Акціонери «Балтики» залишилися без дивідендів

Сьогодні відбулися збори акціонерів пивоварної компанії «Балтика» Сьогодні відбулися збори акціонерів пивоварної компанії «Балтика». Серед заявлених тем - затвердження річної звітності та формування ради директорів. як повідомляє прес-служба компанії , Акціонери вирішили не виплачувати дивіденди за підсумками 2011 року.

Крім того, власники затвердили річний звіт компанії, річну бухгалтерську звітність, у тому числі звіт про прибутки і про збитки, а також розподіл прибутку і збитків за результатами 2011-го фінансового року.

До ради директорів увійшли Йорген Буль Расмуссен, Ісаак Шепс, Бьорн Сонденсков, Йорн Петер Йенсен, Ульрик Андерсен, Олександр Шохін, Владислав Гриб.

Компанія «Балтика» об'єднує 10 пивоварних заводів в Росії і один завод в Азербайджані. Випускає пиво під брендами «Балтика», «Арсенальное», «Невське», «Ярпиво», Tuborg, Carlsberg, Kronenbourg 1664 і іншими. 85,6% компанії належить Baltic Beverages Holding, що входить в данський пивоварний концерн Carlsberg.

У минулому році частка «Балтики» скоротилася до 37,4% в порівнянні з 39,2% в 2010 році. Представники компанії в звіті пояснили цей факт високої рекламної та промо-активності конкурентів. У лютому Carlsberg оголосив про намір викупити 15% «Балтики».