Як зробити оберіг - браслет своїми руками з ниток: як зробити, для чого потрібен?

 1. Рекомендації до виготовлення
 2. очищення вироби
 3. Як зробити браслет шамбала?
 4. Колір браслета і знаки зодіаку
 5. Чим доповнити і як носити браслет?

У кожного з нас коли-небудь був або є свого роду оберіг. Причому такі обереги викликають у кожного з нас виключно позитивні почуття і емоції. Обереги є, як правило, будь-які браслети, підвіски і навіть кільця.

Обереги є, як правило, будь-які браслети, підвіски і навіть кільця

Чи можна створити оберіг-браслет своїми руками? Звичайно можна. Найголовніше - внести всю свою силу, позитивні думки в створенні такого берега. Адже ви створюєте те, що повинно по-справжньому вас оберігати. Тільки ви знаєте, що для цього знадобиться.

Кожна людина своїм нутром відчуває, чого він потребує, а також що для цього необхідно. Тобто, іншими словами, кожен відчуває ту енергетику, якої так не вистачає.

Що ж потрібно знати, а також які рекомендації необхідно дотримуватися для того, щоб створити такий браслет своїми руками? Давайте розберемося більш докладно.

Давайте почнемо з того, що в кожному браслеті повинна бути своя символіка. Тобто браслет повинен являти собою не тільки основу - нитка або ж камені, з яких буде складатися оберіг, а й будь-яке доповнення, яке буде символікою, і буде допомагати вам і в першу чергу, звичайно ж, оберігати вас.

Ви напевно знаєте, що кожен символ, візерунок несе в собі щось своє. Саме ця енергетика може так чи інакше позитивно вплинути на вас і на ваше життя. Не можна не відзначити, що колір вашого оберега, який би він не був, також відіграє важливу роль.

Крім цього, дуже важливе значення має те, з якого матеріалу буде виконаний ваш оберіг. Тобто якщо це нитка, то дуже важливо який матеріал нитки буде використовуватися. Якщо ж це камінь, то дуже важливо який камінь буде входити до складу вашого оберега.

Потрібно знати, що колір в першу чергу привертає до себе теж певну енергетику Потрібно знати, що колір в першу чергу привертає до себе теж певну енергетику. Причому як позитивну, так і негативну.

Наприклад:

 1. Зелений колір привертає удачу в фінансовому плані.
 2. Синій колір допоможе вам розкрити ваш талант і будь-якої потенціал, про який раніше ви і не знали.
 3. Жовтий колір, наприклад, прикрашає і береже свого володаря від пристріту і злих людей. Яким може бути оберіг від пристріту , Дізнаєтеся, прочитавши тут.
 4. Найпопулярнішим кольором є червоний. Напевно ви бачили багатьох людей, які носять, не знімаючи на лівому зап'ясті червону нитку. Червоний колір володіє найпотужнішою енергетикою, яка здатна захистити свого господаря і допоможе залучити удачу в його житті.

Зробити браслет своїми руками досить легко і просто.

Досить визначитися з чого у вас буде складатися ваш браслет:

 1. Виберіть основу. Це може бути нитка або ж камені. Варто відзначити і відразу ж мати на увазі, що ниток існує величезна кількість, а каменів ще більше.
 2. Якщо це нитка, то зробити це дуже просто. Якщо ж це камінь, то проаналізуйте які камені будуть входити до складу вашого браслета. Адже зовсім не обов'язково щоб ваш браслет талісман складався з якого-небудь одного каменю. Можна наповнити талісман багатьма різними каменями.
 3. Також ви можете доповнити кілька кольорів, які в цілому будуть нести всі позитивні моменти виключно для вас.

На сьогоднішній день люди надають особливого значення оберегів, а також талісманам. Насправді вони теж відіграють важливу роль в житті кожної людини. Люди в наш час дуже заздрісні, на жаль, і не вміють радіти за чуже щастя.

Сьогодні нас оточують багато злих людей, які, навіть не бажаючи цього, цілком можливо, що можуть наврочити вас і доставити вам цією енергетикою погане самопочуття, настрій, невдачі в справах. Для того щоб убезпечити себе саме для цього і потрібен оберіг. Створивши його самостійно, ви зможете підібрати його виключно для себе таким, який він вам необхідний.

Купуючи оберіг, ви не знаєте, хто його робив і з якими думками, а також цілями збирався той чи інший браслет. Створивши його самостійно, у вас не буде приводів підозрювати, що щось може бути зовсім не так. Тому найкращий варіант зробити оберіг для себе самостійно. Баба Яга також використовується як оберіг будинку , Про неї ми розповідали тут.

Ще на Русі обереги насправді мали важливе значення для людей. Адже, як правило, на той момент було дуже багато воїнів, а також князів які прикрашали свої руки не тільки перснями і дорогими браслетами, а й оберегами.

Що ж було на Русі? На Русі використовували тільки натуральні предмети і матеріали.

Як правило, в якості оберегів використовувалися:

 • метал;
 • Скло;
 • камені;
 • нитки;
 • кістки великих тварин.

Слов'яни свого часу вирізали різні символи і знаки, які допомагали збільшити захист від лихого ока. Також слов'янський оберіг допомагав залучити в життя власника додаткові блага, які як раз таки і були необхідні. Раніше вважалося, що чим більше прикрас і знаків є на обереге, тим сильніше він по своїм магічним властивостям.

Обереги також прикрашали дорогоцінними каменями. У минулі століття, дуже актуальні були рідкісні мінерали і метали, які зустрічаються дуже рідко в природі. Вартість браслета від цього, звичайно ж, збільшувалася. Дозволити собі придбати такого роду прикраси могли тільки заможні купці.

Серед звичайного населення була поширена трохи інша тенденція: браслети виконувалися зі звичайнісіньких матеріалів. Як матеріали застосовували нитки і тканини, не більше того.

Рекомендації до виготовлення

Перш ніж почати виготовляти свій оберіг, необхідно для себе зрозуміти, що ви хочете отримати від нього. Ви повинні звернути особливу увагу на колір, на той символ, який буде прикрашати, на камінь, який буде входити до складу браслета, а також на візерунки і додатково прикраси.

Майте на увазі, що кожен камінь, кожен візерунок має свої властивості. Тому при зборі браслета - берега зверніть особливу увагу на значення всіх матеріалів і символік.

Задайте собі за мету, зрозумійте, що ви хочете і, виходячи з цього, підберіть відповідні матеріали. При виготовленні вкладайте і всю душу, все самі свої позитивні почуття і емоції. Адже ви виготовляєте цей оберіг і берег для самого себе.

Найголовніша мета щоб оберіг ваш був дійсно захистом і своєчасної допомогою. Адже найголовніше щоб обереги приносили дійсно удачу, і ви це відчували.

Чи існують чоловічі браслети обереги на руку? Як такої конкретики і поділу між жінками і чоловіками немає. Як чоловіки, так і жінки носять абсолютно ідентичні обереги на руках.

очищення вироби

Як же можна очистити свій виріб? Якщо ж ви віруюча людина, то свій оберіг ви можете змочувати святою водою.

Не виключено, що оберіг теж має свій термін придатності. Оберіг може і порватися, а також пошкодиться, якщо він виконаний з нитки або каменів. Не будьте занадто забобонними і не думайте про те, що з вами могла трапитися будь-яка біда. Направте всі свої думки виключно на позитивні емоції. Однак прислухайтеся до важливого для вас раді! Зберігайте свій оберіг в недоступному місці від інших. Не дозволяйте іншим навіть тримати в руці ваш браслет.

Як зробити браслет шамбала?

Для того щоб зробити такий браслет, як Шамбала, необхідно придбати червону нитку. Радяться купувати червону нитку натуральну, виконану з натурального матеріалу - з вовни. Саме такий матеріал і повинен бути основою вашого браслета.

Браслет Шамбала складається не тільки з червоної нитки, але і з металевою маленької руки. Це рука і буде вашим найголовнішим оберегом від лихого пристріту. Крім такої руки, використовують ще невеликі бусинки з мерехтливим ефектом. Така намистинка схоже більше на камінчик, який застосовують в якості прикраси біжутерії.

Вам необхідно:

 1. відрізати певну довжину нитки;
 2. підготуйте заздалегідь талісман;
 3. з'єднайте талісман з ниткою і щільно закріпіть його;

Браслет цей дожжен надягати тільки та людина, в якому ви впевнені. Він повинен надіти вам браслет і зав'язати шість вузликів.

Запам'ятайте! Що довірити такий оберіг можна найближчій людині, який воістину бажає вам тільки щастя і добра. На якій руці носять браслет оберіг? Такий оберіг носиться тільки на лівій руці.

Купити браслети обереги на руку можна сьогодні в інтернет-магазинах, а також в спеціалізованих відділах.

Колір браслета і знаки зодіаку

У кожного знака зодіаку є свій талісман. Однак гороскоп говорить про те, що у знаків зодіаку є свої камені і кольору, які роблять сильний вплив і допомагають знайти удачу.

У кого-то, наприклад, символом є червоний колір. До такої категорії належать Раки. У Львів же символом є жовтий колір. Так можна нескінченно перераховувати, але ви повинні зрозуміти самі, який колір ви б хотіли носити.

Адже незважаючи на те який знак зодіаку у вас, вам може підійти абсолютно інший колір. Тому вибирайте виключно свій колір, до якого ви маєте позитивні почуття і емоції.

Чим доповнити і як носити браслет?

Як вже зазначалося раніше, браслет можна доповнити будь-якими камінням, символами, а також прикрасами.

Ви можете додавати різного роду стрази (в тому числі алпаніт ), Камінчики які на сьогоднішній день є рідкістю, а також все, що ви побажаєте. Хтось любить додавати пір'я птахів. Такі обереги виходить дуже екстравагантними і ексклюзивними.

Ви також можете додати вузлики в якості прикрас, кілька кольорів нитки, поєднувати кілька кольорів каменів. Все це в сукупності дасть дуже гарну прикрасу, яке для оточуючих буде дійсно прикрасою, а для вас стане талісманом, що охороняє вас і ваш душевний стан.

Виникає питання, як носити? Кожен сам вважає, що необхідно носити свій оберіг-браслет. Адже все має основоположні на ваші почуття. Якщо ви розумієте, що на ніч хотіли бути зняти оберіг, то, звичайно, зніміть. Адже, змушувати себе носити його не знімаючи це в першу чергу нерозумно.

Хтось носить обереги і зовсім, не знімаючи, а хтось знімає на ніч, вважаючи, що від цього необхідно відпочивати Хтось носить обереги і зовсім, не знімаючи, а хтось знімає на ніч, вважаючи, що від цього необхідно відпочивати. Ми повинні відчувати виключно свої почуття емоції і тримати орієнтир тільки на них.

Якщо ви вважаєте за потрібне зняти браслет на ніч, то, звичайно ж, його зніміть, відпочиньте, наберіться сил.

Якщо ви вважаєте що браслет потрібно носити, не знімаючи, то проводите з ним все свій час. Прислухайтеся тільки до себе і слухайте тільки себе.

Як бачите, талісмани на сьогоднішній день займають далеко не останню роль в житті кожного і нас. Червону нитку на зап'ясті можна дійсно зустріти у багатьох.

А що ж робити, якщо припустимо, нитка разовралась? Якщо вести мову про червоної нитки, то вважається, що в разі розриву нитки, з господарем могла статися біда, але все-таки відбулося. Завдяки чому або кому? Завдяки цій нитці.

Якщо ваша нитка все ж розірвалася, зберіть її в одне місце і спаліть. Потім, придбайте нову нитку, яка буде продовжувати оберігати вас і захищати.

Для того щоб носити червону нитку в якості оберега, зовсім не обов'язково доповнювати талісман якимись прикрасами. Ні! Досить навіть для захисту надіти просто вовняну червону нитку. Навіть така нитка здатна захистити вас від поганого пристріту.

Саму звичайну червону нитку також потрібно зав'язати близькій для вас людині, прочитавши при цьому молитву. Рівно шість вузликів має бути зав'язане на вашому зап'ясті. Якщо у вас залишився хвостик від нитки, акуратно обріжте його.

Чи можна створити оберіг-браслет своїми руками?
Що ж потрібно знати, а також які рекомендації необхідно дотримуватися для того, щоб створити такий браслет своїми руками?
Що ж було на Русі?
Чи існують чоловічі браслети обереги на руку?
Як зробити браслет шамбала?
На якій руці носять браслет оберіг?
Чим доповнити і як носити браслет?
Виникає питання, як носити?
А що ж робити, якщо припустимо, нитка разовралась?
Завдяки чому або кому?