Оплата за покази рекламних банерів

Оплата за покази рекламних банерів - це вид пасивного заробітку в мережі не вимагає активних дій з боку відвідувачів сайту Оплата за покази рекламних банерів - це вид пасивного заробітку в мережі не вимагає активних дій з боку відвідувачів сайту. Гроші тут капають в бізнес-гаманець тільки за додавання банерної реклами на сайт. Такий вид заробітку через інтернет найпростіший і ненапрягаемую.

Є думка, що ці графічні зображення не такі популярні, як раніше, адже навіть оцінка ефективності банерної реклами наближається за все до 1%. І все ж показник CTR - це не головний критерій для прийняття остаточного рішення. Відмінний ефект від оплати за покази дає грамотне налаштування, а також успішність Вашого бізнесу в мережі і відвідуваність ресурсу.

Рекламодавці самі встановлюють вартість, причому оплачується відразу за 1000, а не за один платний показ банерної реклами. Ціна і заробіток в мережі від бізнесу залежить також від рейтингу блогу, місця розміщення, як відомо верхні розташування дорожче нижнього. Платний показ рекламних банерів варіюється в районі 1-2 доларів, а в окремих випадках окремі проекти пропонують і до 10 доларів. Краща біржа банерів.

У соціальних мережах також оплата за покази рекламних банерів вказується рекламодавцями. Сьогодні ці мережі дуже популярні і ефективність розміщення тут набагато вище. Платний показ банерної реклами - ціна починається від 0,01 долара за один клік, а не за 1000, як зазвичай. До соціальних мереж потрібно дуже добре придивлятися рекламодавцям в зв'язку зі зростаючою в них активністю, а для веб-майстрів - це відмінна можливість і вдалий рекламних хід заробити через інтернет додатково хороші гроші від створеного сайту для бізнесу.

Оплата за покази рекламних банерів не найважливіше в онлайн-бізнесі і заробіток в мережі - це лише кінцевий продукт навчання, терпіння, ентузіазму та витраченого часу. Також важливо вибрати для розміщення такої банерної реклами на сайті, яка буде схожа з тематикою блогу, і все ж комерційна реклама буде показуватися незалежно від нашого бажання.

При розумній підході до свого бізнесу і заробітку в мережі, можна створити свою дохідну грошову річку від оплати за покази рекламних банерів.

З повагою, Дмитро Байдук

Поділитися посиланням з друзями

Схожі матеріали: