Автоматизація інтернет магазину, створення інтернет магазину під ключ, обмін даними інтернет магазин 1с, інтернет продажу, продаж книг через інтернет, продаж комп'ютерів інтернет магазин

 1. з «1С: Підприємство 8» на сайт вивантажується інформація по товарах з урахуванням заданої ієрархією,...
 2. Що пропонуємо ми
 3. Задайте питання нашим фахівцям

В наші дні інтернет магазини набирають популярність, з кожним днем на ринку все більше сайтів займаються інтернет продажами, наприклад:

 • інтернет продаж стільникових телефонів
 • продаж одягу через інтернет
 • інтернет продаж взуття
 • продаж книг через інтернет
 • продаж комп'ютерів інтернет магазин

Як відомо більшість інтернет магазинів не мають складських запасів або мають мінімальний запас самих ходових товарів, таким чином, знижуються витрати магазину, а значить і вартість придбання товарів. У постійно зростаючої конкуренції необхідно оперативно збирати й аналізувати інформацію для забезпечення потреб покупців, тому зробити привабливий сайт це тільки півсправи. Для успішного ведення бізнесу повинна бути сучасна бекофісная система, що дозволяє автоматизувати діяльність інтернет магазину і мати функціонал інтеграції з інтернет магазином.

Більшість інтернет магазинів стикаються з одними і тими ж завданнями при автоматизації:

 • Вивантаження даних каталогу товарів з облікової системи в інтернет-магазин;
 • Актуальність складських запасів і цін в інтернет-магазині;
 • Необхідність введення опису і додаткових характеристик на сайті, для забезпечення порівняння товарів;
 • Завантаження даних по покупцям і зробленим замовленням в бекофісную систему;
 • Інформування клієнта про стан його замовлення;
 • Аналіз оборотності товарів, і точки замовлення;
 • Підготовка первинних документів для відвантаження товарів;
 • Ведення бухгалтерського і податкового обліку;

Для вирішення вище поставлених завдань існують вже готовий комплекс програмних продуктів. Наша компанія пропонує використовувати для автоматизації інтернет магазинів програму «1С: Підприємство 8» і «1С-Бітрікс.Управленіе сайтом».

Скільки це може коштувати можна дізнатися тут .

Обмін між системами відбувається з використання відкритого стандарту CommercеML. В цілому взаємозв'язок двох систем можна відобразити в наступному вигляді:

З боку інтернет - магазину

«1С-Бітрікс.Управленіе сайтом» це професійна система управління сайтом, що складається з модулів, кожен з яких несе в собі певну функціональність. Практично будь-який сайт на PHP можна перевести під управління «1С-Бітрікс.Управленіе сайтом». Зробивши це, Ви отримаєте цілий набір уже готових функціональних можливостей таких як: новинні блоки, форуми, блоги, каталоги товарів, пошта, розсилки, опитування, веб-форми, аналітика відвідуваності сайту і інші корисні речі. Програмний код модулів повністю відкритий і може бути змінений веб програмістом. Для реалізації функцій інтернет магазинів необхідний відповідної модуль. Модуль інтернет магазину входить в редакції «Малий бізнес», «Бізнес», «Бізнес Веб-кластер». У модулі можна налаштувати декілька типів покупців (юридично особи, фізичні особи, партнери і т.д.), задати різні системи оплати (готівкова та безготівкова оплата, оплата Яндекс грошима і т.д.), автоматично розрахувати вартість доставки товарів, як власного службою доставки, так і відомими кур'єрськими службами (EMS, DHL і т.д.) в залежності від регіону. В системі підтримується управління цінами і знижками. Ціни можуть бути задані в різних валютах і перераховуються в основну облікову валюту по заданому курсу при оформленні замовлення. Для інтеграції інтернет магазину з 1С налаштовується склад полів для кожного виду покупців, які будуть перенесені в 1С (ІПН, адреси, реквізити організацій і т.д.). З 1С-Бітрікс в 1С переносяться замовлення покупців з усіма додатковими полями, які ви зробили на сайті. При завантаженні в 1С переноситься замовлення з усіма вибраними позиціями, інформація про доставку та про покупця. Інформацію про стан замовлення покупець завжди може побачити в своєму персональному розділі на сайті. При зміні статус замовлення система автоматично інформує про це користувача. Здійснення продажу і підготовки первинних документів робиться на стороні 1С.

З боку «1С»

з «1С: Підприємство 8» на сайт вивантажується інформація по товарах з урахуванням заданої ієрархією, призначеними властивостями і характеристиками товарів, а так само інформація про ціни та знижки, зображення товарів і додаткові файли (наприклад інструкції). Ініціатором обміну є «1С: Підприємство 8», в даній конфігурації Ви можете використовувати як ручний спосіб обміну, так і автоматичний із заданою періодичністю за розкладом. Причому вивантаження може відбуватися як усіх товарів, так і тільки тих позицій, які були змінені після останнього обміну. Вивантаження може бути проведена в кілька різних каталогів, таким чином можна задати різні властивості і вигляд каталогу, для різних типів товарів.

Завдяки тому, що при завантаженні замовлення з сайту значна частина інформації про покупця вже присутня, час на оформлення документів продажу значно скорочується. В «1С: Підприємство 8» є всі необхідні документи для здійснення продажів як юридичним так і фізичним особам.

За допомогою конфігурації «1С: Управління торгівлею» можна проаналізувати найбільш ходові товари, забезпечити підтримку складського запасу товарів на оптимальному рівні, запланувати продажу і закупівлі, порівняти їх з фактичними, підібрати оптимального постачальника продукції за різними критеріями, виконати класифікацію ABC і XYZ товарів і покупців .

Конфігурація «1С: Управління торгівлею 8» забезпечує ведення оперативного і управлінського обліку, а для ведення бухгалтерського обліку використовується рішення «1С: Бухгалтерія 8». Обмін даними ну рівні документів між базами «1С: Підприємство 8» і «1С: Бухгалтерія 8» може бути налаштований в двостороннім режимі (наприклад, бухгалтер розносить банк і касу, в менеджери виписують накладні та рахунки-фактури) із заданою періодичністю. Поділу на дві бази дуже зручно, тому що в зв'язку з частою зміною законодавства «1С: Бухгалтерія 8» доводиться часто оновлювати, і щоб скоротити витрати пов'язані з оновленням системи, конфігурацію намагаються залишити типовий (не вносяться зміни в програму). Всі зміни необхідні для обліку робляться в бекофісной системі.

Що пропонуємо ми

Будь-яка автоматизація складається як мінімум з двох значущих етапів: придбання програмних продуктів і впровадження.

Компанія ТОВ «А.В.Т.» як 1С франчайзі і золотий партнер 1С-Бітрікс пропонує комплексний підхід до автоматизації інтернет магазинів - від поставки програмних продуктів до впровадження і запуску системи автоматизації в промислову експлуатацію. Наші фахівці виконають роботи по перенесенню наявного сайту на 1С-Бітрікс або створення нового інтернет магазину під ключ, виконають інтеграцію з конфігурацією «1С: Підприємство 8» і налаштують облікову систему під специфіку Вашого підприємства. Вам не доведеться бути посередником між двома різними компаніями одна з яких відповідає за настройку «1С: Підприємство 8», а інша за сайт і вирішувати виникаючі проблеми.

Що стосується програмного забезпечення, то ми пропонуємо придбати пакет програм, що містить все необхідне для створення інтернет магазину і ефективного управління ім.

Пакет програм включає:

 • Коробка «1С: Підприємство 8. Управління торгівлею» (в стандартному постачанні);
 • Коробка «1С-Бітрікс: Управління сайтом».

При покупці пакета програм ви отримуєте 15% -ву економію!

Для ведення бухгалтерського обліку рекомендуємо використовувати програму «1С: Бухгалтерія 8».

Задайте питання нашим фахівцям

< НАЗАД ДО СПИСКУ