Виставки по автоматизації і електроніці «ПТА-Урал 2017» і «Електроніка-Урал 2017» відбудуться в Єкатеринбурзі

З 28 по 30 листопада 2017 року Центрі Міжнародної Торгівлі Єкатеринбург відбудуться значущі для Уральського регіону події в області автоматизації і електроніки - XII I Міжнародна спеціалізована виставка   «Передові Технології Автоматизації

З 28 по 30 листопада 2017 року Центрі Міжнародної Торгівлі Єкатеринбург відбудуться значущі для Уральського регіону події в області автоматизації і електроніки - XII I Міжнародна спеціалізована виставка «Передові Технології Автоматизації. ПТА-Урал 2017 » і II I Міжнародна спеціалізована виставка «Електроніка-Урал 2017». Місце проведення: Єкатеринбург, вул. Куйбишева, 44Д. Організатор: ТОВ «ЕКСПОТРОНІКА».

Виставка «ПТА-Урал 2017» - перша і ведуча діловий майданчик в Уральському регіоні з промислової автоматизації. Тематичні розділи виставки охоплюють найактуальніші для цифрової економіки напрямки: автоматизація промислового підприємства і технологічних процесів, автоматизація будівель, контрольно-вимірювальні прилади, робототехніка, ІКТ в промисловості. За підтримки KNX-клубу Уральського регіону передові рішення для проектів «розумного будинку» і автоматизації будівель представлять провідні системні інтегратори, виробники програмного забезпечення, контролерів, електротехнічних систем, систем безпеки, управління кліматом і освітленням.

У числі учасників: Siemens, Баллуфф, Pepperl + Fuchs, «Б + Р Промислова автоматизація», TECO, Advantech, Fastwel, Hirschmann, «Прософт-Е», «АСК», RTSoft, «Модульні Системи Торнадо», iRidium mobile, REAL Electro, Embedded Systems і багато інших виробників, постачальники і системні інтегратори в сфері автоматизації.

ЗАПРОШЕННЯ КВИТОК НА ПТА-УРАЛ 2017 >>

Цього року одночасно з «ПТА-Урал 2017» вже втретє відкриє двері III Міжнародна спеціалізована виставка «Електроніка-Урал 2017». Для уральських підприємств відвідування майданчика стане чудовою можливістю безпосередньо познайомитися з новинками в області електронних компонентів, напівпровідникових пристроїв, датчиків і засобів контролю, інтегральних мікросхем, друкованих плат, оптоелектроніки, СВЧ-компонентів, силових компонентів, джерел живлення, обладнання для виробництва електроніки. У співпраці з Уральським приладобудівним кластером організатор виставки ТОВ «ЕКСПОТРОНІКА» просуває напрям імпортозаміщення, збираючи колективну експозицію уральських підприємств і проводячи конференцію та круглий стіл за участю представників державних структур, наукових і промислових кіл регіону.

ЗАПРОШЕННЯ КВИТОК НА ЕЛЕКТРОНІКА-УРАЛ 2017 >>

В рамках ділової програми відбудеться VIII Спеціалізована конференція «АПСС-Урал 2017. Автоматизація: Проекти. Системи. Засоби ». На відвідувачів чекають експертні доповіді та презентації свіжих рішень від компаній-виробників, дистриб'юторів і системних інтеграторів в наступних тематичних секціях:

  • Промислова автоматизація: на шляху до Industry 4.0
  • Промислова автоматизація в проектах і рішеннях
  • Диспетчерське управління інфраструктурними об'єктами
  • Практика автоматизації інженерних систем будівель
  • Питання імпортозаміщення програмного забезпечення, створення, розвитку і використання інформаційних технологій в оборонно-промисловому комплексі регіону

Окремо в діловій програмі виставок виділені конференція «Електронні компоненти й технології. Промислова електроніка », круглий стіл« Ресурси і можливості розвитку електроніки на Уралі », круглий стіл« Актуальні питання розвитку ринку автоматизації будівель в Росії », майстер-класи та семінари компаній.

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ >>

Відвідувачі виставки «Передові Технології Автоматизації. ПТА-Урал 2017 »- керівники, провідні інженери і головні фахівці машинобудівних, приладобудівних, енергетичних, металургійних, транспортних, будівельних та інших компаній.

У 2016 році відвідувачами заходу стали понад дві тисячі представників компаній, серед яких найбільші підприємства Уралу: «ГАЗПРОМ Трансгаз Єкатеринбург», «Корпорація ВСМПО-АВІСМА», «Уралвагонзавод», «Уралелектромедь», «Уралмашзавод», «Первоуральський новотрубний Завод», « Нижньотагільський МЕТАЛУРГІЙНИЙ КОМБІНАТ »,« Російська мідна компанія »,« Среднеуральск мідеплавильному ЗАВОД »і багато ін. Детальніше >>

Офіційну підтримку виставкам «ПТА-Урал 2017» і «Електроніка-Урал 2017» надають Адміністрація Єкатеринбурга, Міжнародне товариство автоматизації, Уральська торгово-промислова палата, Свердловське відділення Союзу машинобудівників Росії, Союз машинобудівних підприємств Свердловської області, Союз підприємств оборонних галузей промисловості Свердловської області, Національна Асоціація Учасників Ринку Робототехники, KNX Users Club Росії, СНД і Балтії та інші структури.

З питань участі та співпраці Ви можете звертатися:

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ >>

м Москва

тел. +7 (495) 234-22-10

e-mail: efremova. i @ pta - expo. ru

Контактна особа: Єфремова Ірина

Єкатеринбург

тел. / факс +7 (343) 270-23-76

e-mail: molchanova @ pta - expo. ru

Контактна особа: Молчанова Олена