За банк "Таврика" розрахуються з Фонду гарантування повернення вкладів

  1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

21 грудня 2012, 20:33 Переглядів: 21 грудня 2012, 20:33 Переглядів:   Банк визнаний неплатоспроможним

Банк визнаний неплатоспроможним.

Банк визнаний неплатоспроможним, а Фондом гарантування повернення вкладів фізичних осіб (далі Фонд) в банк введена тимчасова адміністрація до 20 марта2013 р Нагадаємо: за даними НБУ, "Таврика" займала 39-е місце серед 176 банків, маючи 4,91 млрд грн активів, в тому числі 3,23 млрд грн - кошти фізосіб. Проблеми у нього почалися в жовтні, коли вкладникам перестали повертати депозити. Отримати рефінансування від НБУ в розмірі 300-500 млн грн, щоб стабілізувати роботу банку, про що заявляло керівництво "Таврики", їм не вдалося. гроші вкладників (не більше 200 тис. грн в одні руки) виплатить Фонд, але терміни поки не відомі.

У той же час в банку заперечують, що він буде ліквідований. "Ми приймаємо заяви від тих клієнтів, чиї депозитні договори закінчилися або закінчаться не пізніше 20 березня 2013 року, за іншими договорами поки гроші не повертаємо, так як не ясно, продовжать термін роботи тимчасової адміністрації або банк отримає нового власника", - відповіли нам в головному офісі "Таврики" в Києві. Думки вкладників різні. Наприклад, Михайло Семенович, мав на депозиті всього 15 тис. Грн, задоволено: "Я не очікував, що Нацбанк так оперативно вирішить питання, сподіваюся, мої гроші скоро повернуться". А ось Людмила, у якій "зависли" 320 тис., Що не дуже задоволена, адже Фонд поверне тільки 200 тис., А за решту доведеться судитися.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "За банк" Таврика "розрахуються з Фонду гарантування повернення вкладів". інші Новини економіки дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Олександр Панченко

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ