Як відкрити Рекламне Агентство з нуля: бізнес-план і інструкція для 2019 року

 1. Інструкція по відкриттю
 2. Бізнес-план рекламного агентства

Часто люди замислюються про відкриття своєї власної справи. Але багатьох ставить в тупик відсутність великої грошової суми для починання своєї справи. Але ж це не є непереборною перешкодою, так як існує багато можливостей відкрити свою справу без великих капіталовкладень, використовуючи ідеї для рекламного бізнесу.

Рекламне агентство можна відкрити маючи з невеликими вкладеннями і досить швидко.

Інструкція по відкриттю

Так що ж потрібно для відкриття власного рекламного агентства? Буде потрібно не дуже багато, як здається. Головне, підійти до всього з розумом. Так як друкарське обладнання коштує дорого, його можна просто не купувати, а друкувати свою продукцію в сподобалася друкарні міста. А ще краще укласти з ними співпрацю. В цьому випадку можна отримати знижку на друк за рахунок поставки великих обсягів і як постійний клієнт. На цьому етапі вкладати нічого не потрібно.


Покрокова інструкція як відкрити:

 1. Придумайте назву / бренд вашого майбутнього рекламного агентства.
 2. Створіть бізнес-план (приклад внизу сторінки).
 3. Увійдіть в якості ІП / ТОВ . У кожної форми свої плюси і мінуси . ІП є найпростішою і бюджетної формою, але підприємець не зможе в майбутньому брати кредити (наприклад, іпотеку), так як у нього немає офіційної зарплати. У ТОВ цих проблем немає, але вести її трохи складніше і клопітно.
 4. Зніміть офіс. Обійдеться оренда приблизно від 20-40 тис. Рублів щомісячно. Для офісу рекламного агенство підійде невелике приміщення.
 5. Придбання офісних меблів. Не обов'язково купувати найдорожчу. Навіть можна розглянути варіанти, що були у вжитку, наприклад, на Авито, але і нова буває дуже дешевою, наприклад, в Ікеа офісний стіл можна взяти за пару тисяч рублів.
 6. Підключіть всі комунікації, які будуть коштувати близько 9 000 рублів. Для юросіб підключення Інтернету і телефону завжди в десятки разів дорожче. Як дешевший варіант можна використовувати безлімітний 4G-модем від якої-небудь Yota, який можна оформити особисто на себе.
 7. Купівля канцелярського приладдя, які можуть обійтися приблизно в 5 000 рублів, але не більше. Тут теж можна підійти з економною боку.
 8. Створіть сайт і підключіть CRM-систему . Необов'язково відкривати якийсь повноцінний і дорогий сайт. Це може бути просто візитка типу landing page . CRM допоможе вам працювати з клієнтом максимально якісно. В Інтернеті є сервіси, які пропонують і landing, і підключення до нього CRM.
 9. Реклама своїх послуг. Їх місця завжди одні й ті ж: вулиця, інтернет, друковані видання. Завжди треба прагнути до того, щоб клієнти були задоволені вашими послугами, а якщо вони задоволені, то на вас буде працювати найкраща реклама - сарафанне радіо.
 10. Найміть співробітників. Заробітна плата своїм співробітникам (на перших порах). Зазвичай вона складається з відсотка від одержуваного прибутку в чистому вигляді.

Не забувайте про досвід і постійне його вдосконалення. Ви і ваші співробітники належні періодично навчатися, особливо це стосується інтернет-реклами, яка є найбільш динамічною і змінюється в буквальному сенсі кожен рік. Існують різні курси для цього, а також періодично проводяться конференції, на яких також можна дізнатися багато нового з усіх форматів. Причому багато хто з них транслюються через Інтернет абсолютно безкоштовно.


Перерахованого вище буде досить для відкриття повноправного функціонуючого рекламного агентства. Все інше буде вдосконалюватися в процесі роботи. Накопичений по ходу роботи досвід та набуті кошти допоможуть це зробити. Головне мати велике бажання працювати, розвиватися і просувати свій бізнес вперед.

Відео на цю тему від А до Я:

Бізнес-план рекламного агентства

Представляємо вам безкоштовно готовий приклад з розрахунками.

Зміст проекту:

 1. резюме
 2. Засоби і можливості
 3. конкуренція
 4. Маркетингова стратегія
 5. Виробничий план
 6. організаційний
 7. ризики
 8. Фінансовий план

Завантажити приклад бізнес-плану рекламного агентства

Даний приклад підійде і для маленької фірми, і для великої маркетингової.