Спеціаліст з кадрового діловодства зі знанням автоматизованих систем кадрового обліку


Цю Програму підвищення кваліфікації
в нашому Центрі успішно закінчили
2437 осіб!

Комплексна програма відповідає вимогам професійного стандарту «Спеціаліст з управління персоналом».

Як прийняти співробітника на роботу, вірно оформивши трудові відносини? Як налагодити кадрове діловодство в повній відповідності до законодавства? Як забезпечити повноцінний кадровий облік? Відповіді на ці та інші питання отримаєте в ході навчання.

В комплексну програму підготовки входять три курси: «Кадрова робота в сучасній організації. Рівень 1. Процедури оформлення трудових відносин » , «Кадрова робота в сучасній організації. Рівень 2. Організація кадрового діловодства » , «1С: Підприємство 8. Зарплата і управління персоналом ред. 3.1. Рівень 1. Кадровий облік » .

Ви дізнаєтеся про останні вимоги законодавства до роботи з кадровими документами, навчитеся грамотно оформляти трудові відносини від прийому до звільнення, що допоможе уникнути багатьох помилок, захистить роботодавця і працівника в спірних і складних ситуаціях, дозволить забезпечити соціальні гарантії і виконати вимоги законодавства РФ.

Вивчіть вимогами до роботи з кадровими документами, придбаєте знання та практичні навички з організації роботи з документами, регулюючими трудові відносини, а також особливостями ведення електронного документообігу. Особлива увага приділяється вимогам, що пред'являються до складу, оформлення, обробці, зберіганню і пошуку кадрових документів, що містяться в чинних нормативних правових актах, і відповідальності за порушення вимог чинного законодавства щодо забезпечення схоронності документів кадрової служби.

В процесі навчання на практичних прикладах розглядається ведення кадрового обліку в програмі 1С, починаючи з налаштувань кадрової політики організації, складання графіків роботи і штатного розкладу і закінчуючи налаштуваннями власних варіантів звітів. Величезна увага приділяється грамотному формуванню наказів по кадровому складу (прийом на роботу, звільнення, переклади, відпустки і т.д.).

Навчання побудовано на реальних ситуаціях з використанням прикладів судової практики. Заняття проводяться у формі інтерактивних лекцій і практикумів з використанням слайдів і динамічних форм навчання (практичних завдань, обговорень проблемних питань, вирішення кейсів і ін.).

Комплексна програма призначена фахівцям, провідним кадровий облік організації, менеджерам і технічним працівникам, які впроваджують і супроводжуючим програмні продукти системи 1С: Підприємство 8. Комплексна програма також буде корисна керівникам організацій, які хочуть вести автоматизований документообіг з метою кадрового обліку персоналу.

Після завершення навчання ви будете вміти:

  • оформляти організаційну та розпорядчу документацію по персоналу;
  • вести документацію з обліку і руху кадрів, розробляти і вести штатний розклад, проводити процедуру атестації персоналу;
  • оформляти різні види відпусток, переведення на іншу роботу і переміщення працівників, здійснювати звільнення працівників з різних підстав;
  • орієнтуватися в системі кадрової документації і виявляти оптимальний склад кадрових документів, регламентувати технологію роботи з кадровими документами за рахунок створення локальних нормативних актів з кадрового діловодства;
  • готувати для роботи і вести реєстраційні (облікові форми): уніфіковані і неуніфікованих;
  • працювати з довідниками програми 1С, здійснювати настройку параметрів ведення кадрового обліку, заповнення довідників, внесення змін до штатного розпису;
  • організовувати поточне зберігання кадрової документації.

Станьте незамінним професіоналом. Приходьте вчитися в «Спеціаліст».

» Дивіться безкоштовний семінар з використання програми E-Staff при підборі персоналу


- Програма підвищення кваліфікації - Записатися

* «Ціна від" - мінімальна можлива ціна на даний курс, залежить від формату, виду навчання, обраного часу занять і вказана з урахуванням діючих акцій і спеціальних пропозицій. Точну ціну на конкретну групу Ви можете дізнатися за тел. +7 (495) 232-3216.

Для юридичних осіб (організацій) вказана мінімальна ціна, що діє при повній передоплаті.

** Знижка діє тільки при одноразовій оплаті всієї комплексної програми

Залежно від програми навчання видаються наступні документи:


посвідчення *


свідоцтво


Сертифікат міжнародного зразка

* Для отримання посвідчення вам необхідно надати копію диплома про вищу або середню професійну освіту.

Після закінчення кожного окремого курсу, що входить до Програми підвищення кваліфікації, в вашому особистому кабінеті формуються електронні сертифікати про навчання за кожним окремим курсом. Після закінчення навчання за Програмою підвищення кваліфікації ви отримуєте Посвідчення про підвищення кваліфікації за цією програмою. Якщо ви проходили курси, що входять до Програми підвищення кваліфікації, окремо, то ви отримаєте Посвідчення за кожен пройдений курс.

Обов'язково уточнюйте перед укладенням договору, який документ Вам буде виданий після закінчення навчання!

Всі документи Центру Як прийняти співробітника на роботу, вірно оформивши трудові відносини?
Як налагодити кадрове діловодство в повній відповідності до законодавства?
Як забезпечити повноцінний кадровий облік?