Міжнародна кар'єра моделі: Частина III. Кращі модельні агентства світу

 1. IMG Models
 2. Wilhelmina Models
 3. DNA Model Management
 4. Elite Model Management
 5. Ford Models
 6. Next model Management
 7. Major Model Management

Щоб просуватися в модельному бізнесі, необхідно укласти контракт з модельним агентством. І чим краще агентство представлятиме модель, тим швидше буде просуватися її кар'єра. Зазвичай у моделей буває одне материнське агентство, з яким підписано ексклюзивний контракт і кілька агентств-роботодавців.

Материнське модельне агентство отримує відсоток від усіх заробітків моделі по всьому світу, агентство-роботодавець тільки від тієї роботи, що воно саме знаходить для моделі.

Найчастіше в різних країнах модель представляють різні агентства. Але є агентства-гіганти, що мають філії по всьому світу. Представляємо 7 найкращих світових модельних агентств, в яких мріють працювати всі моделі.

IMG Models

Найголовніше світове модельне агентство. Початок своє існування в 1960 році. Спектр послуг агентства великий - консалтингова фірма, акторська агентство, випуск Музичні Спортивні програм. В IMG Models навіть є власна академія спорту. До 2012 року IMG Models працювало тільки з жінками моделями, але завдяки великій попу-лярность чоловічої моди, агентство стало працювати і з моделями чоловіками. Головний офіс IMG Models розташований в Нью-Йорку, а найбільші підрозділи в Гонконзі, Мілані, Лондоні і Парижі.

Знамениті моделі агентства:

 • Тайра Бенкс (Tyra Banks)
 • Жизель Бюндхен (Gisele Bundchen)
 • Кейт Мосс (Kate Moss)
 • Хайді Клум (Heidi Klum)
 • Саша Пивоварова (Sasha Pivovarova)
 • Міранда Керр (Miranda Kerr)
 • Лара Стоун (Lara Stone)

Website: imgmodels.com

З моделями країн СНД працює Cкаут-директор агентства IMG Models Europe Davide Mancuso (Давида Манцусо), який часто подорожує по СНД і проводить кастинги в регіональних агентствах. Eго профайл ви можете знайти в Facebook З моделями країн СНД працює Cкаут-директор агентства IMG Models Europe Davide Mancuso (Давида Манцусо), який часто подорожує по СНД і проводить кастинги в регіональних агентствах

Wilhelmina Models

ТОП модель Вільгельміна Купер (Wilhelmina Cooper) організувала Wilhelmina Models в 1967 році. На даний момент агентство займається не тільки роботою з моделями, але і організацією fashion проектів і показів. А так же тісно співпрацює з великими компаніями, надаючи їм моделей для рекламних компаній. Постійні клієнти Wilhelmina Models - L'Oréal, Donna Karan , Avon і багато інших.

Знамениті моделі агентства:

 • Ларрі Скотт (Larry Scott)
 • Габріель Аубри (Gabriel Aubry)
 • Марк Вандерлоо (Mark Vanderloo)
 • Сунг Хея Кім (Sung Hee Kim)
 • Ава Смітх (Ava Smith)

Website: wilhelmina.com

За нові обличчя відповідає Jose Covarrubias. Eго профайл ви можете знайти в Facebook

DNA Model Management

Одне з лідируючих світових агентств з'явилося в 1996 році, в Нью-Йорку, воно було створено двома братами Девідом і Джеромом Боннувріромі. Після 11 вересня 2001 році агентство довго приходило в себе, але все ж змогло піднятися на ноги і знову потрапити в 3 світових лідерів.

DNA Model Management тісно співпрацює з видавничим домом Conde Nast, яким належить 18 найпопулярніших світових журналів. А так же DNA Model Management працює з самими іменитими фотографами світу.

Знамениті моделі агентства:

Website: http://www.dnamodels.com/

Elite Model Management

Агентство було відкрито в 1972 році і з самого початку взяла високий старт. Кращі моделі з усього світу намагаються працювати саме з Elite Moldel Management . А найвідоміші модні будинки є давніми співробітниками та друзями. Агентство має 35 філій в різних країнах світу на 5 континентах, а головний офіс розташований в світовій столиці моди - Парижі.

На постійній основі на Elite Model Management працюють 800 найкращих моделей. А так же агентство має величезну кількість тимчасових контрактів. За 40 років роботи Elite Model Management показала себе тільки з хорошого боку. Надійність, високі заробітки, просування і, звичайно ж, слава - це мінімальні послуги які пропонують співробітники агентства.

Знамениті моделі агентства:

В різні часи з агентством укладали контракт Жизель Бундхен (Gisele Bündchen), Тайра Бенкс (Tyra Banks), Хайді Клум (Heidi Klum) і багато інших.

Website: elitemodel.com

Надіслати заявку можна, заповнивши форму на сайті http://www.elitemodel.com/results-ny.aspx?div=direct

Ford Models

Це одне з найперших модельних агентств відкрилися в світі. Його історія починається в 1946 році, коли брати Дреррі і Ейлін Форд вирішили, що пора вивести модельний бізнес на новий рівень. Зараз модельне агентство налічує більше 2500 моделей по всьому світу. І це при тому, що потрапити до них дуже складно, так як вони ведуть дуже суворий відбір. Знаючи це, багато модні будинки люблять працювати саме з моделями з FordModes , Так як перше правило модельного агентства, сувора дисципліна і єдиний стандарт.

Головний офіс FordModes, розташований в Нью-Йорку, так само агентство має свої представник-ства з Сан-Франциско, Торонто, Майамі і Чикаго. Знамениті моделі агентства: Ель Макферсон (Elle Macpherson), Бар Рафаелі (Bar Refaeli), Девід Джеймс Ганді (David James Gandy), Шанель Іман (Chanel Iman), Твіггі (Twiggy).

Надіслати заявку можна, заповнивши форму на сайті http://scouting.fordmodels.com/general/ Надіслати заявку можна, заповнивши форму на сайті  http://scouting

Next model Management

Саме багатопрофільне агентство було засноване в 1989 році Фейфом Кейтс (Faith Kates). Хоча основний профіль агентства є моделі, але у них так само є відділення для кухарів. Саме через Next model Management можна знайти найкращих світових кухарів. За своє не довге існування агентство дуже швидко стало популярним і увійшло в 3 найкращих модельних агентств світу.

Next model Management має представництва в Парижі, Мілані, Майамі і Лос-Анджелесі. Основний же офіс агентства розташований в Нью-Йорку. Знамениті моделі агентства:

 • Арізона Мьюз (Arizona Muse)
 • Кетрін Макніл (Catherine McNeil)
 • Міранда Керр (Miranda Kerr)
 • Еббі Лі (Abbey Lee)
 • Карлі Клосс (Karlie Kloss)
 • Аня Рубік (Anja Rubik)

Website: nextmanagement.com

Надіслати заявку можна, заповнивши форму на сайті http://www.nextmanagement.com/be-discovered

Major Model Management

Агентство засноване в 1999 році в Нью-Йорку, є одним з найпрестижніших і успішних модельних агентств світу. Офіси агентства знаходяться в Нью-Йорку, Парижі, Мілані та Мюнхені. Знамениті моделі агентства: Даніела де Хесус (Daniela de Jesus), Флоріан ван Баел (Florian van Bael), Джейк Шортал (Jake Shortall) і багато інших.

Серед клієнтів агентства великі марки Ralph Lauren, Vera Wang, Emporio Armani, журнали VOGUE, Numero, ELLE, L'Officiel

Website: majormodel.com

Агентство проводить відкриті кастинги для нових осіб в офісі агентства в Нюй-Йорку (New York 419 Park Avenue South suite 1201 New York NY 10016) кожної першої середи кожного місяця з 3 до 4 вечора.

Кожне агентство має свої слабкі і сильні сторони.

Wilhelmina Models відрізняється тим, що у них велике акторське підрозділ і вони беруть в базу нестандартних моделей в тому числі + size. Але майте на увазі, що дуже рідко таких моделей спеціально запрошують з інших країн, частіше працюють з тими, хто вже знаходиться в країні.

Група компаній IMG володіє Mercedes Benz Fasion week і моделей IMG найчастіше беруть на покази під час цих тижнем моди по світу.

щоб стати моделлю Victoria's Secret потрібно потрапити в агентства Ford або Еліт в Нью-Йорку. Саме ці агентства працюють з Victoria's Secret.

У таких агентствах-гігантах як IMG, NEXT або Ford моделей багато і особисто вам і вашому розвитку буде приділятися дуже мало часу і уваги. Виняток становлять агентства-бутики, такі як Major Model Management . Це агентства, у яких багато зв'язків і досвіду, але вони працюють лише з невеликою кількістю обраних моделей. Але вони візьмуть вас, тільки в тому випадку, якщо будуть впевнені у вашій перспективності.

У різних агентів можуть бути різні погляди на те, яка модель є перспективною. Для вашого професійного успіху дуже важливо знайти те агентство, яке в вас вірить. Якщо вам пощастить зустріти людину, яка вас надихає, бачить в вас потенціал і готовий вам допомогти його розвивати - це половина успіху у вашій кар'єрі

Читати також:

Міжнародна кар'єра моделі: Частина II. Способи отримати роботу за кордоном

Міжнародна кар'єра моделі: з чого почати

Міжнародна кар'єра моделі: з чого почати

Aspx?