Труби і фітинги REHAU ціни | купити труби Рехау RAUTITAN

  1. RAUTITAN із зшитого поліетилену Труби виробництва всесвітньо відомого німецького концерну REHAU виготовлені...
  2. Труби та фітинги STOUT (Стоут)
  3. Труби із зшитого поліетилену STOUT
  4. фітинги STOUT

RAUTITAN із зшитого поліетилену

Труби виробництва всесвітньо відомого німецького концерну REHAU виготовлені з високоякісного пластику або металопластику , Які володіють високим порогом стійкості до пошкоджень.
Багато років фахівці концерну тримають високу планку якості, а труби і фітинги Rehau (Рехау) незмінно залишаються популярними і затребуваними на ринку систем опалення та водопостачання.
Ціла команда фахівців REHAU працює над розробками в області полімерів. Саме під цією торговою маркою вперше були випущені полімерні труби із зшитого поліетилену .
Методи зшивання розрізняються для труб різного призначення, але принцип один - високомолекулярний поліетилен розплавляється, і з нього формується труба потрібного діаметру.

REHAU (Рехау) для опалення і водопостачання

Серія RAUTITAN витримують високі температури, тому використовуються в опалювальних і водопровідних системах Серія RAUTITAN витримують високі температури, тому використовуються в опалювальних і водопровідних системах. В процесі виготовлення труб Rehau (Рехау) RAUTITAN застосовується зшивання на молекулярному рівні. Це, по-перше, виключає можливість протікання, а по-друге, такі труби мають пам'ять при згинанні. Їм можна надати будь-яку форму, і вони будуть утримувати її, що дуже зручно в процесі монтажу.

Труби та фітинги із зшитого поліетилену Rehau (Рехау) Stabil мають зовнішній шар з алюмінію, який забезпечує їм додаткову міцність. Але навіть якщо цей зовнішній шар виявляється пошкодженим в процесі експлуатації, внутрішній полімерний шар виключить протечку.

Фітинги концерну REHAU (Рехау) RAUTITAN вигідно відрізняються від аналогів істотно меншою вагою, що полегшує монтаж конструкцій. Вони практично не схильні до корозії, а різноманітність видів фітингів дозволяє збирати будь-які за складністю конструкції без втрати якості і часу. Герметичність з'єднання забезпечить безперебійну роботу вашої системи на довгі роки.

Труби та фітинги STOUT (Стоут)

Всесвітньо відома марка STOUT займається розробкою і випуском колекторів, високоякісних труб, фітингів, запірно-регулюючої арматури, колекторних блоків і багатьох інших опалювальних пристроїв. Над створенням продукції трудяться кращі інженери з Росії та Європи, при цьому безпосереднє виробництво базується на території Іспанії.

Труби із зшитого поліетилену STOUT

Основне призначення даної продукції - прокладання водяного утепленого статі. Труби серії PEX-a виготовляються зі зшитого поліетилену з кисневою прошарком і поставляються в бухтах: по 100, 200, а так само 50 метрів. Перевагою є не тільки багаторічна бездоганна служба, а й широкий вибір. На ринку представлені модифікації з різноманітним діаметром (від 16-20 мм).

фітинги STOUT

Компанія «Стоут» представляє багатий асортимент фітингів за доступною ціною. У переліку знаходяться:

Вироби, що випускаються бренду STOUT відповідають актуальним нормативам Євросоюзу в сфері гарантійних зобов'язань і цивільно-правової відповідальності. При дотриманні всіх рекомендацій від виробника, користувачам гарантується повна функциональ ність і довговічність протягом п'ятдесяти років! Приємним доповненням стає бюджетний ціновий сегмент.