Уривок концерту до 9 Травня на "Інтері", який обурив націоналістів

У мережі активно обговорюється уривок святкового концерту, який, як передбачається, покажуть на телеканалі "Інтер" 9 травня.

У короткому ролику, наробила галасу в соцмережах, ведучі Андрій Доманський і Анастасія Даугуле зробили кілька резонансних заяв щодо не тільки Дня Перемоги, а й процесу декомунізації в Україні, сполученого з перейменуванням вулиць. Також Доманський згадав і про факельних маршах.

Також Доманський згадав і про факельних маршах

Захар Виноградов

"8 мільйонів українців загинули від рук фашистських загарбників - це наша історія, це наша генетична пам'ять. І сьогодні ми не можемо дозволити, щоб вулиці наших міст називали іменами фашистських злочинців, а їх портрети безкарно проносили в факельних ходах по нашій столиці, де кожен метр политий кров'ю наших співвітчизників ", - декламують провідні святкового концерту.

Читайте також - Рудяков: радикали 9 травня перейдуть від придушення до залякування

Відзначимо, що відома своїми радикальними поглядами і діями партія "Національний корпус" вже висловилася з приводу ролика "Інтера", зазначивши серед іншого, що відставляє "за собою право на будь-які адекватні дії для забезпечення інформаційної безпеки країни ".

На даний момент будь-яких коментарів телеканалу "Інтер" з приводу заяви "Нацкорпуса" не надходило. У той же час на сайті каналу активно анонсується концерт до Дня Перемоги.

У той же час в мережі звучать припущення, що ролик навмисне злитий в мережу, щоб привернути увагу до концерту, який вийде в "причесаний" версії, тобто без резонансних заяв.

Посилання по темі: