Підбір персоналу: кадрове агентство Москви Зебра, рекрутингові агентства з підбору персоналу

  1. У Вас працюватимуть кращі Агентство Зебра вирішує актуальні кадрові завдання за допомогою сучасних...
  2. Нам довіряють:

У Вас працюватимуть кращі

Агентство Зебра вирішує актуальні кадрові завдання за допомогою сучасних методів підбору і залучення персоналу.

Наша робота - знаходити тих, хто привнесе свій досвід і знання на користь вашому підприємству.

Московське кадрове агентство Зебра працює в сфері Executive Search і рекрутменту з 1999р. Ми розуміємо рівень вимог сучасного бізнесу і специфіку кадрової роботи на підприємствах різних галузей економіки.

Підбір персоналу як невід'ємна частина управління - це діяльність, пов'язана з величезною відповідальністю, практично без права на помилку.

Сьогодні підбір персоналу являє собою маркетинговий аналіз з елементами прикладної соціології і навіть військової розвідки: більшість проектів вимагає послідовного проведення комплексу дослідницьких та функціональних заходів. Ви знаєте, який це малопомітний, але трудомісткий процес.

Наші переваги

Від колег нас відрізняє орієнтація на результат.

Чого потребує ваше підприємство? В «людині з досвідом роботи»? Ні! У рішенні широкого або вузького кола бізнес-задач, виконанні певного функціоналу, яке і покликаний забезпечити компетентний фахівець.

Як посилити позиції на конкурентному ринку? Забезпечити розвиток без дорогих вкладень в матеріальні активи і рекламу? Ми знаємо як. Потрібно залучити людей, здатних привнести свої ресурси на благо вашого бізнесу.

Сучасні методи пошуку і підбору кадрів, структурована база резюме, до травня 2017р. яка налічує понад 500 тис. резюме, досвідчені консультанти - до ваших послуг.

Ринок праці динамічний і багатоликий. У кожній галузі є професіонали і ті, хто хочуть ними стати: фахівці, таланти, люди з неабияким потенціалом.

Більше 15 років
кадрове агентство працює в Москві, виконуючи проекти в галузі управління HR, підбір топ-менеджерів, фахівців сфери фінансів, виробництва, маркетингу, продажів, IT, інших сегментів економіки.

стабільність роботи
підтверджують високі рейтинги, засновані на оцінках конкурентної галузі та відгуках клієнтів, представлені компанією РБК, журналом "Управління персоналом", порталом JobRating, іншими незалежними експертами.


Лауреатом премії Erste Qualitaet Award
"Зебра" стала завдяки своїй бездоганній репутації, увазі до вимог замовника, неухильне дотримання Етичного кодексу, якого дотримуються тільки кращі кадрові агентства.

Орденом "За служіння Батьківщині" III Ступені
компанія "Зебра" нагороджена за внесок у соціально-економічний розвиток міста Москви.

Підбір персоналу - це комплекс робіт з пошуку, відбору, залучення уваги, психологічної та економічної мотивації Human resources. Рекрутингова агенція Зебра - одна з провідних кадрових компаній Росії. Вона входить в рейтинг кращих кадрових агентств Москви, більше 15 років сприяючи розвитку своїх клієнтів.

Замовляючи у нас підбір персоналу, ви платите за якість послуг міжнародного рівня і РЕЗУЛЬТАТ.

Нам довіряють:

Відгуки замовників

Компанія "Скан-Південний Схід", перший офіційний дилерський центр Scania дякує кадрове агентство "Зебра" за кваліфіковану і сумлінну працю по підбору персоналу.
Ми впевнені, що взаєморозуміння та партнерські відносини, що склалися між "Скан-Південний Схід" і "зеброю" допомагатимуть нам надалі.

Ми впевнені, що взаєморозуміння та партнерські відносини, що склалися між Скан-Південний Схід і зеброю допомагатимуть нам надалі

Агентство "Зебра" є нашим давнім партнером у вирішенні кадрових питань. Хочеться відзначити злагоджену роботу менеджерів з підбору персоналу, які в найкоротші терміни знаходять потрібних фахівців. Наша компанія рекомендує рекрутингове агентство "Зебра" як надійного партнера в бізнесі.

Наша компанія рекомендує рекрутингове агентство Зебра як надійного партнера в бізнесі

ТОВ "Гросс-МАРКЕТ" співпрацює з "зеброю" на постійній основі з 2002 р. Хочеться відзначити високий професіоналізм і доброзичливість співробітників агентства. Працювати з ними легко і приємно. Ми рекомендуємо агентство як хорошого, відповідального партнера у вирішенні кадрових задач.

Дивитися всі відгуки

Чого потребує ваше підприємство?
В «людині з досвідом роботи»?
Як посилити позиції на конкурентному ринку?
Забезпечити розвиток без дорогих вкладень в матеріальні активи і рекламу?