Авріл Лавін стала дизайнером і моделлю власного лейбла

Канадська рок-зірка і улюблениця підлітків у всьому світі Авріл Лавін цієї весни порадує прогресивну молодь своєю модною колекцією в стилі «рок-шик». Одяг для молоді з'явиться в магазинах під маркою «Abbey Dawn». Канадська рок-зірка і улюблениця підлітків у всьому світі Авріл Лавін цієї весни порадує прогресивну молодь своєю модною колекцією в стилі «рок-шик»

Авріл Лавін стала дизайнером і моделлю власного лейбла

Назва бренду вибрано невипадково, як зізналася рок-співачка, Ебі Дон - це її шкільний псевдонім, під яким вона публікувала в стінгазеті свої перші вірші.

У дебютній колекції 24-річної зірки буде представлений одяг для активної молоді в стилі «street-fashion»: толстовки, джинси, бейсболки, панами, футболки, шорти, олімпійки, міні-спідниці, брюки, шорти і багато іншого.

«Створюючи колекцію, я орієнтувалася, перш за все, на себе і своїх друзів. Що ми носимо, коли виходимо на вулиці, їдемо тусуватися в клуб, зустрічаємося в кафешці або граємо в стрітболл? Джинси, светри і футболки, словом, все те, в чому ми відчуваємо себе дуже комфортно », - поділилася Аврін.

«Одяг повинен виглядати стильно, прикольно і головне, не утрудняти рухів, - зізнається співачка. - Я, наприклад, катаюся на дошці, граю з друзями в футбол і баскетбол та інші активні ігри, люблю стрибати і бігати.

Більшість дівчат обожнюють вуличну моду, а сукні носять дуже рідко, в урочистих випадках.

Багато дівчат взагалі вперше в житті надягають сукні на шкільний випускний бал.

Я створила одяг на кожен день в стилі «унісекс». Впевнена, що речі зі своєї колекції буду і сама носити », - заявила рок-співачка.

Авріл Лавін стала не тільки ркеатівним дизайнером бренду, а й головною рекламною моделлю. До речі, це прекрасне рішення, і не тільки тому, що дозволить співачці заощадити купу грошей.

Одяг зірки орієнтована на підлітків, в числі яких численні шанувальники і шанувальниці співачки, які слухають коледж-рок, захоплюються молодіжними видами спорту, танцюють брейк-данс і т.д.

Перші рекламні плакати нового зоряного лейбла вже з'явилися на вулицях Торонто, Оттави і Лос-Анджелеса.

Читайте інші модні новини

Що ми носимо, коли виходимо на вулиці, їдемо тусуватися в клуб, зустрічаємося в кафешці або граємо в стрітболл?