Браслет Шамбала: як вибрати і як носити?

  1. Браслет Шамбала: значення і критерії вибору
  2. Камінь в браслеті Шамбала відповідно до впливом на енергетичні центри людини
  3. Як вибрати камінь для браслета шамбала відповідно до групи крові?
  4. Браслет Шамбала по знаку зодіаку
  5. Як правильно носити браслети Шамбала

Шамбала - міфічне царство, загублене в горах Тибету. Це місце миру і спокою, оточене (за версією стародавніх текстів на санскриті) дев'ятьма сніговими вершинами, що нагадують квітка лотоса. Саме там і з'явилися вперше унікальні амулети, відомі нам сьогодні як «браслети Шамбала».

Спочатку це були шовкові шнурки, на яких буддійські ченці, що знаходяться в самоті, зав'язували 9 вузлів, читаючи при цьому спеціальні мантри. Ці вузли були оберегами від зла в усіх його проявах.

Чому саме дев'ять? Тому що вони символізували таку ж кількість небесних тіл, що впливають на долю людини при його народженні і здатних змінити її. Згодом до вузлів додалися кістяні намистини з вирізаними на них магічними візерунками. Вони посилювали захисні властивості браслетів.

Після вторгнення мусульман на землі Тибету країна Шамбала, за легендою, стала невидимою в нашому вимірі і недоступною людському сприйняттю. Браслет - це провідник у таємничий духовний світ, світ досконалості, спокою і гармонії.

Потрапивши в Індію, браслет Шамбала перетворився з простого шовкового шнурка в амулет, прикрашений дорогоцінними самоцвітами, вплетеними між вузлами. У такому вигляді він зберігся і до наших днів.

Браслет Шамбала: значення і критерії вибору

Завжди потрібно пам'ятати, що браслет Шамбала - не просто прикраса. Це персональний талісман, який захищає свого власника від негативу, приносить удачу і віру у власні сили, дарує душевну рівновагу. Тому вибирати «свій» камінь в браслеті слід дуже ретельно.

Фінансове благополуччя, стабільна удача, кар'єрний ріст, прийняття мудрих рішень в грошових справах - цього можуть допомогти вплетені в амулет бичаче око, онікс, аметист, гранат, бурштин, змійовик, Серафін, тигрове око.

Важко домагатися поставлених цілей? Тоді варто звернути увагу на браслети з авантюрином, хризолітом, лазуритом, обсидіаном, агатом, аквамарином і, знову ж таки, гранатом.

Є ряд дорогоцінних і напівкоштовних мінералів, які сприяють появі і збереженню гармонії в особистому житті, загострюють емоції і почуття, наповнюють душу радістю. Це лазурит, смарагд, сердолік, рожевий кварц, місячний камінь, перли, корал.

Більшість каменів універсальні в своєму позитивному впливі на людину і зможуть принести радість власникові, незалежно від причин, що спонукали до його придбання. Але, щоб не було сумнівів у тому, що сподобався браслет підійде саме вам, розглянемо кілька аспектів його вибору.

Камінь в браслеті Шамбала відповідно до впливом на енергетичні центри людини

Існують давні індійські знання, згідно з якими в тілі людини є сім важливих точок (чакр). Через них протікає енергія ци, що визначає фізичне здоров'я та емоційний стан. Впливаючи на чакри за допомогою певних каменів, індійські цілителі домагалися збалансованої роботи всього організму, відновлювали втрачену гармонію. Можна скористатися їх знаннями при виборі амулета, так як кожен енергетичний центр відгукується на вплив «своїх» мінералів.

1. Муладхара (нижня чакра, розташована в районі крижів). Підтримує життєву силу, внутрішній стрижень всього організму. Мінерали: рубін, гранат, гематит, агат, обсидіан, шунгіт.

2. Свадхістана (відповідає за витривалість, сексуальну енергію). Її камені - агат, гранат, рубін, родоніт, яшма, цитрин, турмалін, бурштин.

3. Манипура (знаходиться в області сонячного сплетіння, контролює ендокринну систему і шлунково-кишковий тракт). Для відновлення біоенергії підійдуть топаз, малахіт, змійовик, агат, сердолік, тигрове око.

4. Анахата (чакра серця як в прямому, так і в переносному сенсі). З нею співзвучні авантюрин, смарагд, рожевий кварц, родоніт, нефрит, хризоліт, амазоніт, чароит.

5. Вішудха (розташована в області горла і відповідає за органи дихання). Для неї підійдуть мінерали: бірюза, аквамарин, перли, сапфір, лазурит, агат.

6. Аджна (знаходиться в районі лоба, відповідає за інтуїцію). Камені: синій авантюрин, рожевий кварц, аметист, лазурит, чароїт.

7. Сахасрара (тім'яна чакра, контролює нервову систему і душевну рівновагу). Підтримати її функціонування на високому рівні допоможуть алмаз, опал, гірський кришталь, перли, аметист, рожевий кварц.

Як вибрати камінь для браслета шамбала відповідно до групи крові?

Вибір каменів за цією ознакою сьогодні дуже популярний. Існує думка, що люди з однаковою групою крові мають багато спільного на генетичному рівні, тому і мінерали, які зможуть надати позитивний вплив на людину, розділили умовно на 3 групи. Чому на 3, а не на 4? Вважається, що люди, які мають четверту групу крові, дуже схожі енергетично з володарями другої групи, тому й камені їм рекомендовані ті ж.

Перша група. Всі мінерали жовтого, оранжевого, рожевого, червоного кольору (допомагають боротися зі стресом), також фіолетові і пурпурні (дарують любов і спокій). До них відносяться гранат, тигрове око, рожевий кварц, жовтий онікс, золотий авантюрин, корал, бурштин.

Друга група. Камені всіх відтінків зеленого кольору (захищають від негативу, несподіваних нещасть, допомагають здійснити мрії) і мінерали в блакитних тонах (роблять здоров'я міцніше, сприяють фінансовій стабільності). Це, наприклад, смарагд, малахіт, змійовик, бірюза, місячний камінь, лазурит.

Третя група. Помаранчеві і червоні камені (для посилення концентрації уваги), а також мінерали блакитного і зеленого кольору (для стабілізації нервової системи).

Помаранчеві і червоні камені (для посилення концентрації уваги), а також мінерали блакитного і зеленого кольору (для стабілізації нервової системи)

Браслет Шамбала по знаку зодіаку

Дата народження людини також має велике значення при виборі каменів в браслеті Шамбала. Як визначити, які саме мінерали будуть відповідати вашому гороскопу? Це досить просто. Адже представникам кожного знака зодіаку рекомендовані камені певної колірної гами.

Овни. Неяскраві червоні відтінки, прозорі і напівпрозорі камені (алмаз, аметист, рубін, гранат, кришталь, кварц, яшма, сердолік).

Тельці. Всі відтінки зеленого кольору (авантюрин, бірюза, малахіт, хризопраз, змійовик, соколине око, смарагд, онікс, тигрове око, яшма, нефрит).

Близнюки. Неоднорідна забарвлення, поєднання декількох тонів. Наприклад, комбінація каменів білого, блакитного, салатового, жовтого кольору.

Раки. Теплі пастельні відтінки. Перловий, ніжно-рожевий, молочний і їм подібні (аметист, аквамарин, місячний камінь, топаз, гірський кришталь, бурштин, перли, авантюрин, турмалін, опал).

Леви. Жовті та оранжеві кольори (жовтий кварц, бурштин, онікс, нефрит, цитрин, соколине око, обсидіан, чароит).

Діви. Всі відтінки сірого кольору, перлинні тони, прозорі мінерали (місячний камінь, алмаз, перли, бичаче око, кришталь, берил, агат, кахолонг).

Ваги. Ніжні рожеві, персикові камені, неяскраві відтінки жовтого і зеленого кольорів (кришталь, опал, рожевий кварц, олівін, котяче око, бірюза, смарагд, малахіт, яшма, бурштин, хризоліт, хризопраз).

Скорпіони. Насичений і глибокий червоний колір (рубін, корал), темно-сині, чорні тони (лабрадор, сапфір, опал, гематит, чорний перли).

Стрільці. Яскраво-сині тони (сапфір, лазурит, синьо-зелена бірюза), червоні і фіолетово-червоні (рубін, альмандин, корал, піроп).

Козероги. Темні тони в будь-якому їх поєднанні (гематит, чорний і сірий перли, лабрадор, чорний корал, обсидіан, пірит, арабська онікс, темно-синій сапфір).

Водолії. Всі відтінки голубого і світло-синього кольорів (агат, аметист, лазурит, ніжно-блакитний топаз, гірський кришталь).

Риби. Блакитні, бузкові і фіолетові кольори (аквамарин, топаз, місячний камінь, лазурит, блакитний агат, амазоніт, сапфір), білий, жовтий та рожевий перли, мінерали зелених відтінків (хризоліт, хризопраз, берил, смарагд).

Буває, що, всупереч всім логічним доводам і зібраним відомостями про правильний вибір каменів, погляд не може відірватися від браслета іншого кольору. Не варто відмахуватися від своєї інтуїції. Можливо, це саме те прикраса, яке потрібно вам в даний момент.

Як правильно носити браслети Шамбала

У наш час браслети Шамбала прикрашають зап'ястя багатьох, в тому числі і всесвітньо відомих, людей (Гвінет Пелтроу, Бар Рафаелі, Демі Мур, Антоніо Бандераса, Карла Лагерфельда, Оззі Осборна, Ештона Катчера, Міхаеля Джордана і ін.). Треба відзначити, що ці браслети прекрасно доповнюють будь-який образ і стиль, надаючи йому елемент вишуканості та загадковості. Тому не варто турбуватися про те, що браслет Шамбала НЕ буде поєднуватися з вашим гардеробом, адже він - відображення індивідуальності, внутрішньої гармонії.

Історично склалося, що браслети Шамбала носять на правій руці. Точно відповісти, чому саме так, неможливо: істина загубилася у часі разом з міфічною країною. Втім, це правило часто порушується. Важливо знати інше: вважається, що для того, щоб браслет «заробив» на повну силу, надіти його вперше на зап'ясті повинен люблячий вас чоловік (мати, батько, бабуся, улюблений).

На закінчення хочеться додати: ми дуже багато чого не знаємо про цей світ і про самих себе. Так, можливо, не варто відмовлятися від «чарівництва», яке здатне допомогти знайти невідому змінну, якої бракує для щастя? І життя не буде настільки непередбачуваною. Як знати.

Чому саме дев'ять?
Важко домагатися поставлених цілей?
Як вибрати камінь для браслета шамбала відповідно до групи крові?
Чому на 3, а не на 4?
Як визначити, які саме мінерали будуть відповідати вашому гороскопу?
Так, можливо, не варто відмовлятися від «чарівництва», яке здатне допомогти знайти невідому змінну, якої бракує для щастя?