Автоматизація процесу

Існують SCADA-рішення і сістемs управління процесом, які або зовсім не мають галузевої функціональності або володіють нею в дуже малому ступені. Деякі системи відповідають тільки функціональності одного типу обладнання або однієї конкретної області процесів. Наскрізна обробка інформації виключається. Виробники обладнання все частіше стикаються з подібною проблематикою і шукають тому централізоване, ефективне і галузеве рішення для безперервної автоматизації виробництв.

Якраз за допомогою Plant iT і brewmaxx ми пропонуємо це концептуальне рішення для наших основних галузей харчової промисловість, виробництва напоїв, фармакології і хімії. Наші системи управління можуть інтегрувати всі процеси виробничої лінії або всього виробництва. Високий ступінь стандартизації наших систем управління має ключові переваги - як уніфікація виробничих процесів або використання стандартного інтерфейсу управління. Останнє також означає, що навіть при комплексних методах виробництва співробітники інших підрозділів будуть мати уявлення про процеси, що відбуваються. І це не залежить від того, чи працює виробництво в Європі - на контролерах Siemens або в США - на контролерах Rockwell Automation.

Наші відкриті і "безшовні" системи управління Plant iT і brewmaxx є модульними і розроблені відповідно до принципу «параметрування замість програмування». Це означає, крім іншого, що внесення різних змін і удосконалень можливо без зупинки виробництва. Відмова від індивідуального коду програмування в кінцевому підсумку призводить до високого рівня прозорості та гнучкості системи автоматизації. Центральна середовище проектування з загальним набором даних для всіх основних систем і модулів дозволяє скоротити час пуску і мінімізує майбутні витрати на технічне обслуговування і розширення.

Автоматизація Batch-процесів Автоматизація Batch-процесів

Підбірка з наших реалізованих проектів Підбірка з наших реалізованих проектів

Огляд наших можливостей в області процесних технологій Огляд наших можливостей в області процесних технологій

Наші базові рішення для автоматизації виробничих процесів - Plant iT і brewmaxx Наші базові рішення для автоматизації виробничих процесів - Plant iT і brewmaxx