Найнебезпечніший вид транспорту в Росії

Росіяни вважають найбезпечнішим видом транспорту поїзд, а маршруток побоюються більше, ніж літаків Росіяни вважають найбезпечнішим видом транспорту поїзд, а маршруток побоюються більше, ніж літаків. Така оцінка була отримана за підсумками опитування, проведеного в березні-квітні 2012р. Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦИОМ) в рамках комплексної програми забезпечення безпеки населення на транспорті.

Як повідомив журналістам генеральний директор ВЦВГД Валерій Федоров, згідно з результатами опитування найбезпечнішим видом транспорту росіянам видається поїзд далекого прямування (58%). На другому місці - трамвай (53%), на третьому - електричка (52%), далі метро (48%), тролейбус (46%), автобус (38%), приміський та міжміський автобус (33%), літак (26 %), річковий і морський транспорт (19%) і маршрутне таксі (16%).

Серед об'єктів транспортної інфраструктури найкращий показник оснащеності з точки зору забезпечення безпеки пасажирів і захисту про терористичних актів - у аеропортів (66% опитаних визнали рівень оснащеності в цілому високим). На другому місці залізничні вокзали (61%, на третьому - метрополітен (58%).

За рівнем професіоналізму водіїв (машиністів, пілотів), що здійснюють перевезення пасажирів, лідирує поїзд (81% і приміські та міжміські автобуси (80%). Метрополітен назвали 78% опитаних, літак - 77%. Замикає рейтинг річковий морський транспорт (56% і маршрутне таксі (42%). За критерієм професійної підготовки інших співробітників транспортних компаній лідирує літак (75% і поїзд (73%).

На сьогодні маршрутне таксі дійсно є одним з найнебезпечніших видів транспор ту. Водії, в гонитві за виручкою, часто порушують Правила дорожнього руху, ставлю під загрозу життя пасажирів.

Джерело: www.autonews.ru Фото: www.autonews.ru Читайте також: Рекомендовані статті: « Що таке транспортна біржа? «« Транспорт і біржі вантажів «« Чек-лист для транспортних бірж «« Чекліст - предотвращеніe крадіжок вантажу «