Бейсболки для сублімації

Бейсболки є самим універсальним головним убором у людей будь-якого віку і на відміну від класичної шапки, бейсболки носяться практично круглий рік в незалежності від сезону

Бейсболки є самим універсальним головним убором у людей будь-якого віку і на відміну від класичної шапки, бейсболки носяться практично круглий рік в незалежності від сезону. Попит на бейсболки завжди високий і особливо зростає ближче до літнього періоду, коли повсюдно починають відкриватися дитячі табори і кількість проведених спортивно-масових заходів збільшується в рази. У літню спеку бейсболки захистять очі від прямих сонячних променів і оберегут голову від теплового удару, а в холодну пору допомагають зберегти дорогоцінне тепло. Молодь частіше використовує бейсболки як модний аксесуар, це також допомагає їм залишатися популярним і затребуваним головним убором протягом довгого часу.

Бейсболки для друку сублімації це справжнє відкриття для тих, хто любить виділятися з натовпу і тих, кому це необхідно робити для більшої впізнаваності бренду. Спектр наносяться зображень настільки широкий, що вибір обмежується лише фантазією. Для індивідуального використання зображення може бути підібрано в вигляді веселих малюнків, висловів або фотографій, а для бізнесу це частіше логотип компанії, слоган, назва конференції або масового заходу. Вибираючи бейсболки для співробітників або учасників конференцій, варто задуматися про додаткове придбання футболок для сублімації, щоб остаточно завершити образ і підкреслити корпоративний стиль.
Нанесення зображення на бейсболку здійснюється методом сублімації і для організації самостійного процесу друку вам буде потрібно принтер з сублімаційними чорнилом , сублімаційний папір і бейсболочний і універсальний термопрес . Завдяки сублімації зображення на бейсболці виходить яскравим, насиченим, зносостійким і надовго зберігає первозданний вигляд навіть під дією сонячних променів. Купуйте бейсболки і все необхідне обладнання для сублімації у нас за найнижчими цінами міста! У нашій компанії діє система знижок для оптових покупців, яка в подальшому допоможе купувати товари за ще більш вигідною вартості!