армований тент

Армований тент - це виріб, виготовлений з міцної полімерної тканини, покритої з двох сторін шаром стійким до ультрафіолетового випромінювання Армований тент - це виріб, виготовлений з міцної полімерної тканини, покритої з двох сторін шаром стійким до ультрафіолетового випромінювання. Краї такої тканини підвернути, прошиті, а всередину вкладений міцний полімерний шнур. За рахунок того, що в краю вкладено шнур такий виріб називають армованим.

На краю тенту набиваються люверси (Кільця) через 0,5-1 м для закріплення тенту до об'єкта.

Армований тент легкий, міцний і надійний. Такий тент можна встановлювати на каркас або просто накривати необхідні речі. Він добре захищає від сонця, дощу і снігу. Такий тент застосовується в будівництві, промисловості і при автоперевезеннях, для запобігання продукції від всіляких атмосферних впливів.

Завдяки своїй легкості міцності і водонепроникності його із задоволенням використовують рибалки, мисливці і туристи в якості навісу або підстилки Завдяки своїй легкості міцності і водонепроникності його із задоволенням використовують рибалки, мисливці і туристи в якості навісу або підстилки.

При сільськогосподарських і садово-городніх роботах такий тент незамінний. Він компактний і зручний. При необхідності його можна легко розгорнути і вкрити ним будь-яку сільськогосподарську продукцію.

Армований тент виготовляють з дешевого, але міцного матеріалу, тому його застосування на сьогоднішній день дуже велике. Фактично будь-яке підприємство, яке займається виробництвом будь-якої продукції, має в своєму розпорядженні такі тенти.