Посилки Новою поштою з Китаю: SF Express (SF Eparcel Україна) і AliExpress Standard Shipping, частина 2

  1. Як дізнатися, який поштою приїде посилка з АліЕкспресс і інших магазинів Китаю, як визначити це по...
  2. Які посилки з Китаю приходять по Новій пошті?
  3. Як дізнатися, який перевізник відправить вам посилку з Китаю
  4. Як розшифрувати трек коди посилок з Китаю?
  5. Де відстежити посилку з Китаю
  6. Терміни доставки: Нова пошта проти Укрпошти
  7. Мінуси отримання посилок з Китаю на Новій пошті
  8. Як повернути частину грошей за покупки?

Як дізнатися, який поштою приїде посилка з АліЕкспресс і інших магазинів Китаю, як визначити це по трек-номеру і де найкраще відстежувати посилки. А також - як повернути частину грошей за покупки

В кінці 2016 року посилки з Китаю з найвідомішого китайського магазину АліЕкспресс почали доставлятися в Україну через Нову пошту В кінці 2016 року посилки з Китаю з найвідомішого китайського магазину АліЕкспресс почали доставлятися в Україну через Нову пошту. Це стало несподіваною новиною для українців - причому, відгуки про доставку посилок з Китаю Новою поштою абсолютно протилежні: хтось дуже задоволений безкоштовною доставкою «під двері», а хтось кляне Нову пошту на чому світ стоїть.

Я вже писала про свій досвід отримання посилок з АліЕкспресс по Новій пошті . Тепер же я хочу додати деякі спостереження.

Посилка з Китаю Новою поштою - ціна

Багато хто хоче знати, чи доведеться їм платити за доставку Новою поштою посилки з Китаю. Отже, доставку посилки (якщо вона не безкоштовна) ви оплачуєте разом з товаром при покупці на АліЕкспресс або Гірбесте. Якщо у продавця вказана безкоштовна доставка, то на Новій пошті вам теж нічого платити не доведеться! ТО є доставка посилок Новою поштою з Китаю повністю безкоштовна і здійснюється за рахунок продавця (що, до речі, вказано в декларації ).

Які посилки з Китаю приходять по Новій пошті?

SF eParcel (SF Express). Саме цей перевізник першим уклав договір з Новою поштою (Нова пошта Міжнародна, Україна) і посилки стали приходити з Китаю не на Укрпошту, як було раніше, а доставлятися кур'єром Нової пошти (або рідше - потрібно було йти самому отримувати у відділенні). З початку 2017 років через Нову пошту стали доставляти і посилки, відправлені методом AliExpress Standard Shipping.

UPD. З 2018 року посилки від SF Express стали доставлятися Укрпоштою і перестали відслідковуватися на сайті track24.ru. Листоноша Укрпошти може покласти посилку прямо в поштову скриньку або зателефонувати вам, щоб ви забрали її на пошті.

Як дізнатися, який перевізник відправить вам посилку з Китаю

На сторінці товару. Подивіться, яким методом продавець відправляє замовлення. Наприклад, на сайті Гірбест (gearbest.com) можна вибрати доставку (безкоштовну або платну), але заздалегідь подивитися, як ви її отримаєте (який поштою) - не можна. На АліЕкспресс також можна вибрати тип доставки і при цьому заздалегідь передбачити, якою поштовою службою ви її отримаєте.

1. Доставка в Ukraine службою China Post Registered Air Mail або Seller's Shipping Method

Доставка в Ukraine службою China Post Registered Air Mail або Seller's Shipping Method

У цьому випадку доставка непередбачувана: посилка з Китаю може приїхати і на Укрпошту, і на Нову пошту. Подивитися, куди вона приїде - можна тільки отримавши трек-код, тобто після оплати товару і відправлення замовлення продавцем.

Як розшифрувати трек коди посилок з Китаю?

Якщо трек код посилки закінчується на SG (наприклад RB123456789SG), то бандероль вам відправлення Поштою Сінгапуру і прийде швидше за все на Укрпошту.

Трек закінчується на CN (наприклад, RB321863424CN) - це пошта Китаю для посилок менше 1 кг. Теж швидше за все прийде на відділення Укрпошти.

Трек починається з букв LP і далі йдуть цифри без букв - це Yanwen Economic Air Mail, посилка швидше за все приїде на Укрпошту.

Трек-код містить тільки цифри і на сторінці «Перевірити відстеження» (на яку ви переходите зі свого замовлення, коли його відправили вам) зазначено SF eParcel - то посилка приїде Новою поштою *

*УВАГА! З 2018 року посилки SF eParcel НЕ трекаются і приїжджають Укрпоштою, причому без повідомлення. Листоноша може мовчки покласти їх вам в поштову скриньку або зателефонувати, щоб ви її забрали.

Листоноша може мовчки покласти їх вам в поштову скриньку або зателефонувати, щоб ви її забрали

2. Доставка в Ukraine службою AliExpress Standard Shipping

В цьому випадку трек буде виглядати так: "AE ... (цифри) ... NPI" і отримаєте ви таку посилку по Новій Пошті. Але якщо трек інший (в кінці літери SG - то це Singapore Post, який доставляє в Україну через Укрпошту)

3. Доставка в Ukraine службою PostNL

В цьому випадку трек буде закінчуватися на літери NL і посилку можна буде забрати на Укрпошта.

4. Доставка в Україну службою SF EParcel

В цьому випадку трек буде містити тільки цифри і посилка прийде на Нову пошту.

В цьому випадку трек буде містити тільки цифри і посилка прийде на Нову пошту

Міст Експрес

Дуже рідко, але буває, що посилку вам приносить кур'єр зі служби Міст Експрес. Я давно з таким не стикалася і тому не знаю, який трек відповідає цій службі доставки і чому посилки передають туди.

Де відстежити посилку з Китаю

Є багато сайтів для відстеження посилок. Особисто я використовую track24.ru і сайтом «Де посилка». А для посилок SF EParcel є окремий трек-сайт (російською): http: // www.sf-express.com / ru / ru / dynamic_functions / waybill

Терміни доставки: Нова пошта проти Укрпошти

Як було відмічено особисто мною і іншими покупцями Алі Експрес, посилки на Укрпошту приходять швидше (приблизно на наступний день після вдалого проходження митниці), а ось на Новій пошті посилка без видимих ​​причин може залежатися на кілька тижнів!

Мінуси отримання посилок з Китаю на Новій пошті

Багато користувачів скаржаться на те, що їх посилки губляться. Таке, звичайно, трапляється і на Укрпошті. А на Новій пошті найбільший відсоток невиданих (загублених) посилок спостерігався у тих, хто не зміг дочекатися кур'єра (не вийшло за часом узгодити доставку до квартири). В цьому випадку посилка повертається назад на склад і там може загубитися (або її переадресовують на якийсь рендомное відділення далеко від будинку). А повідомляють про час посилки з Нової пошти зазвичай за годину-дві до вручення (бувало і відразу - дзвонять, мовляв, уже у вас по будинком). Це, звичайно, зручно тим. Хто постійно сидить вдома, але дуже незручно тим, хто насилу розпоряджається своїми часом.

Як повернути частину грошей за покупки?

Для цього є сервіси кеш-бека. Через них ви легко можете повернути на свій рахунок до 10% з кожної покупки.

ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ ПРО КЕШ-БЕК

Які посилки з Китаю приходять по Новій пошті?
Які посилки з Китаю приходять по Новій пошті?
Як розшифрувати трек коди посилок з Китаю?
Як повернути частину грошей за покупки?