У Росії знизилися продажі пива

одна тисяча шістсот вісімдесят чотири перегляду

Пивоварна компанія «Балтика» оголошує підсумки своєї діяльності за 3 квартал та 9 місяців 2017 року, повідомляє АНРТ .

Згідно з оцінками компанії, за підсумками 9 місяців 2017 року російський ринок пива продовжив падіння, яке склало 5% Згідно з оцінками компанії, за підсумками 9 місяців 2017 року російський ринок пива продовжив падіння, яке склало 5%. Причинами негативної динаміки стали обмеження виробництва і обороту пива в ПЕТ-упаковці об'ємом вище 1,5 л, несприятливі погодні умови в літні місяці в окремих регіонах країни і триваюче зниження реальних доходів населення.

На тлі падіння ринку пива триває зростання обсягів продажу безалкогольного пива, який за підсумками 9 місяців склав 5,6% *. Сегмент безалкогольного пива в 3 кварталі 2017 року зайняв 1,6% * всього ринку пива, продемонструвавши зростання, як по відношенню до попереднього кварталу, так і в порівнянні з 9 місяцями минулого року. Сегмент розливного пива на винос (DIOT), який за підсумками 9 місяців склав 10,3% * всього ринку пива, показав зростання на 2,1 п.п. в порівнянні з 9 міс. 2016 року.

«На наших обсягах, як і очікувалося, продовжував позначатися заборона ПЕТ-упаковки об'ємом понад 1,5 літра - серйозне обмеження, яке вплинуло на весь ринок», - додає президент Яцек Пастушка.

Для адаптації до подією на ринку змінам компанія «скоригувала свою цінову політику з метою зростання ринку у вартісному вимірі». В результаті пиво «Балтики» в пластиковій упаковці коштувало дорожче, ніж середня ціна продукції в цьому сегменті на ринку.

Retail.ru

Поділитися публікацією: Підписуйтесь на наш канал в Telegram і Яндекс.Дзен , Щоб першим бути в курсі головних новин Retail.ru.