Друк на бейсболках в Москві від 10 штук

  1. Шовкографія на бейсболках
  2. Друк на бейсболках флекс плівкою
  3. Друк на бейсболках: шовкографія
  4. Бейсболки з нанесенням логотипу флекс-плівкою

Виготовимо оригінальні бейсболки з унікальними принтами - надрукуємо на бейсболку що душа забажає (логотип, будь-яке інше повнокольорове або монохромне зображення, фото, напис, слоган, рекламний меседж) всього за 1 день.

Швидко: від 1 дня

Вигідно: тираж від 1 шт. + Знижка на великі тиражі

Надійно: якісні бейсболки + обладнання Kornit

Універсально: шовкографія, друк флекс-плівкою

Зручно: просте і швидке оформлення замовлення + оперативна доставка

Ідеальне рішення для проведення промо-акції або рекламної кампанії - недорога корисна річ завжди дає кращий ефект, ніж даремний сувенір такої ж вартості.

Шовкографія на бейсболках

Шовкографія на бейсболках

Насамперед ми вирізаємо трафарети - окремий для кожного кольору. Через них фарба наноситься на трансферний папір, а вже з неї переноситься на тканину. Такий багатоступінчастий підхід дозволяє отримати ідеальний принт - чіткий, контрастний, барвистий і яскравий. Довговічність і стійкість до прання теж на висоті. Однак для одиничних тиражів така печатка не підходить на увазі не окупності проведених підготовчих робіт.

Мінімальний тираж 50 штук - від 134 руб. за бейсболку з печаткою. Більше тираж - менше ціна!

Терміни 7 робочих днів

Для точного розрахунку вартості, напишіть на e-mail irina@futbolki.ru

Друк на бейсболках флекс плівкою

Друк на бейсболках флекс плівкою

Принт наноситься шляхом вплавлення в тканину заздалегідь вирізаних на плоттері фрагментів різнокольорових вінілових плівок. І не тільки різнокольорових - існують також дзеркальні, золотисті, голографічні та багато інших. Завдяки такому підходу можна отримати дійсно помітний малюнок, який буде довговічніше самої бейсболки. Ідеальне рішення для рекламної кампанії або промо-акції.

флекс-плівка не підходить для друку малюнків і фотографій з багатою палітрою кольорів і м'якими переходами.

Бейсболка з печаткою 1 шт - 650 руб.

Бейсболка з печаткою від 10 штук - 500 руб.

Терміни: 1 день

Для точного розрахунку вартості, напишіть на e-mail irina@futbolki.ru

Друк на бейсболках: шовкографія

Розміри бейсболок і повна відсутність ідеально плоских поверхонь накладає серйозні обмеження на застосування найбільш популярних методів друку на текстилі. Але поки існує шелкотрансферная трафаретний друк або шовкографія, нічого неможливого немає.

Завдяки тому, що зображення друкується не на саму бейсболку, а переноситься на неї шелкотрансфером (за допомогою спеціального паперу), вдається досягти більш ніж гідних результатів - принт відрізняється такою ж чіткістю і жвавістю фарб, як при прямій друку.

Шовкографія славиться також і стійкістю - зображення не линяє, не тріскається, гідно переносить випробування пранням.

Є у неї тільки один недолік - трудомісткість підготовчих робіт, яка не дозволяє працювати з мікро-тиражами. Тому цей метод друку не підійде вам, якщо ви хочете отримати єдину в своєму роді індивідуальну бейсболку з унікальним принтом. І навіть дві, три, п'ять або п'ятнадцять бейсболок буде замало для замовлення.

Іншими словами, ця пропозиція для бізнесу only. Рекламна кампанія або промо-акція - ідеальний привід замовити нанесення логотипу на бейсболки.

Бейсболки з нанесенням логотипу флекс-плівкою

Друк флекс-плівкою - другий доступний для бейсболок спосіб нанесення логотипу та інших зображень. Техпроцес полягає в тому, що вирізані на плоттері зі спеціальної плівки фрагменти зображення буквально вплавляются в тканину під впливом термопресса.

Головна особливість цього способу друку в плівці, яка може бути не просто кольоровий, але і дзеркальної, голографічної, під благородні метали, як то золото, срібло / платина, і навіть з блискітками. Одним словом, плівка зі спецефектами. Те що доктор прописав для рекламної кампанії або промо-акції.

Від вплавлення плівки не так вже й просто позбутися навіть спеціально, так що отримані принти відрізняються гідною стійкістю до зовнішніх впливів. Прання теж переносять відмінно.

Є у цього способу друку ще два гідності. Підготовка до друку не забирає стільки сил і часу, як шовкографія, завдяки чому все можна зробити всього за день, а замовляти можна будь-який тираж - хоч 1 шт. Але чим більше тираж замовте, тим кожна бейсболка дешевше обійдеться, не забувайте про це.

Таким чином, виготовлення бейсболок з логотипом терміново можливо тільки якщо вас влаштовує друк флекс-плівкою. Шовкографії доведеться почекати.

Для точного розрахунку вартості, напишіть на e-mail irina@futbolki.ru .

Чи не логотипом єдиним, або навіщо ще потрібна бейсболка з принтом

Бізнес бізнесом, а й у повсякденному житті завжди знайдеться місце бейсболкам з унікальними зображеннями. Такий підхід до аксесуарів властивий в першу чергу натурам творчим, тим, кому для самовираження недостатньо рамок загальноприйнятого або модного в цьому сезоні.

Крім того, бейсболка з принтом стане:

• відмінним аксесуаром для відвідування гри улюбленої команди
• прекрасним подарунком справжньому меломанові
• чудовим способом виділитися з натовпу і виразити себе
• ідеальним аксесуаром до спортивної уніформі для командної гри
• корпоративним головним убором для колективного відпочинку
• шикарним індивідуальним подарунком близькій людина

Не забувайте, що замовивши друк на бейсболках в Москві в інтернет магазині Futbolki.ru, ви позбавляєте себе від необхідності не тільки шукати самі бейсболки, але і ламати свій графік через роз'їздів за виконаним замовленням - наш кур'єр доставить бейсболки куди і коли скажете.

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете розрахувати точну вартість вашої задумки, напишіть на e-mail irina@futbolki.ru