місто Шадринськ

Літо почнеться зі свята дитинства Літо почнеться зі свята дитинства. Установи культури, дозвілля і спорту підготували тематичні заходи, приурочені до Дня захисту дітей. Юних шадрінцев чекають ігрові програми, концерти, виставки, конкурси та подання.

(Далі ...)

У понеділок, 3 червня, в Адміністрації почнеться запис бажаючих внести свій вклад в чистоту Шадринска У понеділок, 3 червня, в Адміністрації почнеться запис бажаючих внести свій вклад в чистоту Шадринска. В цьому році загін з благоустрою «Наше місто» буде працювати в червні і серпні. Рішення організувати дві зміни прийнято Людмилою Новікової. Трудова діяльність в цілому охопить 40 підлітків особливої ​​категорії.

(Далі ...)

29 і 30 травня буде тимчасово обмежено рух автотранспорту по непарній стороні вулиці Комсомольській від Свердлова до Радянської 29 і 30 травня буде тимчасово обмежено рух автотранспорту по непарній стороні вулиці Комсомольській від Свердлова до Радянської. Заходи необхідні ПАТ «Суенк» для проведення реконструкції зовнішнього освітлення в сквері Перемоги. (Далі ...)

За відродження зауральського «Артека» інвесторів заохотили на всеросійському рівні За відродження зауральського «Артека» інвесторів заохотили на всеросійському рівні. Нагороду за один з кращих соціальних проектів країни отримали днями компанія «ФОРЕС» і її дочірнє підприємство «Технокераміка». П'ятирічна «перезавантаження» установи - це п'ять упорядкованих корпусів цілорічного дії і майже 50 мільйонів вкладених коштів.

(Далі ...)

Добрі, чуйні жителі міста Шадринськ і Шадринського району! Вдивіться в ці сумні очі дітей, які чекають любов, ласку і тепло. З різних причин у цих дітей немає батьків, немає домівки, який би захищав і зігрів їх. (Далі ...)

Департамент економрозвитку Курганської області обіцяє заохотити жителів за внесок в розвиток внутрішнього туризму Департамент економрозвитку Курганської області обіцяє заохотити жителів за внесок в розвиток внутрішнього туризму. У відомстві оголосили відразу про двох заходах, в яких можуть взяти участь всі бажаючі - конкурсі на розробку туристичного бренду регіону і акції «Я люблю Курганську область».

(Далі ...)

Чверть століття в нашій країні вшановують людей, які захищають недоторканність російських рубежів Чверть століття в нашій країні вшановують людей, які захищають недоторканність російських рубежів. Прикордонники своє професійне свято відзначають з 1994 року на підставі указу глави держави. Дата вибрана не випадково - саме в цей день 101 рік тому була створена Прикордонна служба. У Шадринске урочисті збори на честь представників цього роду військ 28 травня проходить традиційно в сквері Перемоги.

(Далі ...)

Сьогодні, 28 травня, в нашому місті стартував освітній курс «Школа починаючого підприємця» Сьогодні, 28 травня, в нашому місті стартував освітній курс «Школа починаючого підприємця». Організатором виступили Центр підтримки підприємництва Фонду «Інвестиційне агентство Курганської області» за сприяння Адміністрації міста і Шадринського державного педагогічного університету. На базі останнього і приступили до отримання знань молоді люди, які планують відкрити свою справу.

(Далі ...)

Шановні військовослужбовці та ветерани прикордонних військ Шановні військовослужбовці та ветерани прикордонних військ! Вітаємо вас з професійним святом!

У всі часи прикордонники вірою і правдою служать Батьківщині, виконуючи завдання із захисту економічних інтересів держави, його національних природних і біологічних ресурсів, боротьби з контрабандою і нелегальною міграцією. (Далі ...)

У Зауралля знято заборону на відвідування лісів громадянами У Зауралля знято заборону на відвідування лісів громадянами. Відповідна постанова підписана урядом Курганської області в зв'язку зі стабілізацією пожежної обстановки. Тим часом, в регіоні продовжує діяти особливий протипожежний режим, в умовах якого забороняються будь-які дії з відкритим вогнем: спалювання сміття, розведення багать, випалювання порубкових залишків хмизу, лісової підстилки, сухої трави та інших лісових горючих матеріалів на земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісів , захисним і лісовим насадженням. За порушення цих вимог передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

У Шадринске заборона на відвідування лісів в межах міста продовжує діяти до 3 червня.

(Далі ...)

Початок засідання о 13.15 в кабінеті № 49 Адміністрації міста. (Далі ...)

Шановні працівники бібліотечної системи Шановні працівники бібліотечної системи! Прийміть щирі вітання з загальноросійським Днем бібліотек!

У бібліотечній системі Шадринска трудяться особливі люди: творчі, креативні, ініціативні, підприємливі фахівці. Вам вдається зберігати культурну спадщину, залучати до нього молоде покоління, і при цьому впроваджувати нові технології і реалізовувати цікаві проекти.

(Далі ...)