Автоматизація припливно-витяжної вентиляції на базі ПЛК110-60

Проект автоматизації системи припливно-витяжної вентиляції од Проект автоматизації системи припливно-витяжної вентиляції од   ного з промислових підприємств в Миколаївській області виконано «КБ Потенціал» (м ного з промислових підприємств в Миколаївській області виконано «КБ Потенціал» (м.Львів) на базі приладів ОВЕН.

«КБ Потенціал» спеціалізується на розробці і виготовленні систем автоматики для холодильного обладнання, промислових виробничих механізмів, автоматизації виробничих процесів на базі ПЛК, включаючи розробку ПО і SCADA-систем . Одним з основних видів діяльності компанії є розробка вентиляційних установок різного типу. Багато проектів реалізуються на базі засобів автоматизації ОВЕН, зокрема, з використанням приладів ОВЕН реалізований проект автоматизації системи припливно-витяжної вентиляції одного з промислових підприємств в Миколаївській області. Система припливно-витяжної вентиляції машинного залу підприємства складається з витяжних вентиляторів намотувальних машин з регулюванням швидкості обертання за допомогою перетворювачів частоти, витяжні вентилятори машинного залу, припливного вентилятора машинного залу потужністю 30 кВт з плавним регулюванням швидкості обертання частотним перетворювачем. Залежно від сезону належну температуру повітря забезпечує контур нагріву припливного повітря з примусовою циркуляцією теплоносія або чотири компресорно-конденсаційних блоку потужністю 4 кВт кожен. За показниками температури в різних зонах машинного залу і зовнішньої температури стежать 11 датчиків температури. Система може працювати як в ручному, так і в автоматичному режимі, підтримуючи постійну температуру в машинному залі з точністю до 1 градуса. При цьому не припустимі різкі перепади тиску всередині робочого приміщення і потоки повітря.

В якості основи системи автоматизації був застосований програмований логічний контролер ОВЕН ПЛК110-60. Для введення і виведення аналогових сигналів встановлені модулі ОВЕН МВА8 і ОВЕН МВ110-6У. Завдання режимів роботи, а також контроль поточних параметрів системи проводиться за допомогою панелі оператора ОВЕН ІП320 .