Вандали зруйнували зірку Дональда Трампа на Голлівудській «Алеї слави». Відео

У розпорядження ресурсу Deadline потрапило ексклюзивне відео, зняте очевидцями акту вандалізму, який був здійснений напередодні рано вранці на Голлівудській «Алеї слави». Місцевий житель, який назвався Джеймі Отисом, о 5.45 ранку прийшов на Голлівудський бульвар, щоб забрати собі іменну зірку політика, бізнесмена і кандидата в президенти США Дональда Трампа. Щоб здійснити задумане, він приніс з собою кувалду і кирку. У розпорядження ресурсу Deadline потрапило ексклюзивне відео, зняте очевидцями акту вандалізму, який був здійснений напередодні рано вранці на Голлівудській «Алеї слави»

Вандали зруйнували зірку Дональда Трампа на Голлівудській «Алеї слави». Відео

Рано вранці на місці не виявилося жодного співробітника поліції, тому вандалові ніхто не зміг перешкодити. Отіс огородив місце розташування зірки, ймовірно для того, щоб перехожі вважали, що тут проводяться офіційні роботи. За його словами, він збирався витягти зірку, щоб потім продати її на аукціоні, а виручені кошти передати жінкам, які стали жертвами сексуальних домагань з боку політика.
Відео з місця подій
Витягти зірку Джеймі Отісу не вдалося, тому він просто повністю розбив її. Це не перша спроба зіпсувати зірку Дональда Трампа : Минулого літа на ній намалювали перекреслений мегафон - в знак протесту проти «брехливих заяв політика», а взимку на зірку завдали свастику. Так як попередні ушкодження були незначними, відновлення пам'ятника кожен раз здійснювалося досить швидко. Скільки часу зараз займуть ремонтні роботи - не повідомляється, проте вони вже почалися.
Рано вранці на місці не виявилося жодного співробітника поліції, тому вандалові ніхто не зміг перешкодити

Ремонт зірки Дональда Трампа вже почався, photo by Kevork Djansezian / Getty Images

Голлівудська «Алея слави» - це тротуари, розташовані по обидва боки вулиці протягом 15-ти кварталів на Голлівудському бульварі, а також протягом трьох кварталів на вулиці Вайн-стріт. Вони служать своєрідним пам'ятником досягнень в області індустрії розваг. Перша іменна зірка (присвячена Стенлі Крамера ) З'явилася на цьому місці в кінці березня 1960 року. З тих пір щорічно багато видних діячів культури і медіа удостоюються такої честі - в даний час зірок вже більше 2,5 тисяч.