Як зробити банер | Просто про створення сайтів і банерів

25.07.10

Банери - занадто дрібні замовлення з великою часткою підготовчої та узгоджувальної роботи Банери - занадто дрібні замовлення з великою часткою підготовчої та узгоджувальної роботи. Виготовляти їх, на відміну від виготовлення сайтів, не особливо вигідно. На перший погляд роботи нам не багато. Але практика показує, що клієнт рідко знає, чого він хоче. Або визначається зі своїми побажаннями вже після того, як банер зроблений. Ось тут і замовника і починає розпирати від креативних ідей, доплачувати за реалізацію яких він не бачить причин. В результаті - втрата часу і нервів для обох сторін.

писати повноцінні технічні завдання , Договору, календарні плани, кошториси та акти прийому-передачі роботи - це довго. Але, на жаль, необхідно. Інакше винним залишиться саме дизайнер, який чомусь не має здатність телепатично вловлювати смаки, настрої і вимоги свого дорогоцінного клієнта. Тому - тільки 100% -а передоплата.

Найчастіше flash-банери в нашій веб-студії робляться як подарунок замовникам великих і складних сайтів. Хороший складний банер стоїть у нас 40-100 доларів, а при складанні договору, 50% передоплатою і відвідуванні офісу клієнта (як ми робимо при розробці сайтів) вартість банера буде близько 150 доларів за рахунок істотного збільшення витрачається на роботу часу. Така ціна вже не влаштовує замовника.

Читати повністю "