1С Комплексна автоматизація 1.1

Зняття з продажів рішення 1С Комплексна автоматизація 1.1

У зв'язку з випуском нової редакції даного рішення в жовтні 2015 року, з квітня наступного року планується припинити підтримку старої редакції 1С Комплексна автоматизація. Бажаючі можуть перейти на актуальну версію продукту, використовуючи інформацію листи від 22 вересня 2016 року. Даним документом рекомендовано всім користувачам старої версії перейти на нову редакцію, а також описано порядок переходу і роз'яснені основні питання і фінансові умови даного дії.

Таким чином, грунтуючись на наявних листах компанії 1С, а також рекомендаціях розробника, фірма «СофтСервісГолд» повідомляє користувачам продукту 1С Автоматизація комплексна наступну інформацію:

  1. З 01 травня 2018 року припинено продаж цих продуктів старих редакцій і версій.
  2. З 01 квітня 2019 року буде припинена їх технічна підтримка, що має на увазі відсутність оновлень, що виправляють помилки в програмі, яка призводить її у відповідність з актуальними змінами в законодавстві. Також компанія «СофтСервісГолд» припинить з цієї дати консультаційну підтримку даного продукту.

Рішення 1С Комплексна автоматизація 2.0 і пізніших версій дозволяє задовольнити всі потреби по автоматизації бізнес-процесів на підприємствах різних видів і напрямків діяльності. Найбільш ефективне застосування програми буде для швидкозростаючих компаній сегмента малого бізнесу. Як правило, процеси управління необхідно координувати, оскільки при швидкому зростанні узгоджувати дії декількох співробітників не завжди виходить.

Алгоритми актуальної версії рішення 1С Комплексна автоматизація аналогічні тим, які використовуються в 1С ЕРП останньої редакції, що дозволяє програмам обмінюватися даними між собою, а також використовувати широкі функціональні можливості. Зазначені рішення мають схожим інтерфейсом, реалізованим на базі «Таксі», який характеризується ергономічністю, зручністю для користувача і можливістю тривалої роботи. Крім того, у ПО 1С Комплексна автоматизація і 1С ЕРП уніфіковані метадані, що дозволяє рішенням ефективно інтегруватися один з одним, що особливо актуально для холдингових компаній. З точки зору функціональних можливостей, рішення 1С Комплексна автоматизація знаходиться між 1С Торгівля і 1С ЕРП. У разі розширення бізнесу компанії або ускладнення бізнес-процесів, розширити функціональні інструменти не становить особливих проблем, причому робити це можна поетапно. Завдяки уніфікації алгоритмів і інтерфейсу, такий перехід не займає багато часу, а всі наявні дані зберігаються, що економить час на їх перенесення. Крім того, не потрібно навчання користувачів навичкам роботи в новій програмі.

У всіх користувачів старих версій програми 1С Комплексна автоматизація є наступні варіанти дій при відмові від їх підтримки:

  • Встановити актуальну версію продукту без додаткових витрат в рамках дії угоди 1С ІТС. Нова редакція рішення 1С Комплексна автоматизація надається користувачам програми, у яких діє договір післяпродажного обслуговування і є реєстрація в системі ІТС. Здійснюючи перехід на нову версію продукту, в неї переносяться наступні дані: настройки, відомості з довідників, залишки на регістрах обліку. Щоб перехід стався з мінімальними труднощами і максимальним комфортом для користувача, в рішенні є вбудований помічник, а при поставці програми користувачеві надається чітке керівництво, де описаний порядок дій по перенесенню даних. Перш ніж встановлювати нову версію, слід переконатися, що технічні характеристики обладнання відповідають вимогам розробника. Перевірити це можуть допомогти фахівці компанії «СофтСервісГолд». Якщо в старій версії були які-небудь доопрацювання, може знадобитися виконати їх знову, щоб забезпечити коректну роботу в новій редакції.
  • Провести апгрейд за стандартною процедурою і встановити в компанії рішення Управління виробничим підприємством. Справа в тому, що підтримка даного продукту не припиняється, а в разі виникнення такої ситуації, компанія 1С попередить про це користувачів заздалегідь, не менше ніж за 3 роки до настання такого факту. При виборі цього способу роботи необхідно враховувати, що витрати на підтримку 1С УПП в даний час постійно зростають, останнє підвищення вартості було 01 січня поточного року. Витрати на здійснення апгрейда можна розрахувати за наступною формулою: вартість придбаних програм мінус величина винагороди за зданий продукт, яка визначається відповідно до політики компанії 1С. При цьому витрати на апгрейд не можуть бути менше 50% від вартості нового рішення 1С Управління виробничим підприємством. Якщо продукт був з апаратним ключем захисту, то при апгрейді потрібно також здати даний ключ. У разі використання програмного захисту користувачеві необхідно видалити файл з ліцензією і ключем зі свого комп'ютера. Рішення 1С Комплексна автоматизація і 1С УПП мають схожі типами метаданих, тому трудовитрати на перехід будуть невеликими. При виникненні труднощів в процесі переходу завжди можна звернутися за допомогою до фахівців компанії «СофтСервісГолд».
  • Можна скористатися необхідністю переходу на більш пізні версії 1С Комплексна автоматизація для придбання більш функціонального рішення 1С ЕРП. Це можливо здійснити в процесі апгрейда рішення 1С Комплексна автоматизація. Таке рішення рекомендується приймати при наявності необхідності розширити функціональність існуючих продуктів, включаючи 1С УПП. Розрахунок вартості апгрейда проводиться за аналогічною з попереднім випадком формулою: вартість 1С ЕРП за мінусом винагороди за здаються продукти. При цьому витрати на апгрейд не повинні бути менше 50% ціни придбаного рішення. При наявності апаратних ключів захисту в ПО 1С Комплексна автоматизація старих версій, їх потрібно здати, а файли програмного захисту - видалити з робочих станцій. В рамках процедури апгрейда на 1С ЕРП проводиться також перенесення налаштувань програми, інформації з довідників, залишки, що містяться в основних регістрах обліку. У разі виникнення труднощів під час проведення апгрейда завжди можна отримати кваліфіковану допомогу у співробітників компанії «СофтСервісГолд».

Якщо користувач не хоче переходити на нову версію продукту або міняти його функціональність, можна продовжити експлуатацію рішення 1С Комплексна автоматизація. При цьому всю технічну підтримку доведеться здійснювати самостійно. Зокрема, відстежувати зміни в законодавстві, змінювати форми документів, порядок відображення фактів господарської діяльності в програмі і так далі. Це зажадає додаткових витрат або на утримання штату співробітників, або на залучення фахівців. Компанія «СофтСервісГолд» також може здійснювати технічний та консультаційний супровід даного продукту, але на індивідуальних умовах і поза рамками сервісу 1С ІТС.

Компанія «СофтСервісГолд» також може здійснювати технічний та консультаційний супровід даного продукту, але на індивідуальних умовах і поза рамками сервісу 1С ІТС