Як вибрати розумні годинник і навіщо потрібен фітнес-браслет

Ось вам трохи приємною статистики: приблизно половина жителів нашої країни веде здоровий спосіб життя. Це відмінний показник! Білоруси в основному стрункі, а якщо не зовсім стрункі, то все одно гарні. Але що робити, якщо ви давно мрієте привести себе в форму, але ніяк не знайдете для цього вільний час?

Вихід є. Вам допоможуть розумні годинник і фітнес-браслети .

Трохи ясності: чим розумні годинник відрізняються від фітнес-браслетів?

Призначення фітнес-браслета - контроль активності вашого способу життя. Гаджет одягається на руку, включається, з'єднується зі смартфоном (по Bluetooth, Wi-Fi або аналогічної технології) ... все, він починає працювати: вважати ваш пульс, кількість зроблених кроків, пройдену відстань і інші параметри.

Це корисно, якщо ви хочете навести порядок у своєму житті. Годинами сидите за комп'ютером? Браслет нагадає, що пора встати і пройтися. Пройшли або пробігли пару кілометрів? Гаджет похвалить і повідомить, що ви заробили досягнення (так, прямо як у комп'ютерній грі!).

Розумні часи - більш складний пристрій, і можливостей у них побільше. Тут і навігатор (можна дивитися карти і прокладати маршрути прямо на циферблаті), і управління музикою на смартфоні (доторкнулися до годинника - переключилися на улюблену пісню), і справжній вихід в інтернет, і багато, багато іншого! Все як у фільмах про майбутнє!

Все як у фільмах про майбутнє

Розумні годинник - це як крутий смартфон, за яким не треба лізти в кишеню, тому що він завжди на руці. І виглядає відмінно.

Цікаві функції розумних годин і фітнес-браслетів

  • Фітнес-трекер. Ви вибираєте тип тренування (ходьба, біг, плавання, їзда на велосипеді і т. Д.), Тиснете спеціальну кнопку і займаєтеся спортом. За підсумками техніка повідомляє, скільки ви тренувалися і скільки відпочивали, який обсяг калорій спалили, на скільки грамів (або навіть кілограмів) схудли. Зручно!
  • Розумний будильник. Ви коли-небудь прокидалися «розбитим»? Ну, це коли підніматися з ліжка не хочеться, йти кудись не хочеться, працювати не хочеться ... Що? Говоріть, у вас щоранку таке? Саме час купити фітнес-браслет! Розумний будильник аналізує якість вашого сну і вибирає оптимальний час пробудження. Не турбуйтеся, він не почне будити вас на годину раніше (тільки якщо ви самі цього захочете). Результат - бадьорість на весь день.
  • Повідомлення про вхідних дзвінків та повідомлень. Припустимо, ви поклали телефон на дно сумки, під купу інших речей, та ще й поставили його на беззвучний режим. І тут - важливий дзвінок. Може, дзвонить начальник, який хоче підвищити вам зарплату. Може, дзвонить Олександр Солодуха, який бажає заспівати вам свої свіжі хіти. Пропускати таке не можна! Розумні годинник або браслет негайно повідомлять про дзвінок або повідомленні. Якщо в них є екран, на ньому з'явиться інформація про абонента (ім'я, номер). Якщо екрану немає, гаджет почне вібрувати і виблискувати світлодіодами.

Якщо екрану немає, гаджет почне вібрувати і виблискувати світлодіодами

Яку модель вибрати?

Все залежить від вашого бюджету, особистих переваг і способу життя.

Наприклад, у початківців особливим попитом користуються фітнес-браслети Xiaomi. Особливо популярний XiaomiMiBand 2, який виміряє ваш пульс, покаже кількість пройдених кроків і подолану відстань, а вранці розбудить м'якою вібрацією. Це один з найдешевших варіантів.

Якщо ви - справжній спортсмен або ділова людина, зверніть увагу на розумні годинник Garmin. Це вже серйозно - справжні міні-комп'ютери на вашому зап'ясті! Точність вимірювання частоти серцевих скорочень. За допомогою цього годинника можна аналізувати своє стану і вчасно звертатися за допомогою, щоб уникнути неприємних наслідків.

Під брендом Garmin випускаються годинник і браслети для різних видів спорту. Є варіанти для:

  • бігунів (аналізують відстань, висоту знаходження, обсяг споживаного кисню);
  • плавців (вважають кількість гребків, аналізують швидкість плавання);
  • велосипедистів (перевіряють, наскільки ефективно ви тиснете педалі), і т. д.

Є гаджети для альпіністів, тріатлонцев і навіть гольфістів!

А ще годинник Garmin відмінно виглядають - як дорогі «класичні» наручні годинники. Ви можете змінити дизайн циферблата легким рухом пальця! Доступно безліч варіантів, від «ретро» до «футуристичних».

Розумні годинник і фітнес-браслети випускаються багатьма відомими виробниками: Samsung, Motorola, Sony, Huawei, Asus, Fitbit. Щоб ознайомитися з асортиментом і вибрати відповідну модель, заходите на наш сайт: vbox.by .

Замовте розумні годинник і позбудьтеся з ними від зайвої ваги, знайдіть впевненість в собі, захиститеся від найдокучливіших хвороб!

Замовте розумні годинник і позбудьтеся з ними від зайвої ваги, знайдіть впевненість в собі, захиститеся від найдокучливіших хвороб

Зробити замовлення ви можете прямо зараз за номерами телефонів:
+375 29 262 71 96
+375 29 660 76 71

А також ви можете особисто прийти до нас, щоб ознайомитися з асортиментом. Ми знаходимося за адресою:
Мінськ, пр-т Незалежності, 58, ТЦ «Московсько-Відень», поверх 3, павільйон 318.

Але що робити, якщо ви давно мрієте привести себе в форму, але ніяк не знайдете для цього вільний час?
Трохи ясності: чим розумні годинник відрізняються від фітнес-браслетів?
Годинами сидите за комп'ютером?
Пройшли або пробігли пару кілометрів?
Ви коли-небудь прокидалися «розбитим»?
Що?
Говоріть, у вас щоранку таке?
Яку модель вибрати?