Головна сторінка - заволзького сільське поселення (Тверська область)

Дорогі друзі

Дорогі друзі!

Ми раді вітати вас на офіційному сайті муніципального освіти «заволзьких сільське поселення» Калінінського району Тверської області.

Створення даного проекту направлено, перш за все, на забезпечення інформування населення про роботу органів місцевого самоврядування Заволзького сільського поселення, в т.ч. про намічені заходи та проекти , реєстрі муніципального майна , А також про муніципальних правових актах , Що діють на території поселення.

Тут ви зможете знайти інформацію про історію поселення, структуру та склад органів місцевого самоврядування, підприємствах і організаціях поселення, і, звичайно, новини про наші справи і відпочинку, про будні і свята .

Щороку до нас надходить понад тисячу звернень від громадян з найрізноманітніших питань. Завдяки розділу « Зворотній зв'язок »У вас з'явилася можливість зробити запит щодо необхідної вас інформації або адресувати лист конкретній посадовій особі.

Я очікую, що наше листування буде вестися з дотриманням звичних норм етики і ми залишаємо за собою право не відповідати на листи, що порушують дане правило. Також хочу обмежити коло можливих питань рамками діяльності органів місцевого самоврядування Заволзького сільського поселення.

Чекаємо ваших запитань, пропозицій і ідей. Сподіваємося, що ваші ініціативи допоможуть нам поліпшити роботу органу місцевого самоврядування.

Глава Заволзького сільського поселення

Людмила Вікторівна Хонічева