Як формується вартість банерної реклами?

Банерна реклама   є на сьогоднішній день одним з найбільш затребуваних видів інтернет-реклами Банерна реклама є на сьогоднішній день одним з найбільш затребуваних видів інтернет-реклами. Банерна реклама вважається ефективним методом просування бренду, оповіщення потенційних клієнтів про акції та розпродажі. Найбільш хвилюючим аспектом для замовників банерної реклами є її вартість. Як же формується вартість банерної реклами?

Ціну банерної реклами можна скласти з двох основних складових: вартості розробки самого банера і вартості його розміщення на рекламному майданчику. Звичайно, в кожному випадку вартість такої реклами вийде дуже індивідуальною.

Вартість розробки банера може залежати від професіоналізму і досвіду веб-дизайнера, який буде його створювати. Початківці веб-дизайнери, скоріше за все, встановлять досить низьку вартість розробки банера, однак в цьому випадку є ризик отримати «сирий» продукт, який не відповідає очікуванням замовника. Непрофесійно виготовлений банер може просто не «зачепити» потенційних клієнтів компанії-замовника, а значить гроші на його розробку будуть витрачені даремно.

Вартість розробки банера у веб-дизайнера, який володіє професійними знаннями і досвідом, буде вище. Але вище буде і якість отриманого результату. Досвідчений веб-дизайнер знає, як відвідувачі сайтів реагують на ті чи інші банери, знає особливості сприйняття візуальної інформації відвідувачами сайтів різних типів. Все це допомагає розробити банер так, щоб його робота була максимально ефективною.

Вартість розміщення банерів на сайтах може залежати від якості рекламного майданчика, розміру банерів, а також моделі оплати розміщення. Зокрема, існує можливість оплати розміщення банерів за певну кількість показів, за кількість кліків і за кількість проведених дій. Також оплата розміщення банерів може виконуватися просто за певний період: день, тиждень, місяць.

Модель оплати розміщення банерів за кількість показів (PPC або CPC) є найбільш поширеною, оскільки замовнику банерної реклами зручно і вигідно платити тільки за тих відвідувачів з рекламного майданчика, які перейшли з банера на його сайт (блог, групу в соціальних мережах, інтернет-сторінку і т.д.). В цьому випадку ефективність банера визначається як співвідношення відвідувачів, які по ньому перейшли на сайт рекламодавця, до загальної кількості відвідувачів рекламного майданчика.

Найменш поширеною моделлю оплати розміщення банерів з усіх перерахованих є оплата за дії. В цьому випадку з рекламодавця стягується плата тільки в тому випадку, якщо відвідувач, залучений банером, зробив на сайті рекламодавця будь-яку дію: замовив товар, оформив передплату. Вартість розміщення банерної реклами при такій моделі оплати, як правило, вище, ніж в інших випадках.

Таким чином, підсумовуючи вартість розробки банерів і вартість їх розміщення на сайтах, можна отримати загальну вартість банерної реклами в інтернеті. Точна вартість визначається в кожному випадку індивідуально, адже при формуванні вартості банерної реклами важливо враховувати безліч нюансів: тип розроблюваного банера, його позицію на рекламному майданчику і навіть навколишній банер контент.

Теги:
банерна реклама, вартість банерної реклами, розробка банерів, розміщення банерів, вартість розробки банера