Керамограніт для вулиці

  1. морозостійкість

Керамограніт для вулиці має на увазі експлуатацію в умовах різних кліматичних зон Росії. Морозостійкий керамограніт легко витримує численні перепади температур зимового періоду і постійний вплив високих температур, не змінюючи колір і міцність.

  • Для монтажу на фасади і примикають майданчики обов'язкове застосування морозостійкого вуличного керамограніта.
  • Для вхідної групи і ганку використовують тільки противоскользящий керамограніт. Чи не слизька поверхня потрібна скрізь, де може перебувати вода, сніг або лід.

Чи не слизька поверхня потрібна скрізь, де може перебувати вода, сніг або лід

Обов'язкова умова для безпечної експлуатації керамогранитной плитки на вулиці - яскраво виражений противоскользящий ефект. Монтаж потрібно проводити по "мокрою" технології з міжплиткових швом для зниження гладкості.

Коефіцієнт тертя визначає рівень шорсткості поверхні. У Росії для характеристики антиковзаючою плитки для підлоги використовують метод BCR, розроблений у Великобританії (British Ceramic Research Association. Шкала від 0 до 1 розбита на градації по 0,1. Найгірший показник менше 0,1 (небезпечно), найкращий більше 0,9 - безпечний керамограніт для ганку на вулиці.
Гладка поверхня показує помірно слизько μ> 0,4. Вулична плитка з керамограніта в залежності від колекції μ від 0,6-0,9.

морозостійкість

Морозостійкість керамограніта визначається шляхом багаторазового заморожування на повітрі насиченого водою зразка і розморожування його в воді. Чим більше циклів без руйнування і пошкоджень, тим краще показник.

Керамограніт для вулиці і зовнішніх робіт витримує на випробуваннях більше 200 циклів заморожування.