Автоматизація виробництва молочної промисловості

Пропонуємо розглянути широкий спектр датчиків, які можна застосувати для автоматизації виробництва молочної промисловості. Вимикачі можна застосувати в системах охолодження молока, теплообмінних установках, системах розподілу і збору, ем- кістковому обладнанні, устаткуванні для виробництва сиру. Пропонуємо розглянути широкий спектр датчиків, які можна застосувати для автоматизації виробництва молочної промисловості

Сенсорні кнопки в гігієнічному виконанні

Сенсорні кнопки в гігієнічному виконанні

Сенсорні кнопки спрацьовують від легкого дотику пальця, в тому числі від торкання руки, одягнений в гігієнічну рукавичку (латекс, поліетилен). Вони застосовуються в системах управління харчовим обладнанням, в тому числі в чистих приміщеннях, що відповідають стандарту. Сенсорні кнопки мають необмежену кількість циклів натискання і герметизацію з боку чутливої ​​поверхні рівня IP68. Сенсорні кнопки випускаються в чотирьох функціональних варіантах, що дозволяють підібрати кнопку з потрібним типом спрацьовування, в тому числі і за аналогією з механічними, з фіксацією або без неї. Це будуть KD-22S-1PA-GR, KD-22ESH-1NA-WG, KD-22ES-1NA-WG і т.п.

контроль рівня

Ємнісні безконтактні вимикачі з штирьовою чутливою поверхнею застосовуються в системах контролю рівня рідини. Датчики використовуються як врізні в стінку або кришку резервуара для вимірювання граничного рівня, для контролю наявності рідини в трубі, баку і т.п. Конструктивне виконання і матеріали, з яких виготовлені датчики, повністю відповідають вимогам гігієнічних стандартів. Конструкції ущільнені із застосуванням фторопластових кілець і канавок забезпечує герметичне сполучення з резервуаром. Застосування матеріалів, стійких до корозії і до впливу агресивних середовищ, забезпечує надійну роботу датчиків з будь-якими рідинами як хімічно нейтральними, так і агресивними. Дані датчики, на відміну від наявних аналогів і кондуктометричних датчиків, при відповідній настройці чутливості, не реагують на піну, що утворюється при заповненні ємностей. Датчики даної групи високотемпературного виконання -15ºС ... + 105ºС застосовуються в системах пастеризації, у виробництві топленого молока, вершкового масла та ін. Вимикачі застосовують серії CSN E47S8 , CSN EC51S8 , CSN EС50S8.

Вимикачі застосовують серії   CSN E47S8   ,   CSN EC51S8   , CSN EС50S8

Спеціальні ємнісні датчики для роботи під тиском

Спеціальні ємнісні датчики для роботи під тиском

Для рідин, що знаходяться в резервуарах під тиском, пропонуємо використовувати ємнісні датчики серії CSN WC46B8 . Спеціальна конструкція чутливого елемента і особливе ущільнення дозволяють датчикам витримувати тиск до 2 МПа. Матеріал чутливої ​​поверхні Tecaform робить датчики стійкими до агресивних рідин, а діапазон робочих температур -15º С ... + 105º С дозволяє використовувати їх в високотемпературних умовах.

Поплавкові датчики рівня

Поплавкові датчики рівня DUG2 - найпростіший елемент автоматизації управління уров- ньому рідин. Разом з тим сьогодні це найнадійніший і економічно вигідний спосіб сигналізації рівня різних рідин, в тому числі і піноутворюючий. Поплавкові датчики рівня мають поплавок з вбудованим магнітом, який переміщається під впливом гидростатической виштовхує сили по направляючої трубці, викликаючи почергове замикання магніточутливих герконовий контактів, розташованих усередині направляючої трубки. Число контрольованих рівнів може досягати семи і більше. Датчики не реагують на піну і успішно використовуються в установках охолодження молока, пастеризації і CIP модулях.

управління рівнем

Контроль рівня рідких і сипучих матеріалів по двом-трьом датчикам:

-Опторазвязка вхідних ланцюгів для безпеки і помехозащищенности

-Автоматизація заповнення і спорожнення резервуара

-Ручний або автоматичний режим управління виконавчим механізмом

-Сигналізація аварійних рівнів

-Підключення різних датчиків рівня ємнісних, поплавцевих, механічних.

переваги приладу СУ1-Р1Щ :

- Опторазвязанние входи для підключення датчиків забезпечують стійкість і безпеку

- Можливість роботи з PNP і NPN датчиками

Контроль рівня здійснюється за допомогою двох-трьох датчиків, що підключаються до входів приладу. Вимикачі встановлюються користувачами в резервуарах на задню відмітку: нижнього, проміжного і, при необхідності, верхнього. Для візуального контролю рівня в резервуарі на лицьовій панелі приладу передбачені три світлодіодні індикатори, засвітка кожного з яких здійснюється при спрацьовуванні відповідного датчика. Тип застосовуваних датчиків визначається користувачем, виходячи з фізико-хімічних властивостей контрольованого робочого речовини. Для управління технологічним обладнанням прилад оснащений двома вбудованими електромагнітними переключающими реле.

контроль положення

індуктивні датчики ISN FC2A8 , Стійкі до впливу вологи, пара, бризок і струменів води, миючих засобів і високих температур, забезпечують контроль стану деталі обладнання та транспортної системи в важких виробничих умовах. Застосування датчика ISN FC2A8 дозволяє контролювати положення клапанів в системах розподілу і транспортування продуктів, положення кришки молочного танка тощо. Датчик розрахований на роботу при температурах -25 ° С ... + 75 ° С. На замовлення можливі варіанти виконання датчика з температурним діапазоном експлуатації до 105 ° С для застосування, наприклад, в танках, призначених для топлення молока. Ступінь захисту з боку роз'єму IP67, з боку чутливої ​​поверхні IP68.

Індуктивні безконтактні вимикачі для кранів, клапанів, поворотних засувок ISB KC1P . Датчики мають роз'ємне з'єднання. Застосування датчиків з роз'ємним з'єднанням дає можливість істотно скоротити час простою через пошкодження, пов'язаних із заміною індуктивних датчиків. Найбільш часто застосовується з'єднувач для запропонованих датчиків CS S20 .

Робота в агресивних середовищах

Датчики для харчових виробництв в цілісному пластиковому корпусі зі ступенем захисту IP68, стійкі до впливів агресивних середовищ. Робота в агресивних середовищах Індуктивні безконтактні датчики даної серії розроблені спеціально для жорстких умов експлуатації: вони можуть бути встановлені на вулицях, піддаватися впливу парів і бризок кислот, можуть працювати в умовах підвищеної вологості, а також при тривалому впливі води. ВТІЮ.1269 , ВТІЮ.1463 , ВТІЮ.1474 , ВТІЮ.1268 .

Розлив і упаковка

Застосовуючи датчики «ТЕКО», Ви збільшуєте об'єми виробництва, знижуєте витрати, економите матеріали, підвищуєте якість розливу і упаковки, зберігаєте корисні властивості молочного продукту і збільшуєте термін його зберігання.

Контроль наявності тари застосовують оптичні датчики серії OY A2A , OS A25A .

Контроль заповнення тари - ємнісні безконтактні вимикачі серії CSB A81A5 .

Контроль наявності етикеток - оптичні датчики серії OV AC45S8 .

Контроль наявності кришок - оптичні датчики серії OV A43A5

Підрахунок продукції - оптичні датчики серії OY I26A , OS I26A

Для підрахунку датчики необхідно використовувати в комплекті з лічильником імпульсів сі1 Р1Щ Лічильники імпульсів призначені для цифрового підрахунку об'єктів або одиниць імпульсів, що надходять на вхід лічильника від кінцевих вимикачів, кнопок, безконтактних датчиків і включення виконавчих пристроїв після досягнення заданого значення результатів рахунки. Розрядність лічильників - 7 десяткових знаків, 3 з яких складають дробову частину. Такі характеристики дозволяють, наприклад, вести підрахунок у кілограмах, оперуючи приростами в одиниці грам і досягаючи значення величини установки вимірюваної в тоннах.