мотузок, ниток або шкіри, а також моделі з підвісками в стилі Tiffany або Pandora.
Поради щодо вибору жіночих браслетів в подарунок
1. Якщо ви не знаєте, який срібний браслет подарувати дівчині, запитайте у неї безпосередньо. Попросіть обраницю подивитися каталог ювелірного інтернет-магазину і вибрати кілька прикрас.
2. Браслет повинен поєднуватися з іншими прикрасами по стилю і кольору. Перед покупкою проаналізуйте смакові переваги своєї обраниці.

Перед покупкою проаналізуйте смакові переваги своєї обраниці