Ніла Армстронга поховали в морі

Похорон Ніла Армстронга © Bill Ingalls / Handout / NASA / Reuters   Прах астронавта Ніла Армстронга був похований в Атлантичному океані

Похорон Ніла Армстронга © Bill Ingalls / Handout / NASA / Reuters

Прах астронавта Ніла Армстронга був похований в Атлантичному океані. як пише "Лента.ру", траурна церемонія відбулася 14 вересня. До місця поховання прах Армстронга доставив військовий корабель "Філіппін Сі".

Американський астронавт помер 25 серпня. До того, як стати членом загону астронавтів NASA, Армстронг служив пілотом Військово-морських сил США і брав участь в бойових діях. Після смерті Армстронга його сім'я оголосила, що він буде похований в море згідно з традиціями американського флоту.

Церковна служба в пам'ять про Нілі Армстронга, в якій взяли участь політичні лідери і астронавти НАСА, відбулася 13 вересня в Національному кафедральному соборі Вашингтона.

Кар'єра Армстронга в військово-морських силах почалася в 1947 році, коли він вступив на курси вневойсковой підготовки офіцерів резерву (ROTC) і почав вивчати авіаційну промисловість в Університеті Пердью штату Індіана. З цього моменту багато значущі події життя майбутнього астронавта були пов'язані з водою.

До 1950 року в віці 20 років Армстронг був переведений в гарнізон USS Essex, який перебував в ста милях від порту Вонсан в Японському морі. Армстронг зробив 78 бойових вильотів на винищувачі-бомбардувальнику Grumman F9F Panther і в березні 1966 був збитий.

У липні 1969 року відбулася висадка Армстронга на Місяць. Повернувшись на Землю, астронавт і його команда приземлилися в Тихому океані. Повернення до води стало фінальною крапкою його місії.