Як включити Xiaomi mi band

  1. Підготовка до першого включення
  2. Реєстрація та установка додатки
  3. При реєстрації через додаток все відбувається таким же чином.

Фітнес-браслети Xiaomi користуються особливою популярністю серед молодих людей, людей займаються спортом і тих хто веде активний спосіб життя.

Ми з радістю допоможемо подружиться з незвичайним, на перший погляд, і практичним пристроєм для відстеження та ведення статистики Вашої фізичної активності. У даній статті ми розглянемо найбільш поширені питання, розповімо як працює браслет Xiaomi mi band, проінструктіруем порядок реєстрації, і особливості підключення браслета до смартфону.

Підготовка до першого включення

Відкривши коробку, перед Вами буде знаходиться сам трекер, інструкція (в якій детально можна дізнатися як користуватися Xiaomi mi band), ремінець з міцного силікону і зарядний USB пристрій.

Перш ніж почати користуватися, рекомендуємо підзарядити браслет, поставивши його на кілька годин на зарядку, так як більшість гаджетів поставляються з зарядом акумулятора всього на 1-2%. Пам'ятайте, що заряджати трекер можна тільки комплектним зарядним кабелем, в іншому випадку він може запросто згоріти.

Для початку, необхідно акуратно витягнути трекер з ремінця і вставити в зарядний пристрій. Важливо простежити, щоб контакти щільно стикалися між собою. Потім варто знайти вільний 2.0 USB порт персонального комп'ютера і вставити в нього роз'єм зарядного пристрою. Також можна вставити зарядку в будь-який інший адаптер USB з силою струму - не більш 1А (не рекомендується використання більш потужні адаптери, під уникнення пошкодження надмірною струмом). Якщо Ви все виконали правильно, то індикатори на браслеті почнуть світиться.

При першій зарядці, девайс необхідно залишити підключеним до мережі на 2 години, для прокачування акумулятора, в подальшому - на повну зарядку потрібно набагато менше часу. Для того, щоб дізнатися скільки заряджається Xiaomi mi band на трекері розташовані індикатори, що вказують на рівень заряду акумулятора:

• Якщо світиться перший - це вказує на рівень в 30%;

• Два - сповіщають про 60% заряду;

• Коли горять всі три індикатори, це свідчить про повну зарядку;

Реєстрація та установка додатки

В цьому розділі, Ви дізнаєтеся як підключити Xiaomi mi band до смартфону зробивши при цьому всього 3 нескладні операції.

1. Перше, що важливо зробити для того, щоб підключити пристрій - це завантажити офіційну утиліту. Для установки офіційного програми буде потрібно зайти у фірмовий магазин використовуваної Вами платформи (Android, iOS), знайти та завантажити програму «Mi Fit».

2. Другим, після установки програми слід реєстрація для підключення персонального аккаунта. Ми пропонуємо вашій увазі кілька варіантів, як зареєструвати Xiaomi mi band і приступити до використання :: через браузер або в фірмовому додатку.

Для реєстрації в браузері потрібно відкрити офіційний сайт Xiaomi і заповнити анкету. На вибір, ви можете зареєструватися за номером телефону замість адреси електронної пошти, для цього в нижній частині сторінки необхідно вибрати «Create using a phone number». Далі, перейшовши на нову сторінку потрібно придумати пароль і ввести його двічі, він повинен складатися з латинських букв і цифр (більше 8 символів), після потрібно ввести текст з картинки для підтвердження, що ви не робот.

Ось і все, логін - вказаний номер телефону або емейл, а пароль - системний пароль, який був придуманий заздалегідь.

При реєстрації через додаток все відбувається таким же чином.

3. Третім дією слід підключення самого трекера до смартфону. Для цього потрібно включити Bluetooth в настройках телефону і зайти в установлений раніше «Mi Fit». У ньому необхідно зайти в меню налаштувань, знайти пункт «Pair», який розташований в самій нижній частині і створити пару зі своїм браслетом. Всі підказки по сполученню будуть зводиться на екран смартфона, Вам просто потрібно буде дотримуватися їх. За лічені секунди фітнес-браслет Xiaomi Mi Band Black буде синхронізований і готовий до використання.

Якщо ви ведете активний спосіб життя, відстежуєте ритм своєї активності і підраховуєте кількість пройдених кроків за добу - розумний браслет стане Вашим кращим персональним помічником в цьому.