Хранитель таємниць Кремля: ким насправді був генерал Еровінкін

  1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

26 грудня 2016, 20:03 Переглядів: 26 грудня 2016, 20:03 Переглядів:   Сьогодні в Москві помер керівник апарату Сечіна

Сьогодні в Москві помер керівник апарату Сечіна. Фото: Фото: 2do2go.ru.

У центрі Москви в службовому "Лексусі" знайшли мертвим Олега Еровінкіна - керівника апарату глави "Роснафти" Ігоря Сечіна. При цьому його біографія примітна не тільки роботою в апараті Сечіна - і під час перебування останнього віце-прем'єром, і після його переходу в "Роснефть".

61-річний Еровінкін був генералом ФСБ і служив в органах держбезпеки з 1976 року.

З відкритих джерел відомо, що Еровінкін народився народився 7 листопада 1955 року в селі Нікольському Оренбурзької області. У 1980 році він закінчив Вищу школу КДБ СРСР ім. Дзержинського.

З 1973 по 1974 рік Еровінкін працював помічником інспектора приймальника-розподільника Управління внутрішніх справ в Павлодарі Казахської РСР. Пізніше, в 1974-1976гг. проходив строкову службу в Збройних силах Радянського Союзу.

C 1976 по 1994 рік Еровінкін працював в органах державної безпеки, а з 1994 по 1996 рік обіймав посаду заступника начальника відділу контролю за захистом державних секретів Управління кадрів Адміністрації президента РФ.

Саме з 1994 року починається період безперервної роботи Еровінкіна в сфері забезпечення секретності і збереження держтаємниці при адміністрації президента Росії - на той час Бориса Єльцина.

У 1996 році він очолив відділ контролю за дотриманням законодавства про державну службу та державної таємниці управління кадрів Головного управління президента РФ з питань державної служби та кадрів. Так, в 1996-1997 рр. Еровінкін - заступник начальника контрольно-інспекторського відділу Управління кадрової політики президента РФ.

З 1997 по 1998 рік він очолив уже Відділ секретного діловодства Адміністрації президента РФ.

У 1998 році Еровінкін став заступником начальника Управління - начальником відділу по роботі з секретними документами і захисту державної таємниці Управління інформаційного та документаційного забезпечення президента РФ.

Його посада не змінилася і з приходом до влади нинішнього президента Росії Володимира Путіна.

З 2004 по 2008 рік Еровінкін був заступником начальника Управління інформаційного та документаційного забезпечення президента РФ.

У 2008 році президентом РФ стає Дмитро Медведєв, а Путін займає крісло глави уряду Росії. Еровінкіна в цей період також чекає зміна посади.

З 22 травня 2008 по травень 2012 року він обіймає посаду керівник секретаріату заступника голови уряду РФ Ігоря Сєчіна.

22 травня 2008 року Путін призначив Еровінкіна керівником секретаріату віце-прем'єра Ігоря Сечіна.

Віце-прем'єр Сечин тоді курирував в кабінеті міністрів РФ промисловість, за винятком оборонки, а також енергетику, природокористування, охорони навколишнього середовища, екологічний, технологічний і атомний нагляд.

У травні 2012-го, в зв'язку з переходом Сечіна з уряду в "Роснефть", Еровінкін був звільнений з посади.

Посада керівника апарату Сечіна - вже в "Роснефти", - Еровінкін зайняв в тому ж 2012 році, працюючи на цій посаді до самої смерті.

Раніше повідомлялося, що генерал Еровінкін був знайдений мертвим сьогодні, 26 грудня, згідно разнящимся версіями ЗМІ, або за кермом, або на задньому сидінні службового автомобіля Lexus в Китайгородська проїзді в Москві.

Прес-секретар "Роснефти" Михайло Леонтьєв припустив, причиною смерті Еровінкіна стала серцева недостатність.

При цьому багато російських видання спочатку опублікували матеріали про його смерті з заголовками, в яких фігурувала версія вбивства. Пізніше заголовки були змінені, а в тексті повідомлень ЗМІ відсутні будь-які згадки про неприродних причин смерті генерала Еровінкіна.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Росія

, Путін , Москва , ссср , ЗМІ , помер , Леонтьєв , ФСБ , Єльцин , посаду , адміністрація , Адміністрація Президента , Роснефть , новини Росії , Сечин , за кермом

Ви зараз переглядаєте новина "Хранитель таємниць Кремля: ким насправді був генерал Еровінкін". інші Світові новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Борис Васильківський

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ