Агентство нерухомості АСТ

Ми в змозі удовлетвотворіть будь-які запити НАШИХ КЛІЄНТІВ! В нашій базі даних є більш 5.000 варіантів різних квартир у всіх районах Харкова, більш 6.000 варіантів будинків в Харкові і в передмісті і більш 4.000 варіантів "комерційної" нерухомості (офісів, магазинів, складів, цехів, заводів, земельних ділянок під різний будівництво та інший різної ділової нерухомості) Запрошуємо звертатися в агентстсво нерухомості АСТ і Вам буде надана Ріелторська Послуга вищої якості! Ми в змозі удовлетвотворіть будь попити НАШИХ КЛІЄНТІВ! В нашій базі даних є більш 5.000 варіантів різних квартир у всіх районах Харкова, більш 6.000 варіантів будинків в Харкові і в передмісті і більш 4.000 варіантів "комерційної" нерухомості (офісів, магазинів, складів, цехів, заводів, земельних ділянок під різний будівництво та інший різної ділової нерухомості) Запрошуємо звертатися в агентстсво нерухомості АСТ і Вам буде надана Ріелторська Послуга вищої якості!

У Нас є, що запропонувати!

Ми - Вам знайдемо за реальними цінами квартири, будинки, ділянки і "ділову" нерухомість! Шановні продавці різного виду житла та "ділової" нерухомості! Оцінюємо реально на даний момент часу! І гарантовано допомагаємо продати!

Засноване в 1994 році і з цього часу займаємося за індивідуальними замовленнями стабільною діяльністю на ринку нерухомості.

Є сертифікованим членом Української Гільдії Ріелторів.
Член Союзу Ріелторів та Оцінювачів Харкова і

Членом Харківського Клубу Ріелторів!

Для реальних замовників Ми підбираємо з Нашої бази даних відповідний об'єкт нерухомості, готуємо документацію з перевіркою всієї "історії" даного об'єкта і якщо необхідно робимо юридичний супровід до моменту здійснення операції будь-якого виду відчуження.

Крім звичайної допомоги в наданні послуг з пошуку для відчуження або придбання квартир на «вторинному» ринку, Ми займаємося і «первинним» ринком нерухомості. Працюємо з будівельними компаніями та інвесторами, які вже придбали квартири у забудовників. При покупці квартир будівельних компаній, з якими у Нас укладені договори - У Наших клієнтів Агентство не має бере комісійних за свої послуги!
Також надаємо послуги вищої складності, пов'язані з нежитловим фондом. Це узаконення всіляких перепланувань, узгодження архітектурних проектів і будь-яких інших питань, пов'язаних з об'єктами ділової нерухомості з юридичним супроводом досвідчених фахівців в цій області!

Агентство постійно розвивається і розширюється у всіх напрямках діяльності.

Робота на все життя!

Для тих, хто хоче освоїти професію ріелтора (фахівця з нерухомості). Оплата - коміссінние від, проведеної послуги для клієнта Агентства, які будуть рости в міру підвищення кваліфікації фахівця. Безкоштовне навчання в процесі роботи. Потрібні мобільні, комунікабельні, здатні утримувати і структурувати наявну і постійно змінюється інформацію, терплячі, які вміють розпоряджатися своїм часом і планувати свою діяльність. Робота в основному не в офісі, а в постійному русі для живуть в Харкові і в ближньому передмісті. Тільки від 25 до 50 років.

Дзвонити по тел: тел. (057) 758-58-57, (066) 266-89-98, 097-363-45-12 Резюме можна відправити E-mail: info@an-ast.com