Друк банерів Миколаїв - Низькі ціни на виготовлення банера - Баннер24

 1. Термінова банерна друк - Baner24
 2. Переваги друку на банері
 3. Ціна якісної банерної друку
 4. Як замовити банерну друк в Миколаєві?

Якісна банерна друк сьогодні є широко поширеним елементом дієвої рекламної кампанії. Крім демократичною вартості, вона також має великий потенціал застосування. Банер до сих пір не втратив свою актуальність і по праву вважається довговічною і універсальної рекламної поліграфією.

Термінова банерна друк - Baner24

Будь-яка термінова банерна друк включає в себе кілька головних вимог Будь-яка термінова банерна друк включає в себе кілька головних вимог. В першу чергу, це дизайн - так як від зображення, грамотно складеної візуальної композиції залежить дієвість подібної рекламної поліграфії.

Картинка обов'язково повинна гармоніювати з просуває послугою, продукцією. Крім цих тонкощів при компонуванні макета підбирається і спеціальний шрифт для тексту. По-друге, враховувати потрібно і місце розташування банера. Такі точки розміщення носія підбираються згідно бажаного охоплення цільової аудиторії. За своєю функціональністю банери діляться на:

 • литий банер . Передбачає постійне використання. Виготовляється з міцного довговічного матеріалу (прогумованого), що робить такий носій стійким до вологи та холоду.
 • Банерна сітка . Підходить для банерів, які розміщуються на високих будівлях, де вони піддаються посиленому вітровому впливу. Завдяки перфорованої поверхні надовго збережуть свій привабливий вигляд.
 • ламінований банер . Має глянсову поверхню, але не таку велику щільність, як литий тип. Дуже добре підходить для здійснення короткочасних рекламних акцій за рахунок своєї доступною вартості.
 • двосторонній баннер
 • Банер на тканини

Банерна друк по типу призначення:

Переваги друку на банері

Друк на банері має масу плюсів в порівнянні з іншими видами Друк на банері має масу плюсів в порівнянні з іншими видами. Отримуючи якісний і в той же час доступний за ціною носій, на виготовлення такої реклами піде мінімум часу. Будь-яка банерна друк ціна якої підійде як для великої, так і для невеликої рекламної акції, дозволяє створювати оригінальні проекти. На цей широкоформатний носій можна якісно нанести яке завгодно зображення.

Ще однією перевагою є те, що банер являє собою стійке до різних износам виріб. Воно буде чудово служити навіть при неодноразовому використанні. Але банери стали популярні не тільки завдяки своїй доступній вартості та розмірами. Вони допоможуть тоді, коли інші види реклами безсилі.

Банер легко може розміститися на невеликій вітрині, також і закривати фасад висотної будівлі. Фрагменти вінілової тканини (з якої він виготовлений) легко згуртовуються без видимих ​​швів. Також він здатний охопити максимальну аудиторію: наприклад, прохідність вулиці, де розміщений цей носій, може становити кілька десятків тисяч потенційних клієнтів. Актуальний банер і для термінового запуску промо-акції, рекламної кампанії завдяки такій послузі як оперативна банерна друк.

Ціна якісної банерної друку

Сьогодні банерна друк в Миколаєві не тільки має доступну ціну і високу якість Сьогодні банерна друк в Миколаєві не тільки має доступну ціну і високу якість. Це і великий вибір різноманітних варіантів, таких як:

 • розтяжки: вузькі і довгі;
 • фасадні конструкції: для ресторанів, готелів
 • вітальні;
 • для декору.

Одностороння або повнокольоровий двосторонній - крім відмінної якості і вартості банерна друк дозволяє зберегти колір тривалий час навіть при установці конструкції зовні.

Як замовити банерну друк в Миколаєві?

Використовуючи новітнє обладнання, наша друкарня гідно і оперативно виконає заявку будь-якої складності, кольоровості, тиражу. У нас можна замовити виготовлення банерів з будь-яких матеріалів: паперу, оракалу, сітки. Заявку можна без праці залишити дистанційно, скориставшись нашим сайтом або ж зв'язавшись з нашим менеджером по телефону.

Як замовити банерну друк в Миколаєві?