Кінотеатр ім. Довженка

Кінотеатр імені А

Кінотеатр імені А. П. Довженко є центральним кінотеатром м Запоріжжя. Кінотеатр відкритий 24 квітня 1964 року. Першим фільмом, який в ньому демонструвався, стала стрічка "Фортечна актриса". У 1999 році було придбано і встановлено стерео кіноустаткування. Кіно в окулярах було новинкою для запорожців, тому відвідуваність значно зросла, що дозволило керівництву та колективу утримати кінотеатр на плаву і підготувати його до повного технологічного переоснащення. Була проведена заміна запису та відтворення звуку MEO 5oXS, встановлена ​​перша тоді в місті система об'ємного звуку, що є стандартом якісного звукового супроводу на заході. Було встановлено новий екран, який був усі ці роки і залишається в даний час найбільшим в місті. Кінозал, відповідно до сучасних вимог до якості звуку ( "Audio is a half of the film" - "Звук - це половина фільму", - Джордж Лукас), оснащений найсучаснішою акустичною системою формату DOLBY DIGITAL® SURROUND-EX (Dolby 6.1) , основу якої складають звуковий процесор Dolby DA-20 (шість каналів, формат Dolby Digital) і новітній кіновідеозвуковой процесор CP-650 (сім каналів, формат Dolby Digital Surround EX).

Вам потрібно увійти на сайт, щоб написати відгук.
Ще не реєструвалися? Це швидко !

Віра

відгуків: 0 оцінок: 0

Вчора прийшли на сеанс Монстри на канікулах 2, на афіші вказано сеанс о 18.00. Коли ми прийшли (нас троє і ще 2 дівчини з хлопцем) в касі нам сказали, що сеанс мультика перенесли на 16.20. Сказала чекайте адміністрацію. Ми прочекали її 10 хвилин. У підсумку на наш цілком адекватний питання: "Чому так вийшло, що в різних сайтах написана різна інформація ПРО ЇХ КІНОТЕАТРІ І сеанс". На що ми отримали лише грубість і хамство, і відповідь, що "ТРЕБА билдо дивитися на нашому сайт ...". Тобто виходить так, що коли Афіша дає рекламу їх кінотеатру, викладає їх розкладів руху сеансів, і по Афіші до них йде 80% відвідувачів - це добре, і їх цілком влаштовує !!! А коли трапляється ось така ситуація, вони починають говорити, що мовляв ніякого відношення до Афіші не мають, вони з ними не співпрацюють і т.д. Директор мало того, що грубила, з не полюванням дала книгу скарг, так ще в підсумку і ми залишилися винні! Жахливий кінотеатр, з його жахливою адміністратором-сторожем (інакше її не назвеш) і жахливим сервісом. Більше до вас не ногою!

4 листопада 2015 о 09:10 Надія
відгуків: 0 оцінок: 0

Олег у нас була така ж історія. Моєму синові 4.5 року і теж не дали окуляри. Окуляри дуже важкі. після 5 хвилин перегляду їх хотілося зняти. звук сильно гучний. контролери хами. Загалом жахливий кінотеатр.

1 липня 2015 о 22:03 Олег
відгуків: 0 оцінок: 0

Сьогодні розмовляв з чергової і з контролером кінотеатру Довженко.Ужасно хамят.Спрашівал про ціни на білети.У нас дитині 4,5 года.Положен безкоштовний вход.Но вони сказали, що окуляри йому не положени.Невероятно !!! Дитині покладено безкоштовний вхід на перегляду мультфільму в форматі 3Д, але дивитися мультфільм він повинен без очок !!! Прекрасний розлучення на деньгі.По телефону прізвище не говорят.Ощущеніе, що розмовляєш з порожнім місцем.

2 листопада 2013 о 13:38 omskij
відгуків: 0 оцінок: 0

адміністратор по телефону сказала що вони квитки не бронюють. через цієї наволочі дивився фільм (Хоббіт) з дуже незручного місця. Хоча в касу прийшли за 40 хвилин до початку сеансу. прозьба розібратися з неадекватними касирами.

2 січня 2013 о 21:39 Євгенія
відгуків: 0 оцінок: 0

кінотеатр не понравілся.екран набагато менше ніж в "байді". а адміністратор не вміє спілкуватися по телефону.

4 липня 2012 о 23:03 Денис
відгуків: 6 оцінок: 3

Хамство у них-НОРМА. Від касира, до контралера. Все псують нерви і настрою. Тому і перестав туди ходити.

4 травня 2012 о 14:17 Вікторія
відгуків: 0 оцінок: 0

Подобається майже все, окрім персоналу. Тільки що була дуже неприємно здивована тим, що для броні, як мені сказала касир, доступний тільки 8-й ряд. І ще, дуже дякую касиру, яка мені нахамила, коли я хотіла забронювати квитки. Спасибі, я не прийду дивитися фільм, не хочу спілкуватися з вами знову. Наступного разу подумаю, чи варто дзвонити і приходити в цей кінотеатр. Шкода, що не знаю, як зв'язатися з керівництвом кінотеатру, я б їм порадила звернути пильну увагу на те, як поводяться по-хамськи клієнтам співробітники. Якщо касиру все одно, що він відлякує клієнтів, які часто ходять в кіно і беруть дорогі квитки, то власникам закладу мені здається не повинно бути на це наплювати.

17 квітня 2012 о 11:03

Ще не реєструвалися?