Бізнес-ідея №4672. Костюм-двійка для велолюбителів в офісному стилі

  1. Костюм-двійка для офісу і велосипеда від Parker Dusseau
  2. Розкриваємо секрети Ательє Паркера Дюссо
  3. Штани перетворюються ...
  4. Фітнес "в кубі". 30 бізнес-ідей 2018 роки для фітнес-центрів і студій
  5. Друге життя покришок і пляшок. 20 нових бізнес-ідей в сфері переробки
  6. Pop-up формат. 7 доданків популярного бізнес-тренда
  7. Водонепроникний бізнес. Які товари можна продавати в воді
  8. Бізнес-ідея №5717. Вендинговий автомат для торгівлі самокатами
Мода, Краса, Здоров'я

Цей чоловічий костюм-двійка від Parker Dusseau (Ательє Паркер Дюссо) продається за досить високою ціною - за цілих 690 доларів! А сорочка, яка до нього додається, варто окремо - 145 доларів. Але цей чоловічий діловий костюм для велоруху в місті - шедевр високої моди. Він, що називається, «стайліш». Тому-то така висока ціна від ... самого Ательє Паркер Дюссо - цілком собі виправдана.

Костюм-двійка для офісу і велосипеда від Parker Dusseau

Костюм-двійка для офісу і велосипеда «два в одному» Commuter Suit поки що - перша ластівка, яка, як відомо, весни (або погоди) не робить. Але скоро з'являться більш масові, дешеві аналоги - рівно такі ж за якістю і по функції - дозволяти добиратися до роботи в офісі - на велосипеді.

Чоловічий костюм-двійка для велосипедного руху в місті Commuter Suit зовні являє собою «діловий костюм дуже стильного клерка». Але це тільки -Зовнішній. Костюм напханий такими високотехнологічними кравецькі решеніямі- «нежданчик», що по суті є супер-просунутим і абсолютно спортивними костюмом. Хоч одягай його на велогонки «Тур де Франс»!

Розкриваємо секрети Ательє Паркера Дюссо

З чого ж зроблений цей велосипедний костюм Commuter Suit, костюм, який прикидається ділової парою для клерка?

Ділова пара (піджак і невимовні) Commuter Suit пошита з суміші двох матеріалів. Релігійні євреї - ви в прольоті, на жаль.

Commuter Suit зшитий, таким чином з наступних матеріалів:

  • висококласної австралійської вовни - марки Australian 135 Performance Superwool,
  • і легке поліуретанове тягнеться волокно -спандекс (spandex).

Штани перетворюються ...

Отже, в діловому велосипедному костюмі марки Parker Dusseau, яка вважається корифеєм «класичного одягу для спорту», ​​ви, по-перше, і в головних, не будете потіти.

По-друге, в діловому і спортивному два-в-одному костюмі - ви будете надійно захищені від травм і ДТП. Яким чином оберігає велосипедиста від травми і ДТП костюм Commuter Suit?

Перше - дозволяє застебнути на липучку-манжет -потуже - широку штанин -щоб Халоша брюк не потрапила в ланцюг.

Друге - в костюмі, в деяких його деталях, передбачена підкладка, яка ввечері або рано вранці може стати лицьовою частиною. Ця підкладка - забезпечена світловідбивачами, а значить велосипедист буде бачимо для автомобілістів.

І третє. Щоб руху велосипедиста були скутими, крім спандекса - ательє додало в костюм ще й невидимі блискавки. Расстегнув ці заховані блискавки, скажімо, на рукавах піджака, ви повністю звільняєте руки так, як ніби-то на вас не піджак, а трикотажна майка.

Як ще можна пересадити середній клас городян з автомобілів на екологічний транспорт? Спроба високої моди - підтримати розвиток велоруху в місті - прекрасна, але явно не достатня. Commuter Suit - від Parker Dusseau. А які винаходи надійдуть від вас? ..

© www.1000ideas.ru - портал бізнес ідей

1000 идей в Google+

1000 идей в Google+


28.02.2014

ще цікавіше

Фітнес "в кубі". 30 бізнес-ідей 2018 роки для фітнес-центрів і студій

Фітнес - це сфера, яка просто кипить від кількості бізнес-ідей та інновацій. Нові формати і стартапи, додатки і тренажери, спортивний одяг та гаджети - в цій добірці поговоримо про це всім.

Друге життя покришок і пляшок. 20 нових бізнес-ідей в сфері переробки

Експерти вважають, що до 2050 року кількість пластику в океанах перевищить кількість риб. Через загрожують миру катастроф стрімко зростає роль екологічних проектів та стартапів.

Pop-up формат. 7 доданків популярного бізнес-тренда

Pop-up - це формат, який при мінімальному бюджеті допомагає вистрілити маленьким бізнесам і нагадати про себе розкрученим брендам. У чому його основні складові? Знайомимося з поп-апом лицем до лиця ...

Водонепроникний бізнес. Які товари можна продавати в воді

Бренди періодично радують нас не тільки новими водонепроникними гаджетами, але і нестандартної упаковкою до них. "1000 ідей" вирішив подумати, які товари можна продавати і рекламувати в воді.

Бізнес-ідея №5717. Вендинговий автомат для торгівлі самокатами

Вендинговая торгівля складними самокатами - новинка на ринку компактних переносних транспортних засобів. Щоб вмістити кілька самокатів в автомат китайський дизайнер на ім'я Ван Исин вирішила сло ...

Яким чином оберігає велосипедиста від травми і ДТП костюм Commuter Suit?
Як ще можна пересадити середній клас городян з автомобілів на екологічний транспорт?
А які винаходи надійдуть від вас?
У чому його основні складові?