Розблокування Windows від SMS вірусів в Києві за 15 хв

 1. Ціни на розблокування Windows від SMS вірусів:
 2. Windows заблокований служба безпеки України
 3. Windows заблокований
 4. Комп'ютер заблокований.
 5. Розблокування Windows від SMS вірусів ціни:
 6. оплата:
 7. Консультація:

Наш сервісний центр надає послугу розблокування windows від SMS вірусу, з безкоштовним виїздом фахівця додому або в офіс Наш сервісний центр надає послугу розблокування windows від SMS вірусу, з безкоштовним виїздом фахівця додому або в офіс. Видалення банера з робочого столу Windows від Trojan. Winlock з наступні перевіркою всієї системи, на наявність інших вірусів, а так же установці антивірусного програмного забезпечення.

Велика кількість користувачів в інтернеті, а також розвиток інтернет-технологій в повсякденному житті людей, залучає і шахраїв. На просторах інтернету все більше і більше з'являється, вірусів вимагачів, які часто блокують роботу як операційної системи в цілому, так і окремих програм, наприклад браузерів. Велика частина таких вірусів тисне на психологію людини.

Ціни на розблокування Windows від SMS вірусів:

Найменування послуги Ціни (грн.) Розблокування Windows XP без втрати інформації 180 грн. Розблокування Windows 7,8,10 без втрати інформації 180 грн. Розблокування Windows Server 2008 без втрати інформації 180 грн.

У вартість входить виїзд фахівця, робота не більше 1 години і установка безкоштовного антивірусного забезпечення

Наприклад на банерах найпопулярніших вірусів можна побачити такі написи такого змісту:

 • Windows заблокований служба безпеки України

  СБ України було виявлено використання вашого комп'ютера з протиправною метою, а саме - перегляд і копіювання матеріалів, що містять елементи педофілії, насильства і гей-порно.

 • Windows заблокований

  Microsoft Security виявив порушення використання мережі інтернет.

  Причина: Ви дивилися фільми містять гей-порно.

 • Комп'ютер заблокований.

  Ваш комп'ютер заблокований за перегляд, копіювання і тиражування відеоматеріалів містять елементи педофілії і насильства над дітьми. Для зняття блокування Вам необхідно сплатити штраф ...

Найголовніше в таких випадках не панікувати, а найголовніше ні в якому разі не платити, як Ви вже здогадалися природно ніяких кодів розблокування Ви не отримаєте. Перше що потрібно зробити це сфотографувати напис наприклад телефоном, і вимкнути комп'ютер, подальші дії залежать від навичок користувача. Можна скористатися іншим комп'ютером або телефоном і подивитися в інтернеті як можна розблокувати Windows від банера, такої інформації в мережі інтернет досить. Якщо Ваших навичок недостатньо для перерахованих вище дій можна викликати фахівця з розблокування windows з будь-якого комп'ютерного сервісного центру.

При зверненні в такий сервіс обов'язково поцікавтеся, чи не будуть вони при цьому заново Windows ?, в більшості випадків перевстановлення windows не потрібно. Розблокування Windows від банера, фахівцями нашого сервісного центру, проводиться за часом не більше 20 хв., І не вимагає при цьому переустановлення операційної системи. Принцип роботи таких вірусів описаний в нашій статті « Розблокування windows без втрати інформації »

Якщо Ви хочете швидко розблокувати Windows від вірусу, без переустановлення операційної системи та зі збереженням всіх даних, телефонуйте нам і наші фахівці швидко і якісно розблокують windows будь-якої версії від банера.

Розблокування Windows від SMS вірусів ціни:

Найменування послуги Ціни (грн.) Розблокування Windows XP без втрати інформації 180 грн. Розблокування Windows 7 без втрати інформації 180 грн. Розблокування Windows Server 2008 без втрати інформації 180 грн.

У вартість входить виїзд фахівця, робота не більше 1 години і установка безкоштовного антивірусного забезпечення. Якщо на вашому комп'ютері будуть виявлені інші віруси, то з тарифами по їх видаленню ви можете ознайомитися в розділі « видалення вірусів ». Якщо Ваш Windows заблокований і Вам потрібно, швидко і якісно розблокувати windows без втрати інформації, телефонуйте нам, ми завжди раді допомогти.

оплата:

- Готівковий розрахунок;
- Безготівковій розрахунок;

Консультація:

Якщо у Вас є питання, пов'язані з розблокуванням windows, наші фахівці із задоволенням на них дадуть відповідь. Ми обслуговуємо клієнтів у всіх районах міста Києва.

Послуги по комп'ютерній допомоги стосуються даного розділу:

При зверненні в такий сервіс обов'язково поцікавтеся, чи не будуть вони при цьому заново Windows ?