Спеціальне навчання співробітників суб'єктів перевезення небезпечних вантажів та організація ліцензування на залізничному транспорті

Програма заходу

Програма заходу

Компанія "5PL" акредитована як Центр професійної підготовки та підвищення кваліфікації з питань спеціального навчання співробітників суб'єктів перевезення небезпечних вантажів всіх кваліфікаційних рівнів на залізничному транспорті

(* На підставі свідоцтва №UA МІУ-018-2015 від 30.11.2015 р Міністерства інфраструктури України).

Відповідно до статтями 7-9 закону України «Про перевезення небезпечне вантажів» і пунктом 1.7 «Правил перевезення небезпечне вантажів» спеціальне навчання проводиться для співробітників: - державних підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства інфраструктури України і ПАТ «Укрзалізниця»; - вантажовідправників, перевізників, вантажоодержувачів, транспортних і транспортно-експедиторських компаній всіх форм власності, діяльність яких пов'язана з усіма видами робіт при перевезенні небезпечних вантажів залізничним транспортом.

В рамках 36-годинної програми спеціального навчання для відправників, одержувачів, керівного складу і фахівців транспортних і транспортно-експедиторських компаній наш Центр пропонує повний комплекс тим в сфері перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом: - міжнародне та національне законодавство; - класифікація та ідентифікація; - пакування та маркування; - вимоги до вагонів і контейнерів; - оформлення транспортних і супровідних документів; - страхування відповідальності та обов'язки суб'єктів перевезення; - відправлення, перевезення і прийом небезпечних вантажів; - виконання вантажних операцій; - основні причини виникнення та порядок ліквідації наслідків аварійних ситуацій; - охорона праці, пожежна безпека та заходи першої допомоги постраждалим при перевезеннях небезпечних вантажів.

Наші викладачі пройшли підготовку та акредитовані за програмою Міністерства інфраструктури України «Підготовка викладачів» спеціального навчання суб'єктів перевезення небезпечних вантажів.

Спеціальне навчання співробітників суб'єктів перевезень небезпечних вантажів ми проводимо в два етапи: - проведення спеціального навчання в Центрі компанії «5PL» з видачею свідоцтва зразка, встановленого Міністерством інфраструктури України; - організація проведення перевірки знань в акредитованому Міністерством інфраструктури України Органі сертифікації. За підсумками позитивних результатів перевірки знань Органом сертифікації проводиться видача сертифіката Міністерства інфраструктури України встановленого зразка.

5 переваг роботи з нами: 1. Використання регулярно оновлюваної актуальною навчально-методичної бази, презентаційних матеріалів та відеоматеріалів; 2. Залучення в якості лекторів експертів і провідних фахівців ПАТ "Укрзалізниця", фахівців-практиків транспортної галузі в сфері умов перевезень небезпечних вантажів і безпеки руху на транспорті; 3. Індивідуальний підхід до складання планів навчання з урахуванням спеціалізації роботи Вашого підприємства і можливістю отримання необхідних матеріалів в рамках досліджуваних тем; 4. Використання сучасного технічного обладнання в навчальних класах Центру, забезпечує зручність сприйняття інформації і комфорт слухачів; 5. Гнучка цінова політика . учасникам «Асоціації Міжнародних Експедиторів України» (АМЕУ) надається знижка в Рамер 5%;

Для реєстрації заповніть відповідну форму:

Разом з тим, компанія 5PL пропонує послуги з підготовки підприємств суб'єктів перевезення небезпечних вантажів на залізничному транспорті до ліцензування, відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності». Згідно з вимогами національного законодавства для отримання ліцензії на право здійснення господарської діяльності з перевезення небезпечних вантажів на залізничному транспорті ліцензіат повинен:

1) відповідати вимогам Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів і небезпечних відходів залізничним транспортом, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 №1168;
2) мати сертифікат відповідності функціонування процесу та / або надання послуг з перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом регламентним умов ліцензіата, затвердженим і погодженим в установленому порядку, і законодавству в сфері перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом.

Ми пропонуємо повний комплекс послуг із супроводу Вашого підприємства на шляху отримання ліцензії на право здійснення господарської діяльності з перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом.

З питань ліцензування та організації спеціального навчання перевезень небезпечних вантажів на залізничному транспорті звертайтеся за телефонами:
+38 (044) 230-60-13, +38 (067) 826-56-94 або по е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду

БУДЕМО РАДІ СПІВПРАЦІ З ВАМИ !!!