Евеліна Бледанс доношує босоніжки зірки радянських комедій Наталії Селезньової

Евеліна Бледанс & nbsp; Фото з сайту актриси

Евеліна Бледанс розповіла, що носить босоніжки легенди вітчизняного кіно Наталії Селезньової, що зіграла в кращих радянських комедіях "Іван Васильович змінює професію", "Операція" И "та інші пригоди Шурика" і багатьох інших. Взуття великої актриси на складних кастингах і утомливих зйомках приносить Евеліні удачу.

Бледанс і Селезньова дружать вже давно, з тих пір як зіграли разом у виставі "Вісім жінок". І одного разу на репетицію Евеліна прийшла в дуже ефектних босоніжках, які сподобалися Наталії. "Краса! Де купила?" - захоплено запитала вона.

"Її захоплення були такими щирими, що я ці босоніжки Наташі ... подарувала! У нас же один розмір. А вона натомість подарувала мені свою пару босоніжок. Так і обмінялися взуттям", - з посмішкою згадує Бледанс.

Цей подарунок став для неї щасливим талісманом. "Куди б я не прийшла в її босоніжках - на кастинг, на зйомки - все складалося чудово! Мені здається, ця Наталчина річ якимось чином зберігає частинку її таланту і доброти. І тому мені допомагає в усьому", - розповіла журналу "Зірки і поради "Евеліна.

До слова, саме під час гастролей спектаклю "Вісім жінок" Наталія Селезньова теж розповідала журналістам, що у неї з'явився дуже дорогий її серцю талісман, і це не босоніжки Бледанс.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: Дни.ру Де купила?