Залізничні перевезення з Китаю

  1. Переваги FS Mackenzie при ЖД перевезеннях з Китаю
  2. Особливості доставки вантажів з Китаю залізницею

Завдяки функціонуванню швидкісного залізничного сполучення між Китаєм і Європою, тепер вантажі можна доставляти в Україну всього за 21-25 днів (15 днів доставка з Китаю до Польщі, 2 дня на перетарке і оформлення автомобіля і 3-5 днів на доставку з Польщі в Україну) . Це може бути цікаво тим власникам вантажу, хто не хоче чекати 35 днів морського перевезення через Одесу і не готовий переплачувати за дорогу авіаперевезення.

"Прискорення доставки вантажів на 10-12 днів вже дозволило десяткам наших Клієнтів підвищити оборотність власних коштів, а також знизити розмір витрат на підтримку завищених складських запасів в Україні, а також сприяло підвищенню продажів власної продукції.
Якщо раніше до перевезень залізницею ставилися з побоюванням, на сьогоднішній день це один з найбільш надійних і швидких видів транспорту, що особливо важливо для доставки термінової продукції. ЖД доставка актуальна при досить високій вартості товару і низької вартості складової витрат на логістику в загальній ціні товару. "

Горбатов Андрій, Директор з розвитку ЕФ ЕС Маккензі - Україна

Переваги FS Mackenzie при ЖД перевезеннях з Китаю

На ринку безліч компаній пропонують сервіс по жд перевезень з Китаю, чому ж Вам варто працювати з FS Mackenzie?

  • Ми досконало налагодили механізм комбінованої контейнерної залізничні перевезення + Вантажний автомобіль через склад в Польщі. Ми не втрачаємо дорогоцінний час на перетарке товару і перевіряємо коректність всіх супутніх документів.
  • Наша компанія пропонує дуже вигідні тарифи з перевезення, які Ви можете самостійно порахувати використовуючи наш онлайн калькулятор вартості доставки збірних вантажів .
  • Ми контролюємо наявність поліса страхування відповідальності всіх наших підрядників і добровільно страхуємо і нашу експедиторську відповідальність в британській страховій групі TT Club з лімітом в 750 000 USD.
  • Ми маємо мережу з 10 власних офісів в різних країнах ЄС та СНД, які здійснюють постійну доставку вантажів з Китаю та пропонують конкурентні тарифи в Німеччину, Англію, Бельгію, Голландію, Литву, Білорусь, Росію і т.п.
  • Наша компанія здійснює доставку комплектних і збірних вантажів залізницею . Ви можете використовувати нас як єдиного підрядника для всіх видів вантажів і типів транспорту.
Завдяки функціонуванню швидкісного залізничного сполучення між Китаєм і Європою, тепер вантажі можна доставляти в Україну всього за 21-25 днів (15 днів доставка з Китаю до Польщі, 2 дня на перетарке і оформлення автомобіля і 3-5 днів на доставку з Польщі в Україну)

Особливості доставки вантажів з Китаю залізницею

На поточний момент, існує два ключових залізничних маршруту з Китаю в Європу: перший йде на північ від Китаю і в Забайкальську з'єднується з російської Транссибірської магістраллю, другий прямує на захід по Казахстану, перш ніж відправитися через Транссибірську магістраль в Єкатеринбурзі. Обидва маршрути мають як свої особливості, так і ряд вузьких місць, що впливають на підсумкове транзитний час і інші важливі параметри при організації перевезень залізничним транспортом .

Китай давно хоче розвивати свої внутрішні регіони і підштовхувати індустрію «просуватися на Захід», щоб більш рівномірно поширити економічне зростання по всій своїй території. Виробникам довелося відмовитися від переміщення товарів в морські порти почасти через більш високу вартість і термінів доставки. Розвиток мережі залізничних вантажоперевезень в Європу - важлива частина політики Китаю «Один пояс на один шлях» - відкриває новий шлях виходу на ринок для найбідніших районів КНР.

Наші фахівці чудово розбираються в особливостях даного виду транспорту, заповненні необхідних документів (залізничної накладної, оформлення експортної декларації в Китаї , CMR при автоперевезення), звірки коректності даних в них і приведення у відповідність з митними документами.

Зв'яжіться з нами, якщо Вас цікавлять залізничні перевезення з Китаю в Україну:

В'ячеслав Пірієв,
фахівець з відділу жд перевезень
Електронна пошта: sales@lcl-ukraine.com
Мобільний телефон: +380 63 98 00 11 0