Посилка з АліЕкспресс по Новій пошті (Україна). SF eParcel, DHL і AliExpress Standard Shipping

  1. Як я отримувала посилку з АліЕкспресс через Нову пошту (Нова Пошта міжнародна) і скільки це коштувало ...
  2. UPD Друга посилка - довелося йти до відділення Нової пошти

A liexpress і Нова пошта в Україні - що їх пов'язує

A liexpress і Нова пошта в Україні - що їх пов'язує? Куди прийде товар з безкоштовною доставкою з Аліекспресс?

Як я отримувала посилку з АліЕкспресс через Нову пошту (Нова Пошта міжнародна) і скільки це коштувало ...

На початку жовтня 2016 роки я замовила на Aliexpress туристичні ліхтарики (на 6 доларів) з безкоштовною доставкою. Я вже не раз і не два замовляла на Алі Експресі різні товари - як дорогі (смартфони), так і зовсім дешеві - по парі доларів. І майже завжди отримувала посилки з «Алі» по Укрпошті в окремому віконці (що дуже зручно - не потрібно стояти в черзі до того віконця, де все відправляють або отримують посилки по Україні та платять комуналку). Пару раз мені доставили посилку з Aliexpress кур'єром Міст Експресу (безкоштовно, до дверей).

На цей раз я навіть не глянула назву «logistics company» в замовленні і стала чекати смс з Укрпошти. І хоча номер посилки був такий, який по ідеї не трекается (без букв, тільки цифри), але на сторінці замовлення його можна було простежити. Виявилося, що посилка вже давно приїхала в Україну. Я полізла з'ясовувати далі.

На сайті track24.ru мені показало повний шлях посилки.

Здивувало те, що в останній графі значилося: Передано на доставку Одержувачу УКРАЇНА - Нова Пошта (Міжнародна). Погуглити, я знайшла таку інфу, що «Українська компанія« Нова пошта »виходить на міжнародний ринок, створивши дочірнє підприємство Nova Poshta International», а на форумах вже було створено кілька тем про доставку посилок з АліЕкспресс Новою поштою. Причому комусь вони доставлялися кур'єром безкоштовно, а хтось скаржився, що довелося заплатити 31 гривню і їхати до відділення Нової пошти.

Корисне на сайті Тревеллайф: Найвигідніший і швидкий кешбек з АліЕкспресс - 10%!

Поки я читала форуми, мені прийшла смс: «Сьогодні вам доставляти Відправлення № 20600000888888 від Нова Пошта Інтернешенл» на вашу адресу », а через пару годин подзвонив кур'єр і запитав, чекаю я доставку. Звичайно ж чекаю! Про оплату і документи, які потрібно взяти з собою, він нічого не сказав. Ну я нічого і не взяла. Посилку мені віддали БЕЗКОШТОВНО! Потрібно було лише розписатися на бланку Нової пошти і написати своє прізвище. Документів теж ніхто не запитав, тільки запитали прізвище (яку, до речі, китайці перебрехали, а ім'я з Оксани перетворили в «Оксейна»).

У підсумку: товар був замовлений на АліЕкспресс на початку жовтня 2016, 15 жовтня посилка трекнулась в Китаї, а 24.10 вже прибула в Україну, потім за цей же день пройшла митницю і поступила в отеленіе Нової Пошти Інтернешенл (на бланку була вказана адреса: «Київ , склад «Центральна Сортувальна станція Нпі», вул .. Марко Вовчок, 18 а ». а кур'єр приніс мені посилку в квартиру 3 листопада, тобто через 10 днів після прибуття її на склад Нової пошти. в графі бланка« Сторона, что сплачує послуги »було написано« відправник: 31 грн ». Тобто за доставку заплатив відправник, мені не пришитий вісь нічого платити!

Перевірте свої замовлення на Aliexpress - і якщо побачите в графі «Доставка» зазначено: Безкоштовна доставка в Ukraine службою SF eParcel, значить, ваша посилка приїде вам прямо під двері, причому безкоштовно (якщо ніхто нічого не наплутає)! Ну а всі інші способи доставки (типу Безкоштовна доставка в Ukraine службою China Post Ordinary Small Packet Plus), - це швидше за все стара добра доставка Укрпоштою (або Міст Експрес)

UPD Друга посилка - довелося йти до відділення Нової пошти

На наступний день після написання цієї статті мене прийшло повідомлення про те, що мене приїхали аж три нових посилки на Нову пошту. 2 ТТН починалися з номерів 206 ********* і одна - 590 *********. Звичайно, я пішла їх забирати. Приїхали посилки саме на те відділення, де я завжди обслуговуюся і яке найближче до мого дому.

У відділенні НП у мене попросили паспорт (нагадаю - при отриманні від кур'єра паспорт не просили) видали три декларації на підпис і пішли шукати посилки. А я стала вивчати декларації - і ось що з'ясувала: на самому деое приїхали не 3, а 2 посилки. Просто на одну з них (яку я замовляла через DHL з сайту Гірбест (GearBest - ru.gearbest.com) отримала аж 2 декларації, оскільки там була якась переадресація між відділеннями. Одна декларашка була з номером 206 ****** ****, а друга - 590 ************.

Ось ця посилка з GearBest - до речі, доставка там вийшла платна - 1.4 долара я заплатила, оформляючи замовлення). На Новій пошті мені її доставили безкоштовно.

Посилка з АліЕкспресс приїхала в Україну з SF eParcel (як і попередня, яку мені приніс кур'єр). На зворотному боці була приклеєна декларація Нової пошти. Мені її теж віддали безкоштовно! У графі "Оплата доставки" стояло "Відправник - 10 гривень"

Чому одну посилку приніс кур'єр, а за іншими мені довелося йти до відділення Нової пошти - загадка. Але добре, що, доставка всіх цих посилок виявилася для мене безкоштовною! До речі, і на цей раз моє прізвище перебрехали, але питань у працівника Нової пошти це ніяких не викликало.

UPD! З лютого 2016 років через Нову пошту стали приходити також посилки, що відправляються методом AliExpress Standard Shipping. Трек номер у них починається з букв AE і закінчується NPI. Якщо відстежувати по сайту gdeposylka.ru, то ви побачите, як буде доставлятися посилка:

ru, то ви побачите, як буде доставлятися посилка:

Куди прийде товар з безкоштовною доставкою з Аліекспресс?